bugün

adam ateistmiş, muhammed 'in bu yaşta evlendiğine dair hadis kaynağı vardır ve buna bakılarak din adı altında meşrulaştırılıyor ama her boku bu kısma atın.

ayrıca çocuk gelinler çoktur, ateistlerin yoğun olduğu yada seküler ülkelerde bu yaşta çocukla değil cinsel ilişkiye girmek devlet izniyle bunlara çatamazsın bile.

hatta o istese dahi( ki bu yaşta çocuğun ne istediğini yazarken bile kendimden tiksindim) onunla birlikte olman direk tecavüz yerine geçer ve aynı cezayı alırsın. ama şeriat ülkelerinde böyle bir gerçeklik var ve senin o atıp tutuğun dinin buna müsade ediyor. ama suç ateistlerin oluyor gene.

bu ölümler cinsel ilişkiye bunlarla girince kanamadan oluyor, kan kaybından ölüyorlar, ha bunları eleştirmek yerine bunu yapan insan olamaz kesin ateist evlenmiştir demek kolay, bu kadar da salak bir inanasınız işte.
Vahşettir. Erkeklikten utandıran bir olaydır. (bkz: burası türkiye)
sadece haber olunca aklımıza gelen
hayata dair iç burkan detaylar dır.. kendinize unutturmamak mesele.
ne kadar insana yardımcı olursanız
onları büyüterek o kadar çocuk kazanırsınız. Körleştirilmeye çalışılan beyninizi ne kadar açık tutarsanız ulaşılmanız o kadar zor olur.
okurken, izlerken, duyarken sinirden başağrısı yapan olayları
bir de yaşayanları düşünün.
sırf bunu yaşamadınız bile diye vefa ve vicdan borcunuzla sarılın insanlara.
işte o zaman temizlenir dünya.
Çocukların evlenmesine sessiz kalındıkça çocuk gelinlerin bu şekilde ölmesi hiç de şaşılmayacak bir durumdur. 18 yaşından küçük her insan çocuktur ve çocukların evlenmesine göz yummak bir suçtur. Aynı zamanda bu çocuk gelinlerin düğünlerine katılıp sessiz kalanlar da suç işlemektedir.
ortada müslümanım diye gezerler, islamiyetin de adını lekelerler. işte bu tarz it herifleri yüzünden gerçek müslümanlara da öcü gözüyle bakanlar var. avrupada şu an müslümanları terörist diye adlandıran ülkeler var.

bunların beynini başkaları yıkıyor, bunlar asla ve asla gerçek müslüman olamaz!
Adamın ateist olması muhtemel. Azıcık inancı olan yapmaz bunu.
annesi ve babası öldürülesi minik gelin.
--spoiler--
Ülkede 2009 yılında evlilik yaşı yasal olarak 17 olarak belirlenmişti. Ancak düzenlemme 'islami kurallara uygun değil' diyerek sonradan yürürlükten kaldırılmıştı.
--spoiler--

Günümüz islamiyeti...daha söze gerek var mı? Şimdi bir yığın laf gelecek, islamiyet böyle değil şöyle ama onlar yanlış uyguluyor vıdı vıdı.

Hatice değil netice arkadaş, oradan konuşacağınıza düzeltin madem. Aynı yolda Türkiye de hızla yürümekte, bunu göremeyecek kadar aptal mısınız?
işin kötüsü, bu sapkın arap dini zihniyeti, nurcular ve diğer tarikatçiler aracılığıyla, türkiye'de de yaygınlaşmaya başlamıştır.
gerçekliği ispat edilememekle beraber, olduysa ya da yıllar içerisinde olacaksa, işte buna sebep olan insanımsı süzme orospu çocuğudur. orospu çocuğu kelimesinin vücut bulmuş hali tam olarak budur.

yürek yakan haber.
dindoşların "ama islam böyle bir şey değil yeaaaaa" diye bikbikleneceği olay.

