bugün

uefa ve super kupa sahibi galatasaray'a camur atmak isteyen fener5celilerin, önemsiz bir lig maçında attıkları * gole dayanaraktan buldukları kısaltmadır.
fenerbahce nin 2002 yılında gs yi 6-0 yendigi mactan sonra ortaya cıkan durum ....
galatasaraylıların hiç bir zaman hazmedemeyecegi skoru temsil eden yüce metin...
6 kasım 2002den sonra gs kısaltmasının aldığı yeni hal.
nokta basarilarla ovunmeye devam eden taraftarin fukara tesellisi sloganidir.
febeş ürünü bi başlık....
sev
sen de
seni
seven
sevgiliyi

sktr len...
Müzelerindeki türkiye kupaları paslanan takımların söylemeye hakkı olmayan sözdür.
Eski takım kaptanı* fenerbahçeden daha çok türkiye kupası almış ve uefa ve süper kupa sahibi olan galatasaraya "tesadüf" eseri 6 gol atmış bir takımın uefa da finale kalmışçasına sevinmesi sonucu ortaya çıkardığı hede.

(bkz: çağdaş koş ne yazmışlar lan)
(bkz: ilgilenmiyorum recai)
fenerbahçenin şampiyonlarlar liginde 6 maçta sıfır çekmesi üzerine oluşturulabilecek kısaltmadır.
(#1662345)

- biz var ya tarihimizde altı-n bir zafer kazandık.
+ ben de yedim.
123456Saray gibi türevleri de mevcuttur..
6 kasım 2002 de tarihe düşülen bir not sadece. gurur duymak ise ayrı bir zevktir.
şanlı galatasarayımıza takmış oldukları mükemmel lakap.
Gs'li futbocuların zamanında sergiledikleri eşsiz mücadele ile sonuna kadar hak ettikleri ve kulüplerine armağan ettikleri lakap.
ulan bir insan bu kadar zeki olur, bu kadar yaratıcı olur. sorasım geliyor "kimin torunusun gidip onun ellerinden öpeyim" diye. yani "osuruga gülenin osuruk kadar aklı yoktur" denir ya o derece. bu yapılan değil sıçılan espri(!)yle gurur duyanlar mı dersiniz, altına zça zça gülenler mi dersiniz hepsi var efendim, ve onlar da normal insanlar gibi nefes alıyorlar. aynı yemeği yeyip, sıçıyorlar üstelik. kirletiyorlar dünyayı. ve yine bu varlıklar bir galibiyetle uefa'da finale kalmışçasına seviniyorlar. mazide sıkışıp kalmış bedenlerini bugünlere taşıyamıyorlar. o derece yeteneksizler. hadi bakalım. geçmişe döneceksek * 5-1 lik bir galibiyet var ki o daha yakın bir tarihtedir. neyse efendim. * * * *
ayrıca bu aziz yıldıvım'mış zartmış zortmuş, hepsi aynı bok. 6s... espri anlayışınıza sokayım.
galatasarayın sonuna kadar hak ederek kazandığı terim.

dipnot: seri eksilenmelere maruz kalabliceğiniz güzide başlık.
galatasaray'ın sonuna kadar g.tte patlatacağı terim.

dipnot. seri eksilenmelere maruz kalabsşldjkfeniz * güzide başlık.
aynı bize ilkokuldan lise sona kadar öğretilen tarihteki gibi, kazanılan savaşlar 35 sayfa, karlofça antlaşması ise nedense 2 paragraf... yemezler arkadaşlar. geçen sezon hani avrupanın prensiydiniz? ne oldu prensliğe? avrupalı prensesler mi girdi koynunuza da kösüldünüz? kusura bakmayın fenerli arkadaşlar ama bu olayları hep siz başlatıyorsunuz ondan sonra da üste çıkmaya çalışıyorsunuz...
bir zeka ürünüdür.
evet öyle bir zeka ürünü ki, bunu ortaya atanın zeka seviyesi yaş olarak hesaplanmamaktadır.
cenin falan olsa gerek.
bunu diyen zamanında bunuda dedi;

(bkz: terim bize beyaz bayrak salla)
(bkz: yaratıcı fenerbahçe taraftarı)

yersen tabii.
28s
(bkz: yirmisekiz sene)
f3n3r taraftarının kullandığı bir kısaltma. galatasaray anlamına gelir.
fenerbahçe'nin galatasaraya koyduğu kısaltma.bir de şöyle bir farkı vardı fenerbahçe galatasaraya 6 atar 6s der,trabzon fenere 3 atar galatasraaylılar f3n3r der.işte aradaki fark bu çiko.