bugün

fenerbahçe'nin, kazanamazsa gruptan çıkmak için kalan iki maçını da kazanmak durumunda kalacağı maç.

atina / 21.45
fenerbahçe ülkerin kazanması gerektiği maçtır.
an itibariyle yunanlar üstün.
fenerbahçe'nin ezilip büzüleceği karşılaşmaymış. ben demiyorum selanik'tekiler diyor...
yine yine yine mavi beyaz formayla çıktığımız maç.
ulan ne mavi beyaz formaymış amına koyayım bu nasıl bir inatmış yeter sarı lacivert giyin artık.
gerçek fenerbahçelileri ayıklamaya yarayan maç.

biz bu renklere ''hep kazanacak'' diye gönül vermedik. düşse de yanında olacağız, yenilse de !!!
fenerbahçe uzunlarının en kısa sürede en çok faul yapma rekoru kırdıkları maçtır.
şimdi sıra fenerde.
ölüm kalım maçıdır.
galatasaray ın üstüne düşüneni yaptığı ve fener in de üstüne düşüne yapmasını beklediğimiz maç.
Vidmar gibi bir adama güvenip sırf geçen sene sakatlanmadan önce 3-5 maç iyi oynadı diye pota altına kendisine emanet eden zihniyeti anlayamıyorum. Vidmar kendine reset atmış kimsenin haberi olmamış. Sean May bile bu Vidmar dan daha iyiydi.

Bu pota altıyla final four parolasıyla yola çıkmak Spahija ya yakışmadı.

Ayrıca bu sene ki yabancı transferleri hepsi sınırlı yetenekler maalesef, bir Bogdanovic isabetli şut atıyor sağolsun. Isınamadım bu adamada.
adrenalın patlaması yapan galatasaray maçının hemen akabınde gelmesı, kosovadan sonra ısmaıl ve ıbrahım ın anlatımının hıç çekılememesı, ayrıca fenerın gerıde olması nedenıyle ızlenmesı pek de zevklı olmayan ölüm kalım maçı.*
"haydi fenerbahçe" dediğim maçtır.

hadi be..
spahija isimli koç taklidi yapan adamın bu takımdan gitmesi gerektiğini gösteren 725.maç.
keşke kazansak bu maçı ama umut yok pek. umut yok çünkü inanç yok. galatasaray maçından sonra izlemek içimden gelmiyor bir türlü.
not:fenerbahçeli ya da galatasaraylı değilim. anadolu efesli de değilim. iyibasketbolseverim.
Fenerbahçe artık ribaund almayı öğrenmeli denilen maç.

Denilsin lan, o koç da biraz ribaund almayı çalıştırsın şu takıma.

Neyse hadi Fenerbahçe hadi!
Şu anda fark 11 sayıya indi.

olay fark değil, kazanırsın kaybedersin ama top 16 oyunu bu olmaz arkadaş.

maç bitse de eve gitsem diye oynayamaz bu takım. ribaund almak yok, hücumda bir organizasyon yok.

koç geçen sene ne kadar faydalı iş yaptıysa bu sene sıçtı bıraktı içine.

neyse son dakikalarda savunmada biraz iyiydik, maçın sonuna kadar iyi savunma şart bu oyunda.

ha unutulmasın, bu takım bugün kazansa bile hiçbir şey değişmez. ölü gibi oynanır mı lan top 16'da?

köklü bir değişim şart, ne zaman olur bilinmez ama önce koçumuz, sonra da gidecek oyuncular varsa gitsin. illa azizsilin mi olacak oynamanız için?

edit: 40-27 ilk yarı sonucu.
afedersiniz ama sik gibi oynadığımız maçtır.

hiç umudum yok, düşünün.
bugünkü galatasaray galibiyetinin ardından ezeli rakiplerimizinde kazanmasını istediğim mücadele.
herkesin Fenerbahçe'nin kazanmasını istediği ancak Fenerbahçe basketbol takımı koçu ve oyuncularının kazanmayı istemediği karşılaşma.

nitekim 37-38 dakika sahada yatan, hiçbir şey yapmayan; Pana'nın artık kazandık zaten deyip maçı bıraktığı anlarda bir şeyler yapıyormuş gibi görünen bir takım vardı sahada.

şansı yok mu Fenerbahçe'nin? var ama nasıl var. Bu oyunla kime karşı kazanabilirsin? Son 2 maçı kazanırsa çıkıyor gruptan ama kazanabilir mi? Hiç sanmıyorum.
http://s1.directupload.ne...mages/120209/lxrdi7rv.swf

pana taraftarının "para şike işte fener işte!" tezahüratıyla yardığı karşılaşma.
fenerbahçe ülkerin çok kötü başlayıp,dönem dönem iyi oynasa da bir türlü sürdüremediği ve bir kez daha kaybederek bizi üzdüğü maçtır.