bugün

heyecan giderek tırmanmakta...
başlamış olan maç. hak eden kazansın diyoruz.
2. dakikada galatasaray'ın öne geçtiği maç. gol lincoln.
lincoln' un gerçek galatasaraylı olduğu maç.
lincoln' un gercek galatasarayli oldugu mac. dakika 2.
golün 19:07 de gelmesi daha acı oldu.
tanım:göte gelmemeyi dilediğimiz maçtır.

edit:allahım sana geliyorum.maç konuluya döndü rtük ne yapsın.*
selçuk attı 1-1 şenlikli maç olacak gibi
atv haberde fenerin gol haberini verirken, galatasarayı 2-1 önde gösterdiler muhabirin şaşkınlığı görülmeliydi.
gol atılan ama sayılmayan mac. bakalım gercekten kimseye değmemiş mi?
edu'nun gol kacırdığı mac devamını bekliyoruz. (bkz: vallahi dalılılım)
http://canli.sporx.com/live2/20081109_fb_gssss/ adresinden takip edilebilen maç.
lincoln'e yapılan faulde lincoln'ün sarı kart beklemesi üzerine hakemin lincoln'e sarı kart gösterdiği maç.
dakika itibariyle kontrolun fenerbahceye gectigi mactir.
an itibariyle fenerin 2-1 öne geçtiği maçtırrrr...
2-1 emre kendi kalesine
dışardan gelen seslere göre ya gol oldu ya gol kaçtı.

[edit]: olmuş olmuş. fener atmış semihle. 2-1.

[edit 2]: emre aşık atmış. pardone.
altın ayak emre aşık canımsın maçıdır *

edit:eksilenmesi emrenin kendi kalesine gol attığı gerçeğini değiştiremiycek (nihahaha) canımsınız.
radyo 1'den mac anlatan spikerin; "emreee..veee son anda top kaleye giriyooor..." diye anlattigi mac.. nasil oluyo lan top son anda kaleye giriyor.. noluyo olum orda..*
justin.tv yi çökertmiş maçtır. an itibari ile 1 milyona * yakın kullanıcı siteden izlemeye çalışmaktadır.
geliyoruz diyenler için fenerlilerin "kucağıma doğru gel"diye bağırmaya başladığı maçtır.
kaka lerinin yavaş yavaş çalışmaya başladığı karşılaşma. servet sarı kart görmüştür.
hakemlere değinmek istemiyorum ancak milan baros' a resmen tekme atan lugano' nun kırmızı kart görmediği maçtır. yine baros' u indiren josico da sarı kart görmemiştir. galatasaray' a ise sarı kartlar o kadar kolay çıkmıştır ki, hakemin derbi için ne kadar yetersiz olduğu anlaşılmıştır. ayrıca galatasaray yürekli oynamaktadır, yenilse bile tebrikleri hakeder.
tanım: fenerbahçe' nin ilk yarısını 2 - 1 önde kapattığı maç.
alakalı olarak;
(bkz: hakeme rağmen iyi mücadele etmek)
galatasaray'ın hakeme karşı oynadığı maçtır.

deivid ümit'in alenen üstüne oturuyor ama hakem görmüyor, galatasaraylı bir futbolcu hafiften ayağı çarpıyor ya faul ya da sarı kart.
ayrıca sayılmayan gol kısmını konuşmak dahi istemiyorum.
temiz federasyon anlayışı buysa... neyse lan ben birşey demiyorum.
sarı kartların havada uçuştuğu maç. hakem affetmiyor. ümit karan da her pozisyona itiraz ederek hani bana hani bana diyor adeta.
ilk yarı itibarı ile maçın hemen başında bir şok gol yediği halde şoka girmeyip peş peşe iki gol bulan fenerbahçe'yi tebrik etmek lazım.
deivid çok iyi,alex'i aratmadı denebilir.
gs kaliteli oyuncuları ile maçta her an gol bulabilir, hala 3 sonuca da açık bir maç.her iki takımı da seyir zevki ve mücadelesi bol maç için tebrik ediyorum. ne uyuz derbiler gördü bu gözler zira.
valla emre'nin golü çok enteresandı. tam anlamı ile son anda girdi. çok yavaş giden top resmen de sanctis'in etrafından dolaştı, sonra direğe çarptı öyle girdi.
galatasaray daha baskılı ancak fener az geliyor öz geliyor. hakem de çok başarılı, verdiği tüm kartların hakkı var.
ekleme: sanırım tomarla eksi oyun sebebi hakem başarılı demem. evet abicim, fanatik galatasaray'lıyım ve hakem çok iyiydi diyorum. başarısızlıklarımızı kabul etmek yerine suçu başkalarına atmakla adım ilerleyemeyiz.