bugün

bruma ve umut bulutun iyi oynamanın cezasını alıp yedek başladığı maçtır.
"o saatte maç mı olur amk." diye sorulan maçtır.
sneijderin coşacağı maç olacaktır.
mancini'nin enteresan ilk 11 çıkardığı maç. bruma neden yedek anlamak zor. umarız burak kanatta oynamaz.
2-0 akhisar belediyespor'un galip geleceğini düşündüğüm karşılaşma. akhisar'ın zencilerinden randıman alır galatasaray.

edit: eksilemişsiniz de kardeşim dediğimiz oldu diye kızılır mı. ne saçma öfkeniz var. dediğimiz üzre zenci kardeşimizden gayet güzel randıman aldı cincon.
merdiven güvenliğinin siklenmediği, emniyetin ya da saha özel güvenliğinin dikkat etmediği bu hususu atlamış olmaları uefa fair play kapsamında ülke federasyonunun ne kadar bilinçsiz olduğunu bir kez daha göstermektedir.

iki hafta önce yine beşiktaş - galatasaray maçında aynı durum yaşanmıştı.
10 dakikada 3 kere ofsayta düşen burak yılmaz ın maçı.
Burak 12 dk da 4 kez ofsayta kalarak kendine ait rekoru kırmıştır .

Amk hagi beddua mı ettin senden sonra gelem 10 numaralara bişey oluyor.
17. Dk da burak ın 5. Ofsaytı gerçekleşmiştir
an itibari ile eboue'nin yine yerde olduğu maçtır.
akhisar'ın çocuğu koyduğu maç. 1-0.
eboue yerde yatadursun akhisar anala başlamıştır bile.
(bkz: ver küsküyü)
yine berabere kalırsa sağlam küfür yiyecek olan galatasarayın bu akşam oynayacağı mac.
Turk futbolunun muthis yabanci sinirlamasi sayesinde sabriler, hakan baltalar, bilaller, oguzlarla daha da gelistigi gorulen mac..
kaleci oğuz un tarihe geçeceği maç nitekin.
kaleci oğuz un tarihe geçeceği maç nitekin.
an itibariyle sneijder'in beni kanser ettiği maçtır. Adam bir topu mu ileri oynamaz?
salih uçan sneijder'den daha iyidir net.
ilk yarı itibariyle galatasaray'ın rezil oynadığı hatta onu bile yapamadığı maç. ilerde top tutma yok, pas alışverişi yok, pozisyon yok geriye bir şey kalmadı zaten. sneijder'in de acilen çıkması lazım.
galatasarayın 8. olduğu sezonu hatırlatan maçtır.oyuncular da o dönemi özledi herhalde.kimsenin mikinde değil.
ilk yarıda neredeyse beni kusturacaktı. böyle iğrenç böyle sıkıcı bir maç olamaz. sırf gs'nin maçı diye izliyorum. yoksa böyle bir maçı hiçbir kuvvet izletemez. orta sahada al ver yapmak maçı kazandıracak galiba yoksa sneijder ve burak neden koşmak yerine yürümeyi tercih etsin.
melo ve selçuk'un cezasından ötürü galatasaray'ın orta alanda etkisiz olduğu, buna rağmen kanatlara kanat oyuncusu koymadığı maçtır. ulan hadi orta sahanın ortasında etkisiz olacaksın melo ve selçuk yok diye. peki kanat niye koymuyorsun lan takıma? orta saha sıkıntıysa kanattan yürüt takımı, bu kadar mı kalın kafalısın mancini? bu mancini'den teknik traktörden başka bir halt olmaz beyler, yazıyorum buraya.
Galatasaray kanseri is loading...
az önce akhisarın net kornerinin verilmediği maç. ama hakemler feneri kolluyor he amk he.