bugün

kalkmaz artık uğraşma...
kuş ötüyor mu la keraneci?
iyi ki dövme yaptırmamışsın.
Merhaba,

Seni hiç görmeyeceğim. Bu kadar aksilik ve kötülük içinde bu iyi kalbimle zaten fazla yaşamam. Bende kötülüğe Adaptasyon, iğrençliğinize bağışıklık gerçekleşmedi. Ama belkide seni hiç görmemem daha iyidir.

Çünkü böyle bir hayata 26 yıl bile zor dayandım.
Sivilce tedavisi için üni hastanesinden randevu alabilmişsindir umarım.
inanın, denedin, düştün, kaltın. pes etmediğin için teşekkür ederim. başarabileceğini biliyordum.
Uykun müsterih olsun. Birazdan sur öter, horoz zannetme. Diril ve şahlan, sarıl israfil'in eteğine. Korkma ve hüzünlenme, şakaklarına yeni hayat değecek. Saçların simsiyah bir kömür olacak yeni baştan. Umuyorum öyle. Sen yine de şey etme. Şimdilik uyu. Var daha kıyama bey amca.
moruk halimle karşılaşma durumumda "Sen hala niye yaşıyorsun?!" Derim herhalde. T: yaşlı halime hesap sorma hali.
Oğlunu tez zamanda evlendir.
o incecik belini yine sev kızım. torunlarını da tükürüklü öp. gençken herkesi hep öyle öpmek istemiştin.
umarım hayatını sevgisiz boş ilişkiler ile kirletmemişsindir, ve "o" şeyi başarmış olsak iyi olur şimdi bile çok emek veriyoruz sonuçta.
20 senem kaldı.. Geldi ne söyliyim aw.
ancak münker ve nekire selam söylerim ben o yaşta.
Sen ölmemişmiydin üstadım ?
Bu kadar yaşadın mı lan, vay be, diyerek üzülürdüm.
Değdi mi üç kuruş emekli maaşı için senelerce çalışmaya?
Ahah yaşıyomuydun sen ya.
ne yetmişi amk 45'i görür müyüm onu bile bilmiyorum.
görsel
6 sene önce beni 2019 yılında aldatan hayatımı mahveden bir karakterin doğum gününde daha onu tanımıyorken yazmışım. 70 yaşında yaşamayı planladığım şeyleri 24 yaşında yaşadığım için teşekkürler.
yaşıyorsan sağlığına dikkat et. bu yaşta zaten geçmişi dert etmezsin. evinde otur ibadetinle günü geçir. 2022 yılından, yıllar yıllar öncesinden sa.
kendine iyi bak. 70 yaşındasın diye kendini boş verme. kendini yorgun hissetme, tembel olma çünkü çalışkanlar, kendine bakanlar daha uzun yaşıyor.
n'aber moruk ?
Umarım gerçekten seni seven biri ile yaşlanmışsındır.
Hala ölmemiş olman çok komik.
Kaderini sikiiim.