bugün

birbirlerini yiyecekleri maçtır. bol pozisyonlu geçer. ronaldonun messiden intikam almak isteyeceği maçtır. ama kazananlar mavi beyazlılar olur.
herkes messi-ronaldo maçı diyorlar ama ben iki yıldızında kendini kasmayacağını düşünüyorum.hatta 90dk bile oynamazlar doğru da yaparlar sonuçta hazırlık maçı.
gönlümün portekiz'den yana olacağı maçtır. *
gönlümün arjantin'den yana olacağı maçtır. *
dünyanın en iyi iki yıldızının karşılaştığı maçtır. Ronaldo'nun Messi'ye ben daha iyi oyuncuyum diye kanıtlaması gereken maçtır.
Q7 ve çetesinin boy göstereceği maçtır. Simao oynamayacak çünkü milli takımı bıraktı denyo.
portekiz in yeneceği maçtır.arjantin den ne köy olur ne kasaba!
kaliteli, ama son yıllarda da başarısı* olmayan olan iki takımın karşılaşmasıdır. üst biter. gönül arjantin'den yanadır.
hafta sonu emenike yle karşılaşan quaresma nın ondan 3-5 gün sonra yani bugün başka bir yıldız messiyle karşılacağı maçtır.ayrıca hafta sonu nobreyle aynı takımda olan q7 bu kez ronaldo yla aynı takımda olacaktır.
pm atanlara verilecek olan maç.

gerçi bu maçlarda açık vermek problem olmamalı. yayıncı kuruluş diye bir mesele yok sanırım bu maçlarda.
türkiye güney kore hazırlık maçından daha fazla rating alabilecek maçtır. hem messi ronaldo kapışması hem de q7, almeida ve manuel fernandes'i bir de oralarda görmek maçın cazibesini artırmakta.
gazozuna hazırlık maçı olur.
Arjantinin orta sahada üstünlük kuracağı maçtır.
beşiktaş arjantin maçıda denebilenecek hadise (bkz: Q7 ve çetesi)
an itibariyle tv8 ekranlarında canlı yayını vardır...
tv 8 kanalının çekmemesi nedeniyle izleyemediğimiz maçtır. nano teknolojiye geçtik ama hala televizyon çekmediğinden bahsediyoruz.
asist messi. golü yazmıyorum.
di maria nın ilk golü attığı karşılaşma.
ronaldo'nun golüyle 1-1 olan maç. ayrıca ronaldo gol sevincini beşiktaşlı almeida ile paylaşıyor. güzel bir duygu tabi.
zevkle izliyoruz maçı.
asist almeida gol ronaldo 1-1.
asist almeida gol ronaldo... keyifle, güzel duygularla izlediğim maç.
Nani out Q7 in.
Ronaldo yardıracak gibi..
ilk yarısı 1-1 biten mücadele.
quaresmanın oyuna girmesenin sabırsızlıkla beklendiği karşılaşma.
ronaldo messi yi xavi-iniesta sız yakalamışken elinden gelen herşeyi yapmaya çalışacaktır messi ye üstünlük kurmak için.