bugün

manisa 19 mayıs stadyumu'nda saat 16:00'da başlayacak olan tsl 8.hafta maçı.
mac saati 20:00 dır. 17. dakikadır ve 1-1 beraberlikle devam etmektedir.
fenerbahçemizi diğer maçlara göre daha iyi gördüm.
yasin, vederson ve özellikle aurelio ışıldıyorlar resmen.
ikinci yarıda bulacağımız gol ve gollerle maçı alırız diye düşünüyorum.
sopcast kanal 32937'den çok rahat izleniyor, helal olsun.

(bkz: maç sopcastte izlenir)
Fenerbahçe'nin semih'i alması sonucunda golü bulacağı maç olacaktır ama zico'nun kafası o kadar çalışmıyor henüz.

ayrıca vestel manisa diye bir takım yok artık.
(bkz: 6 ekim 2007 manisaspor fenerbahce maci)
kezman ın kırmızı kart gördükten sonra ağladığı maçtır.
fenerbahçe sanırım kendisinin şampiyonlar ligi şampiyonu olacağını sanıyor. çünkü bu sonuçlarla şampiyonlar ligine katılmalarının tek şartı bu. şu an fenerbahçe'nin durumu tam sakız çiğnerken yürümeyen insana benziyor açıkçası. ya fener'in yabancıları hakikaten kendilerini avrupa'ya pazarlamayı kafayı koymuşlar ya da bu işte başka bir iş var. kısacası fener'in durumu hiç ama hiç parlak değil. ve en önemlisi;

bu gazla devam ederlerse intertoto bile zor gözüküyor.
henüz sezon başı olmasına rağmen fenerbahçe'nin yarıştan kopmaya başladığı maç olmuştur. takımın bu gidişatından zico değil, onu takımın başında tutan yönetim sorumludur. fenerbahçe'nin zico'dan çektiğini galatasaray'ımız özhan canaydın'dan çekmemiştir.
fenerbahçe nin bir an önce süper lige de konsantre olmasının gerektiğini ortaya çıkaran karşılaşma. fener daha iyi oynadı maçın hakkı beraberlikti. kezman ın sinirlerinin bozuk olmasından kaynaklı ve stresin de desteğiyle gereksiz bir harekette bulundu. pozisyon kesinlikle kırmızı kart. kezman istese ayağını çekebilirdi. ama eminim o adamı sakatlamakta istemedi. samimiyetle söylüyorum üzüldüm o anlara. fenerbahçe ye geldiğinde en çok korktuğum futbolcuydu ve tartışmasız bir kariyeri var. bir an önce kendisini toplaması gerek. ve bir galatasaraylı olarak bunu bende çok istiyorum. çünkü türk takımları olarak para döktüğümüz yabancıları kenarda oturtmak gibi bir lüksümüz yok. ve ben eskiden hayranı olduğum kezmanı böyle görmek istemiyorum. anelka da dahil hagiden sonra en çok sevindiğim transferdi bu ligde onu seyretmek falan. olmadı ama olsun isteriz. zaferler rakibiniz de iyi durumdayken daha zevkli.
bir g.saraylı olarak, kezman'ı atan hakemini esefle kınadığım karşılaşma. haftaya puan farkını en az 11'e çıkarmayı planlıyorduk canlar. naptınız?
fenerbahçe nin ligden kopma sinyallerini yavaş yavaş verdiği maç olmuştur. görünen o ki takım tamamen avrupaya konsantre olmuş durumda ya da haftada üç maç yapacak güçleri yok. peki avrupadan elenince ne olacak onu da düşünmek gerekir. zaten bu gidişle ligden kopma belirtileri veren fenerbahçe bir de avrupadan elenirse bu sene hem yönetim hem de zico için karanlık bir yıl olacaktır. bu arada takımın bu sene deplasman maçların da üç puan alamaması da ayrı bir konu. anlaşılan deplasman maçlarına da bir lazerci gerekiyor!