bugün

nickim altına 6 yeni entry girilmiş ama ben sadece kalasnikov dostumunkini görüyorum ve buradan kendisine sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
koyununa '' kışt '' denilmedikçe herkesle iyi geçinen bir yazar.
arsiz silinmeden önce yerine seni mi tayin etti?
Gene donuzlama senaryolarina baslamis yazar. Ulan abbis sende bende 2007den beri bu sozlukteyiz bi vazgecmedin su hinliginden.

Edit: birazdan nick altima damlamayan top olsun mu? Gormuyormus.
donuz listesindeki yazarların yazdıklarını görmediği için zall' a çok teşekkür eden yazar. iyi ki donuz butonu var. beni kıramıyor, üzemiyor kimse. teşekkürler zall, harikasın !
istediğiniz kadar yazın görmüyorum yazdıklarınızı. kudurun ulan kudurun !
bir yazar. damarına basılmadıkça kimseye düşman olmaz. ona göre...
sevmediğim bir Galatasaray holiganı. kendisi her türlü eleştiriyi yapsın, ağzından salyalar akıtarak saldırsın ama onun takımına toz konmasın. Çünkü o aklı başında, saygılı, efendi bir taraftar(!) mutsuz da olsun uzak da olsun. ikide bir gelip nickaltıma yazmasın.
(temsili).

görsel
"birgün donuzlamadığım her yazar için bana küfredeceksiniz."

- abberline 2.

mutlu ve uzaklıkla.
ilk filmde modeli t 800'ken bu filmde modeli t 850'dir.
Çift nükleer pille çalışır, daha yavaştır ama daha ağır zırhlı ve akıllıdır.
donuza eklediği değerli yazarlardan kendisine kahve koymalarını isteyen yazar. şekere gerek yok, bende var zaten.
Sevdiğim asil bir yazardır.

görsel
Donuza eklediğim fakat bana çay yapmasını istediğim yazar. Demli ve şekersiz lütfen.
Henüz kadıköy'de galibiyet göremeyenler kervanındadır kendisi.
(bkz: omo bozom oofo kopomoz vor)
3. nesil yazar. nesildaş.
önceden çay koyun derdi şimdi kahve diyor. bu adam size ne etti uğraşıp duruyorsunuz. evet.
abberline’ın bir üst modeli. yazarları donuza almakla kalmıyor, ismine özel başlıklar da açıyor.
tanırım, iyi çocuktur.
sıkıntılı bir tip allah yanında futbol muhabbetine maruz kalanlara sabır versin açık ve net.
insanları fanatiklikle suçlayan kıskanç tip.

Bunu görünce küfredesim geliyor.

Nasıl koydu başşşakşehir 5 tane. Hadi bakayım. Yallah sigma olomouc başlığına.
donuz butonuna eklediği şuursuz fenerbahçe ve beşiktaş fanatiklerinden kendisine kahve doldurmasını isteyen yazar. yazdıklarınızı da görmüyorum. kudurun, çıldırın. *
Tipik gese taraftarı.

Allah kurtarsın ne diyelim.
görsel
yazdıklarımızı görmediğini beyan edip, tırnak içinde cümlelerimizi yazıp cvp veriyor. ne kafa be..
galatasaray' a etmediğin lafı bırakma sonra da gel '' obborlono fonotoklok yopoyor '' de. yemezler güzelim. yıllardır futbol yüzünden bana etmediğiniz küfür, tehdit kalmadı artık umrumda değilsiniz. başlarım centilmenliğine de saygısına da. size hak ettiğiniz dilden yanıt gelecek artık. ancak bunu hak ediyorsunuz.
bir yazar. tahrik edilmedikçe herkes ile iyi geçinir.
Arkadaşın bahsettiği tahrik başakşehir in tersten saplaması. Kardeş her takımın yenildiğinde böyle olacaksan yazık kıyamam ya.