bugün

umarım dönüşü muhteşem olur. berbat bir sakatlık yaşıyor. arsene wenger'in açıklaması da son derece manidar;
"faulden dolayı memnun değilim. maçlarda mücadele olması doğal ancak bu şekilde acımasızca faullerle son senelerde 3 futbolcumuzu kaybettik (eduardo ve abou diaby) ve bunların tesadüf olduğuna inanmakta güçlük çekiyorum".
27 şubat 2010 stoke city - arsenal maçında ayağı kırılan futbolcu. stada çöken bir andaki sessizlik bana güneş tutulması anında doğaya düşen sessizliği anımsatmıştır. diğer futbol maçlarının buruk geçmesine neden oldu. inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. futbol dünyasının bu kasaplardan arınması ve bizim sevgili yayın kuruluşunun bu olayı örnek alması dileğiyle. posizyonun tekrarını hiç vermediler.
"attığı her golden sonra dünyaca ünlü birinin öldüğü futbolcu" ymuş.
http://www.sabah.com.tr/S...sey-atiyor-unluler-oluyor
zamanında 5-2'lik fenerbahçe arsenal maçında da attığı son dakika golüyle bizi gülmekten öldürmüştü. doğrudur.
ilginç bi' tesipite konu olan futbolcu.

şöyle ki;

arsenal'li aaron ramsey'nin gol attığı her maç sonrası dünyaca ünlü bir isim ölüyor.

ilk olarak 2 mayıs 2011 tarihinde manchester united'a attığı golden sonra el-kaide örgütü lideri usame bin ladin ve 2 ekim 2011 tarihinde tottenham'a attığı golden sadece üç gün sonra steve jobs öldü.

19 ekim'deki marsilya maçında attığı golden bir gün sonra muammer kaddafi öldü.

ramsey, son olarak dün akşam sunderland'e attığı golden sonra 48 yaşındaki ünlü pop şarkıcı whitney houston yaşamını yitirdi. *
gol atmasını istemediğimiz futbolcu.
http://a2.sphotos.ak.fbcd..._9077973_1147833029_n.jpg
Şu korkunç sakatlığı yaşamasaydı ne kadar güzel olurdu. Seneye willshare ile beraber arsenal de düzenli ilk 11 oynarsa mükemmel olur.
felaket tellalıymış. al benden de bir anektod: 2008'de, son golünü attığı 2-5'lik fenerbahçe-arsenal maçının gecesinde üniversiteden bir arkadaşım trafik kazasında ölmüştü, cidden. kendisi arkadaşlarıyla maçı dışarıda izledikten sonra evine dönmekteydi. 2 sezon evvel ryan shawcross bu oğlanın bacağını eline vererek milletin başına daha fazla bir şey gelmesini engellemeye çalıştı ama arsız ramsey döndü gene yeşil sahalara. futbolu bıraktığında israfil suru üflemese bari.
arsenal in 90 model galli futbolcusu. 27 şubat 2010 stoke city arsenal maçında bacağı kırılmıştı.

(bkz: aaron james ramsey)
yüzyılın cenabeti her gol attığında bir ünlü ölüyor.
gene gol atmıştır, bi hafta içinde üünlü birisi ölebilir.
arsenal sempatizanı olduğumdan sevdiğim bir futbolcudur.
(bkz: en uğursuz futbolcu)
sordum namın verdiler,
aaron ramsey dediler.
aaron bıyıgı değil,
yüreğidir dediler...
adını görünce beşiktaşa geldi sandım.
bi an bi sevindim.
manchester city maçında 1 gol atmış bir oyuncu.
yine acaba kim ölecek, kim gidici diye düşünmemek elde değil.
yüzyılın gördüğü en büyük cunup.uğursuz pigme.hobik.
geldiği gün leyla ile mecnun yayından kaldırıldı. allah belanı versin ramsey.
hattrick yaparsa yarra yedik dedirten cenabetlerin efendisi football player.
bu akşam gol atmaması gereken futbolcudur. tam cenabettir hayvanın oğlu.
bugün bize gol atma ihtimali yüksek tüm ünlüler siyasetçiler kendine iyi baksın bugün. adam gamlı baykuş ne zaman gol atsa ya felaket oluyor ya da ünlü birisi ölüyor.
görsel
hayırlısıyla başbakanı öldürse de kurtulsak dediğim futbolcu. attığı gol borsayı çökertti.
fener'e gol attıktan sonra bu golün nelere sebep olacağını merak ettiğimiz oyuncu.
kimi öldürür bilmem ama ilk golde akıllara zarar bir ara pası gönderdi walcott'a. pas vermeden önce mehmet topal'dı sanırım onu kovalayan. zorladı zorladı gitti, geldi ne yapıyor bu amına koyduğum derken on numara bir top saldı araya. ondan sonrası zaten teferruat. fenerbahçe'yi tek başına yıktı dün gece.