(#16351898)
sebep olanın allah belasını versin bu bir, bu vesileyle islam dinine laf olsun diye sataşanın da onu o yaşta o adamla evlendirenin de.
yazık kızı o hayvana veren anaya babaya.
niye bilmiyorum ama gözlerim doldu ya bu habere.

bunlar nasıl insanlar ya? 8 yaşında daha 8!
Neresinden tutsan elinde kalıyor..
Hayvanlık resmen yaptıkları hayvanlık erkekliğimden utandım.
neden en çok peygamber ve kitabın ortadoğu ya indiğinin canlı kanıtı.
kusturan haberlere örnektir.
sizin insanlığınıza desem, insan değilsiniz,
40 yaşındaki yaratığa, adamlığınıza tüküreyim desem, adamlara hakaret olacak,
anne babalığınıza desem, bu anne babalık değil,
hayvan desem hayvanlar ayaklanır,
orospu çocukluğu desem,
orospu çocukları ''o kadar da değil'' der.
ben size diyecek kelime bulamıyorum,
sanıyorum ki bu yapılan her hangi bir dilde sıfat bulunamayacak davranış için,
kelimelerim de yetersiz kalıyor, kurabileceğim cümleler de.
mimik yetmez buna mesela. onunla da anlatamazsın.
sizin allah belanızı versin diyorum. ama ahirete bırakmadan.
lime lime olun şerefsizler.
yobazların gurur duyduğudur. sizin gibi orospuların soyu bitmeli.
acı yanı adamın ceza almayıp, büyük ihtimal tekrar evleneceğidir. dilerim ölümün yavaş ve acı dolu olur adi köpek. kızın ailesi de aynı şekilde. sonra vay efendim neden evlenip, çocuk yapmıyorsunuz? ulan bu dünyaya çocuk mu getirilir. haksızlık ve pislik dolu. en büyük gayelerimden biri böyle geri ülkelerden bir çocuk evlat edinip hayat kurtarmak. zihniyetlerinin değişeceği yok çünkü.
17lik esma ya ağlayan adaletli partinin genel başkanı, sayın başbakanımız 8 yaşında gerdeğe sokulan bu çocuk için ne yapar merak edilendir.

adalet anlayışınızı sorguluyorum sayın başbakan...
sapkınlıktır. din adı altında da meşrulaştırılmıştır. sizin inandığınız dini, kitabı sikeyim ben. cennet varsa eğer seni cennete alanı da sikeyim.

edit: eksileyin anlama özürlü göt gılları sizi.
net yalan haber. haberin kaynağı gulf news adlı israil yanlısı bir site. 5n 1 k diye bir düstur varsa olayın tanıklarını, resmini yayınlarlardı. bu tip haberler infial olsun diye işkembeden sallanan haberdir.
hayattan soğutan, insanlıktan utandıran haber...

insanlık karneye bağlanmış sanki, birilerine hiç sıra gelmiyor; nasibini hiç alamıyor insanlıktan.

8 yaşında... 8! söylerken ağzımı bile dolduramayan küçücük bir rakam!

sekiz yaş, gelin, gerdek... bunları bana verip cümle kurmamı isteseler, aynı cümlede kullanamam hepsini.

çocuklarımız ölüyor allahım... çocuklarımız insan bile olamadan köle oluyor, mal oluyor... insanlık, şeytana karşı olan savaşını kaybediyor artık... insan yok, her yer şeytan; her yerde şeytan! ya ellerini uzat bize allahım, ya da kıyametini gönder!
çocukları, ergenleri alanı da veren ailesini, aile rızası denilen kavramı da s.keyim. olmaz olsun böyle hak.
Kufursuz bir entry yazabilmek adina hic bir sey demeye dilim varmiyor bu olaya. 8 yasinda lan 8. Sizin inancinizi da makul kilan hukumetlerinizi de, bunu kabil eden nefsinizi de sikeyim.