bugün

zirveden fotoğraflar:

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
katılamadığım zirve.
gavur izmirlilerin zirvesidir. biz gavur istanbullular da toplanalım bir ara.
zirve fotoğraflarını
4x3 boyutlarda isterseniz tanesi 1.5 tl
16:9 boyutlarda isterseniz tanesi 2.75 tl den yolluyorum. ilgilenenler mesaj atsın.
ee zirvede muhasebeci bir yazarımız;
"adisyonu kapadıktan sonra pazarlık yapıp aradaki farkı alıyorum"
zirve bitiminde de taksiciye;
"fiş kesmezsen kaça olur" diye hesap kitap bilen yeminli mali müşavir ayarında idi.
devir hesap devri beylerrr.

retro garden dan çıktıktan sonra boyoz yedik. bilançonun kapanışı için 690 dönem sonu kar zarar hesabını teyit ettirdik *
yok yok şaka bir yana hesap kitap bilmek iyidir. Cidden böyle toplu eğlencelere hesap kitap bilcen abi.

her şeyi geçtim, zirve fotoğraflarını al, hangover 3 ün görüntüleri diye yolla. inanmazlarsa şerefsizim. öyle de güzel eğlencenin dibine vurmuşuz.
toplanmamız ve çılgınlar gibi eğlenilmesi ardından;
(bkz: 10 haziran 2012 izmir depremi)
hala etkisinden kurtulamadığım zirvedir. ***
zirvenin 2. kısmında yani öküz'de sabahladığımız ara çeşmede beraber 2 sezon geçirdiğim bir dostuma rastladım. öküz team'ın içerisindeydi. o saatten sonra masamızın rengi değişti. böyle yanar dönerli meyveler geliordu sürekli. en son bana 'oğlum karnınızı doyurmaya mı geldiniz. ekmekte getireyim mi' diyerek koparmıştır. ha bir de sinemam1986 ve cahilprofesor e 'benim viskimi kim içtiyse 25 lira alayım' demesiyle beni benden almıştır.:)
2 aşamadan oluşan zirve olmuştur .
19:30 - 01:00 arası

1 nci retro garden ; tipik sözlük zirveleri olur ya herhes masada biralarını/ viskileri yudumlarken bir yandan da sohbet eder. tipik dedik ya işte onlardan . lafı uzatmaya pek gerek yok.

01:00- 01:30 ( kıbrıs şehitliklerin de boyoz yedik )

01:30- 06:00
2 nci öküz ; ilk başta siyah tişörtlü personel elemanları çok sevdik onu belirtmeden geçemeyeceğim.** * *** hani tişörtün arka kısmın da öküz team yazan ve bize devamlı meyva ikram edenler .
yahu herkes az kişi katılmış falan diyor öküz de adım atacak yer yoktu. tüm gavurlar oradaydı .

amacına ulaşmış zirvedir.

katılan /katılamayan herkese tşk. ediyorum .
külkedisine dönüşmemek için gece yarısında ayrıldığım ve ayrıldığıma pişman olduğum, güzel insanlarla tanışmama vesile olan zirvedir.
vatikan dan papa ikinci jean paul davet edilmeli. edit: bir sonraki zirveye.
inanılmaz eğlendiğim az ama öz kişinin katılımıyla gerçekleşen zirveydi. bu kadar heyecana değmiş gerçekten.
az kişi katılmış diyenlerin retro garden dan sonra eğlencenin dibine vurduğumuzu bilmeyip yüksek ihtimal pişman olacağı zirve olmuştur. Yeni Eve Geldim. O Meyve tabağı Beni orgazm etti adeta. Diyeti bozdum Ama masada kalan son afrika mangosunu yedim ve bel çevremde 2cm incelme görüldü tövbe estağfirullah.
Gece uykusu ve sinemam1986 ya teşekkürler. Bursa tayfası gibi izmir in de kemik kadrosu oluşuyor.
Eğlence harikaydı.
Bu arada Fotoğrafları toplu gönderim yapacağım.
öküzde devam ettiğimiz zirve. Alsancaktayız. Bekleriz. Yanar döner meyveler falan.
az kişiyle geçmiş zirvedir. ama güzel geçmiş zirvedir. şaşmayan ekibimizde daha güzel dostlukların kurulduğuna rivayet olmuştur. sağolun hepiniz.
an itibariyle 10kişiyiz. Bekliyoruz gelin zirvesi.
mekan ıcın zorluk cekenler bana ulasmasınlar, kayboldum.
ek olarak sinemam1986 ya kucuk bir de surprizim vardir.
makyajimi tazeledim ve an itibari ile saclarima golge yaptiriyorum. birazdan yola cıkacagım zirvedir.
yavaştan gitmeye hazırlandığım zirvedir an itibariyle.
çalıştığım için katılamıycağım zirvedir..

hoş vakit geçirmeniz dileği ile..
tayyip erdoğan'ın aynı gün izmir'e gelmesiyle "bu kadar da tesadüf olur mu" dedirten zirve. ulan yoksa tayyip misilleme mi yapıyor diye düşünmüyor değilim. hadi bakalım tayyip'in mitingi mi daha kalabalık olacak yoksa ulu zirve mi göreceğiz.
arkadaşlarıma sözüm olmasından dolayı katılamayacağım zirve. üstüne üstlük bu zirve haberini bugün görmem de cabası. gerçi bir önceki zirveyede katılacaktım. ancak birtakım sebeplerden dolayı katılamadım.

neyse diyor ve bir başka zirvelere inşallah demekle yetiniyorum. herkese iyi eğlenceler şimdiden.
recep tayyip babamızdan selamlar gönderdiğimiz zirvedir. laikçi kızlar akıllı olsun akıllı!
sabahtan beri heyecan kumkuması olduğum zirvedir. dünkü tüm aksililklere rağmen katılacağım zirvedir. çok heyecanlıyım lan !
17 saat falan var ama her ne hikmetse uyku yok bende.
neyse uzun zamandır izmir zirvesine gitmiyordum. vire bismillah. yağmur falan da yağmayacak ortam müsait. start için 5 kırmızı ışığın sönmesini bekliyoruz.