bugün

sayin toprak cinsel gudulerinin dogrultusunda hareket eden bir insan oldugunu gostermistir. parasi da vardir. amiyane tabiriyle bir satin alma islemiyle de yasitim olan kiza nikahi komustur. ancak burada kizilmasi gereken kizin ailesidir. (bkz: hersey para icin)
"zengin olmuşsun ama adam olamamışsın." denilecektir. **
17 yaşındaki kızceğizimizin hayatını garanti altına almak üzere yapmış olduğu evlilik akdidir. hayallerden bahsetmiş arkadaşlarım o yaştaki bir genç kızın hayallerini gerçekleştirmek için çuval çuval paraya ve pamuk gibi dedeye ihtiyacı vardır.afferin helal olsun diyorum. böyle bir kaç genç kız daha olsa hüseyin üzmezler olmaz diyorum.
not: işbu entry feci şekilde ironi içermektedir.

anında gelen eksi tepkiye etki editi: e sende o yaşta bulsaydın kalantor birini de evlenseydin o zaman.
(#5620923)
azgın tekenin sınır tanımadığının göstergesi diğer bir deyişle sübyancılığın kanunlar arkasına gizlenmesi yasal gösterilmesi durumudur.
teneşir paklar...
50 küsür yaşında olup da 9 yaşında veletle evlenmek varken aymazlıktır.

popüler bir şarkımızdan bir alıntı yapalım;

"they only want you when you're seventeen, when you're twenty-one you're no fun!"...

kedi ciğer ilişkisi başka başlıkta inceleniyor.
pedofilidir, sapıklıktır, iğrençliktir.
kızını dedesi yaşındaki adama "satan" bu aileyi de sorgulamak gerekir.
(bkz: parasıyla değil mi)*
demek ki adam kıza geç açılmış denilesi durumdur.*
ananemin hayat felsefesini sonuna kadar hakeden adamdır:

dere kenarından ev alma, sel alır,
ihtiyarlıkta genç kız alma, el alır. *
(#5623228)
(bkz: anlamayan seoviler için geliyor)
(bkz: bunların ikisi de aynı adam lan)
köylülüğün göstergesidir.

erkeği bırakın yapan kadının da kendisine insan olarak değer vermediğine işarettir. daha başka bir çok şey gibi 70'lik adam 17'lik kızın seksüel ihtiyaçlarına da cevap veremeyecektir. ama bununla ilgilenilmez çünkü kadının annesi, babası, ağabey ve ablaları için daha müreffeh günlerin yolu açılmıştır. kız da kırıp dizini oturacaktır er'inin yanında.

70'lik ve erkek olanın zengin olması gerektiğini söylemeye gerek yok sanırım...
eee 17 yaşındaki bir kızdan aklı başında bir hareket mi bekliyordunuz? insandaki en salak yaşlardadır ve "bedenini parayla satan bir fahişenin yaptığını, bu kız evlilik adı altında gerçekleştirmiştir." bu durumda hangi taraf daha ahlaksızdır ?
72 yaşındayken 22 yaşında birisiyle evlendiği için birisine* benzemektedir, ileride daha küçük bir yaştaki kızla yasa dışı cinsel ilişkiye girme meramı da oluşabilir tabi.

* (bkz: Hüseyin Üzmez)
ironidir; akıllara zarar...
- bu şarkıyı yeni evlenen çiftimize armağan ediyoruz..

daha 17 17 17.. 17 mişşş..

71 lik damat: ne çalıyor benim kulaklar pek iyi işlemiyor da??
17 lık gelin: neren işliyorda kulaklarım işlemiyor diye dertleniyon.. :(
damat: ne dedin duyamadım yine??
gelin: kulağından taşan artık kıl diyemicem ağaçtan dolayı duyamıyorsun herhalde...
damat: nee?
gelin: ühü ühü..

bu tarz ilişkiler mutsuz sonla bitmez. 71 yaşındaki adamı zaten bir süre sonra teneşir patlar. kız için bakacak olursak aynı işi * sabah akşam yıllarca iş olarak yapan kadınlar mevcutken ve bu kadınlar 50 sine geldikten sonra çok zor şartlarda sokağa salınırken. bu 17 lik gelin en fazla 5 sene daha çeker bu zulmü ondan sonra 22 23 yaşlarında sosyetenin taşlarından biri olarak reina akşamlarında görülmeye başlar..
lanet olsun evlilik anlayışınıza!
lanet olsun para sevginize!
lanet olsun insanlığınıza!
lanet olsun kızını satan babaya!
lanet olsun kız satın alan dedeye!
lanet olsun sizi ve sizin gibileri insan bilenlere. yazık.
sübyancılıktır.

ulan ben gencecik adamım kendimden 4 yaş küçük kızla beraber olmaya utanıyorum. çevremdeki arkadaşlarım böyle bi şey yapınca süyancı diye alay ediyom. sen neyine güvendin kart sübyancı? a pardon ya sen zengindin.
saçmalıktır, yazıktır.
ama dikkatimi çeken şu oldu, fox'da izledim haberi gayet normal bir şeymiş gibi söylediler. aynı şeyi muhafazakar kesimden bir erkek yapsaydı, olayı peygambere kadar götürürlerdi. bu nedenle bir kez daha çok yazık..!
Karadeniz köylerinin birinde Güzel mi güzel bir kız varmış.... Gel zaman git zaman kızın aklını çelmişler, 5 dağ ötede zengin bir ocağin bir oğlu var demişler... Kızı kandırıp apar topar gelin etmişler... Gerdek gecesi kız ne görsün; Damat dedikleri beli bükük, dişi çürük 70 lik bir dede... "çay elinden öteye, gidelum yali. Taşıdığın çeyizin Ben olayım hamali." demiş dede... kızcaz "Dede dede dedesin Sabah olacak haydi sen git de oğlun gelsin..." diyince dedecik "çıkar kızım gömleği; sar dedenin boynuna çöz kızım peştamali gir dedenin koynuna." Eee Dede başlık vermiş, beşi birlikleri de takmış... kızı dinler mi? Yaş yetmiş iş bitmiş demiyormuş da "Gel yanıma yanıma, öyle durma uzağa, Ben cüruk takamiyum, kodun beni kizağa" diyince kız... "Karlı dağdan aştım Beş kardeşten geçtim... sen misin benim kocam, sakalına tükürürüm... demiş ve kaçmış.
erken yasta zengin olup, jigololara para yedirerek, halis topragin hakkin rahmetine kavusmasini iple cekecek kereviz sapli,armut kizimizdir.

ailesine ve dostlarina acil sifalar dilerim, boyle bir mahlukatin yetismesini katkilarindan dolayi ise anasina , babasina soverim burdan, sevgilerimle.
bu adamın öncedende kendinden 34 yaş küçük biriyle evlendiği bilinir.ana haber bültenlerimizin flash olaylarındandır.
halis toprakın son evliliği. şimdi buradan ah vah tu kaka ilan edenler 17 yaşında olsalar halis toprakla evlenmek için neler yaparlar merak içersindeyim.
içler acısı bir durumdur.nasıl bir mantıktır anlamak çok zor.yazıklar olsundur!!!

http://www.internethaber....news_detail.php?id=200407