bugün

Çoluğa çocuğa karıştı o nesiller.
Kendi zamanlarında bu kadar karaktersiz troller olmadığı için alışamayıp gitmişlerdir. Bende 1 buçuk sene sonra döndüm ama uzun sürmez herhalde. Pedofili başlık açıp hala yazar kalabilen yazarın ben neslini sikeyim.

Lütfen gerçek anlamda iyi yada kötü, ciddi yada makara sözlük yazarlığı yapmaya çalışanlar alınmasın. Gerçi onlar da çok kalmaz...
tam şu an yalan olmuş önerme.
yok oldukları anlamına gelmemesi gerekir. kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir demiş bir üstad. bir keresinde geçmişten günümüze gelen dördüncü nesil bir yazarla birebir özel mesaj yoluyla yaptığım konuşma sonucu artık hepsinin oralarda bir yerlerde bizi izlediklerine inanıyorum ben.
bir yedinci nesil olarak çürütüyorum tezinizi. fakat tespitlerden biri doğrudur. nesil eskidikçe yazılan yazıların kalitesi artmaktadır.
zaten sözlük on birinci nesil de değer görmeye başladı. merak etme bu başlığı görünce şov amaçlı gelip dökerler içlerini.
normal bir durumdur. yazar yaşı ve yazma seviyeleri göz önüne alındıklarında insanın pek de sözlüğe bakası kalmıyor.
(bkz: biri bana mı seslendi)
(bkz: açılın ben sekizinci nesildenim)
Sozlukte takilacak yasi gecmislerdir bende arada yazarlara bakiyorum gecen altinci nesil gordum o da pek yazmiyordu geri kalanlar hep on onbir.
Bize de sürekli beşinci nesil ve yedinci nesiller denk geliyor. Değişik.
2 sene yazmadım sahur hazırlamak için bekliyorum yoksa öldürecek vaktimiz kalmadı. bir de inci sözlük gibi olmuş sözlük. 2 sene sonra naber panpa al sana şuku diye başlıklardan geçilmicek gibi.
Sakin ol evlat, biz daha ölmedik.
Bastonla çocuk kovalayıp top patlatmaktan sıra sözlüğe gelememesindendir.
yanlış önerme.
(bkz: rockstar)
çünkü kaliteyi düşürdünüz gelmiyoz amk.
Mantıklı olan. ben de gidecem bir yürümeye başlayım.
Kara murat benim.
ekşiden kabul görsem bir sekizinci nesil olarak burada yazmam ama hem ayağımız alıştı, hem dostlar var hem de ekşi hala yazarlığımızı bekletiyor efendim. 2 senedir ekşiden onay bekliyorum. oysa uludağ yeni nesilleri iki günde alıyor. herhalde kalitenin düşmesi bundan.
nesiller eskidikçe kalitenin artması durumudur.bir yedinci nesil olarak çoluk çocuğa karışmayı düşünmüyorum lakin kafamı da siyasetten kaldıramıyorum sözlük.
Eski yazarlara ne oldu merak ediyoruz.aynı şey bizim de mi acaba başımıza gelecek.yetkililere sesleniyorum,sayın başkanım dedeye sahip çıkalım.
Biz de burdayız yeni nesil kardeşler. Ama artık geceleri değil gündüzleri avlanıyoruz.
hesabı silinmiş yeni hesap yazarlardır.
(bkz: ben)
(bkz: lütfen 11 nesli diğer kimseyle bir tutmayın)

Nasıl anlaman gerektiği sana kalmış. Iyi dedim say sen.
ibretlik tespittir.
Sandiginizdan daha coguz. Kiminiz okumayi bilmezken burada yaziyor olanlarimiz var.