bugün

Arıların bile sipariş ederek işten soğumasına neden olacak kampanya.
karınca kanadından yapılabilmesi olasıdır.
6 kilo glikoz şurubudur o.
Arilari ișsiz birakacak firmadir.
siktir lan dedirtir.

daha bugün güvendiğim bir üreticiden çiçek balı aldım. kg si 40 tl. o da bana özel fiyat. ha üç aydır her ay bir tane alıp süte karıştırıp düzenli bir şekilde yatmadan önce içiyorum. diğer ballar, boğazımda ve orta kulak bölgesinde alerjiye dayalı saçma bir kaşıntı yaparken, bu bal beni sabahlara kadar mis gibi uyutuyor. hatta sabfh yaşadığım öksürük krizlerine de adeta deva oldu.

yalnız öyle herkese yooook. ayda bir kg almaya söz verdiğim ve aldığım için o fiyata veriyor. bi de ben bunun ssk ile bir sorununu çözüp işini halletmiştim, o yüzden. yoksa elini öpene kilosu 70 kağıt.
otu boku gören ve ceza kesen rtük bu tür yayınlara neden göz yumar diye düşündüren reklamdır.
--spoiler--
balderesinden yeni kampanya. tam 5 kavanoz balderesi balı sadece 100tl. tıp doktorları, dünyaca ünlü herbalistler, balın sofralarımızdan eksik edilmemesini tavsiye ediyolar. neden balderesi balı? balderesi şimdi 5 kavanoz ve sadece 100tl. ister kapıda öde, ister kredi kartına taksit yap. balderesi balında muhteşem kampanya! balderesi süzme balı balderesi ziyaretçilerine özel bir kampanya ile 5 kavanoz balderesi balı sadece ve sadece 100tl kdv dahil. tüm siparişlerinizde 70tl değerindeki polen hediye. bu polen çocuklarımız için çok önemli. bunu balın üstüne serpiyoruz ve afiyete yiyoruz efendim. 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 4 buçuk hiç değil tam 5 balderesi balı! 5 kilo balderesi bal 100tl . kapıda ödeme imkanı sizleri bekliyor. balderesi balı, tamamen doğal ortamda elde edilen özel bir çiçek balıdır. üreticiden tüketiciye kapmanyası ile herkes doğal bal yesin diye tanıtım amaçlı 5 kilo balderesi balı sadece 100tl ye veriyoruz. balderesi balın ta kendisi.
teyze:ben çocuğum için aldım çok güzel çok beğendik.
sunucu:herkese tavsiye eder misiniz?
teyze:herkes alsın. 5 tane alsınlar 6 tane alsınlar.
amca:çok güzel ben 5 kilo aldım çok güzel.
sunucu:bir deneyelim isterseniz boğazı yakıyorsa gerçek baldır zaten.
amca:ben zaten biliyorum bizim ailede bal yetiştiriciliği var. mmh boğazı yakmıyor gerçek bal budur.
sunucu:balderesi tattınız mı daha önce.
beyefendi:hayır, tatmadım.
sunucu:buyrun.
beyefendi:mükemmel.
sunucu:nasıl, beğendiniz mi?
beyefendi:beğendim çok güzel.
sunucu:alacak mısınız o halde?
beyefendi:evet kiloylan alacağım.
sunucu:herkese tavsiye eder misiniz?
beyefendi:herkese tavsiye ederim.
sunucu:balderesi balın ta kendisi o halde.
beyefendi:balderesi balın ta kendisi.
tıp doktorları, dünyaca ünlü herbalistler, balın sofralarımızdan eksik edilmemesini tavsiye ediyolar. türkiye'de yüzlerce noktada doğal koşullarda insan eli değmeden, herhangi bir katkı maddesi katılmadan arıların milyonlarca çiçek özlerinden elde ettiği bir baldır balderesi. balderesi süzme balı petek baldan direkt olarak süzülerek sizlerin sofralarına kadar getiriyoruz. siz de hakiki saf doğal balderesi süzme balından tatmak istiyorsanız sipariş hattı numaralarımıza veya buradan da siparişinizi verebilirisiniz. süzme bal özellikle çocuk gelişiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. hem hücre yenileyici hemde iştahsızlık problemi çeken çocuklarımız için mutlaka tükettirmemiz gereken en doğal en saf gıda olarak tanımlayabiliriz balı. unutmadan özellikle sınav dönemlerinde çocuklarımızda bir hayli stres yüksek seviyeye çıkmaktadır. işte tam bu dönemde çocuklarımıza balderesi balını tükettirmeliyiz. çünkü hem gün içerisinde yaşadıkları sinir ve stres için hemde sınav dönemlerinde yaşadıkları sinir ve stresi azaltmak için mutlaka ama mutlaka balderesini tükettirmeliyiz. 5 kavanoz bal + polen 100tl. şimdi arayın.
--spoiler--
gördüğümde kanal değiştirmeme neden olan reklam türü.
iki lira kazanıyorum o da bana yeterlidir diyen keyifli bir elemanın bal fiyatı.
Şekerin kilosu nede olmasa 2,50 TL.
(bkz: gitar büyük boy 35 tl)
12 kilo balin 200 lira olduguna delalet eder.
100kg balın 6 tl olduğu ülkemde yadırganır.
balderesi patladıktan sonra, hiç bir şekilde farkı olmadığını bildiğim, bu sözde eski olan yeni firmanın ne cesaretle kamuoyunun önüne çıkmış olduğunu anlayamadığım baldır.
nihat doğan sesine sahip abinin sürekli anlatarak işkence ettiği ballardır.
ülkemizde en kolay şekilde elde edilebilecek belgelerle reklamlarının güvenilirliğini arttırmaya çalışan sahte balcıların aptal oyunu.
polen hediyesi varsa düşüneceğimdir.
yakında beleş dağıtmalarından korktuğum baldır. ne zaman baksam 1 kavanoz artıyor.
yeter be bilader sözlükte bilemi ya?
olabilir mi olabilir. şu var ki ben almam. güvenmiyorum çünkü. bence suç satandan çok alanda. alma kardeşim amk. başına silah mı dayıyorlar.

kendisi bal üreten bir arkadaşımdan kilosunu 20 liradan hakiki bal alıyorum mesela.
şahane bal. mesele de parası değil zaten. güven.
her gün 6x100 kere televizyonda reklamı çıkan, kendini kestiren ürün.
sağlığın nekadar ucuz olduğunu gösteren bir reklam.
Leyla ile Mecnun'da böyle dalga geçilmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=lxEczrZKwXQ
en uyuz olduğum insanı baldan soğutan tanıtım reklamları, cidden alan varmı acaba?
burada sorulmasi gereken sey; bu ballarin bal olmadigi bilindigi halde kamu nasil gorevini yapmiyor? tabii para baldan tatli geldi degil mi?