bugün

spor toto süper lig 11. hafta karşılaşması.
3-2 bursaspor un alacagi mac.
maçı beşiktaşın alacağı ,alamaması durumunda, 5 dk uzatma verilecektir. uzatmadada gole gidemezse yıldırım demirörenin hakemleri tarafından penaltıyla maç verilecektir.

(bkz: 2015-2016 bjk yıldırım demirören sezonu)
Diğer bir yönden bursasporun kazanıp çıkışa geçecegini düşündüğüm maç, allah utandırmasın
bursa tribünlerinden bilet alan beşiktaşlı arkadaşların özelden yazmasını beklediğim maç.

az da olsa yan yana oluruz en azından.
bursa tribünlerinden bilet alan bjk taraftarlarının özelden ulaşmasını beklediğim karşılaşma. ne zamandır stres atacak ortam arıyordum, gelin gençler gelin...
Gollü bir maç olacaktır.

Şenol Güneş faktörü ile beşiktaş'ın maçı kazanacağını düşünüyorum.
bir abi tavsiyesi, yarın bursa merkezde bjk forması ile dolaşmayın, hatta siyah takım elbisenin içine beyaz gömlek dahi giymeyin. biz bursaspor taraftarları her takıma, hatta bjk ya dahi saygı duyarız ancak lütfen fabrika ayarlarımızla oynamayın...
Bir Bursasporlu olarak ilk defa beşiktaş maçına yorum yapamıyorum.

galip de gelebiliriz mağlup da olabiliriz.

Yorum yapacağım tek konu ergen bursa ve bjk taraftarları için. artık yeter gençler. isteyen istediği yerde istediği formayla gezer. Saçmalığın da bi sınırı var. sizin şu abuk bakış açınızdan oğlumu maça göturemiyorum.

hani Kayseri fener maçındaki şehrini savunan dangalak vardiya. heh işte öyle bi olaydan korkuyorum. korkuyoruz babalar olarak.

ben bursasporluyum. oğlumun fener forması var.

Spor lan bu. oyun. bitiş düdüğü ile hayat kaldığı yerden devam ediyor.

yapmayın.

lütfen.
Bol gollü geçer. 3-2 , 3-3 , 4-3 bile bitebilir.

iddaa oynasam tam 4-6 maçı.
zor maçtır. ancak besiktaş ın ezici bir üstünlüğü var son yıllarda.
Berabere biter.
1-0 besiktasin galibiyetiyle sonlanacak mactir. (bkz: at fava bekle)
Beşiktaş ın zayıf rakibi karşısında zorlanmayacağı karşılaşma.
bursalıların korktuğu maç.
rivayete göre stad açılmaya hazırmış fakat antalyasporun yaşadıklarından sonra stadın açılışını bizle yapmak istememişler.
doğru mu değil mi bilmiyorum.
ama korktukları kesin.
heyecanla bekliyoruz.
geçen sene olimpiyatta çok güzel bi maç olmuştu.
bursa hızlıydı biz hızlıydık , gerçekten zevkliydi.
yine aynı şekilde olması dileğiyle.
evet beyler çok korkuyoruz.

http://bursasporluyuz.org/besiktaslilara-cevap.html

tanım: bir maç.

Edit: adam galip gelelim de su entry'e atıf yapayım diye beklemiş çok tatlı gerçekten. Oğlum biz sizlere galip gelicez ya da çok büyük takımız mı dedik?
Sadece bursalilar biz yenicez diye yeni stadlarini açmadilar tirstilar falan diyerek sacmaladiginiz, iftira attiginiz için bu entry girildi. Şimdi salyalar saçarak küfretmeye devam edin. Bu entry her zaman burda durur.
20:15de başlayacak olan maç. Sonucuda 2-1 beşiktaşın geçireceği versus.
beşiktaş felaket bir şekilde düşüşe geçti...

bursaspor yeni stadında beşiktaşı büyük ihtimalle yenecek. çok motive oldular. uzun bir aradan sonra beşiktaşımızı yenicekler gibi duruyor. olcay bu takımın bel kemiği ayrıca, o olmadan zevk alamıyoruz. olcay ımız bir tanemiz...
bir zamanlar mali durumumuzla dalga geçmeye çalışan renkli yosmaların puan kaybımızı dört gözle beklediği maç.
ülker aranan güzel maç. bilgisi olan mesaj kutumu canlandırırsa sevinirim.
aranıyor. yeşillendirilmeyi beklediğim maçtır.
kalplerin bursaspor ile olduğu maç.

yerini bildirin şu kuşlara.
siyah beyaz forma tolga zengin kadar rezalet bir kaleci görmedi...
Şu Beşiktaş oyuncusu serefsizligi de , delikanliligin bu yavsak ortamda sökmedigini de bir türlü öğrenmedi.

Az önceki tribunden futbolcunun başına cisim gelmesi olayı renklilerden birinin başına gelseydi yerlerde sürünür maçı hükmen galip kapatirlardi.

Ah benim delikanlı Beşiktaşım ah!
orospunun evladı vitor açsında Bursa maçını izlesin iyi futbol nasıl oluyormuş bi görsün.