bugün

Maç istatistiklerine bakıldığında hakemin maçı katlettiğinin anlaşıldığı karşılaşmadır. Gaziantep 21 faul yapmış, 2 sarı kart görmüş. (Markovicin tokatlayarak yere düşürülmesinin faul olarak kabul edilmediğini unutmayalım) Fenerbahçe 15 faul, 4 sarı kart ve 1 kırmızı kartla oynamış. 10 kişi oynamasına rağmen %60 lık top üstünlüğüde bulunuyor. Bilmiyorum belki yalnızca Fenerbahçe'nin maçlarını 90 dakika izlediğim için bana öyle geliyor olabilir ama ciddi şekilde hakemlerin fenerbahçeyi mahvettiğini düşünüyorum.
fb yine hakem kollaması ile 1 puanı kurtardı. caner, sarı kartı var, Muhammet demir'e tekme sallıyor, baldıra baldıra... Kart yok!
hele son dakika antepli'ye yaptığı hareket penaltı ama yine karar devam! yoksa fb puan kaybeder mazallah!
serkan tokat denilen sözde hakem allahın davarının maçı piç ettiği maç.
sadece mehmet topal ın net kartlık 4 tane faul pozisyonu var, Caner in yaptığı faulden bahsetmiyorum bile ki net penaltı, markoviç in surata resmen sımaç bastılar yine bi şey yok.
sonra neden Türk futbolundan soğuyorsun abi, şartlar böyle olduktan sonra insan nasıl bunu izleyip zevk alır amk.
küçük insan kitlesi olarak afyonumuz bi futbol var, onu da adam akıllı izletmiyorsunuz aq.
ayrıca bu kadar rezil bi zemin görmedim.
fenerbahçeli markovic'e tokat atıldığı halde faul verilmeyen maçta hakemin fenerbahçe'yi desteklediğini söyleyen yavşakları ortaya çıkartan maçtır.
hakem serkan tokat, iki takım için de verdiği rezil ötesi kararlarıyla maçın önüne geçmiştir. markovic'e (yan hakem faul dediği halde) çalmadığı faul, antep'in verilmeyen penaltısı ve daha niceleri..bir puan bir puandır ileride lazım olur, tesellisiyle önümüzdeki maçlara bakalım.
sözlüğe yaş sınırı koyulması gerekliliğini gösteren maç. He hakem feneri kolladı amına kodumun bebeleri.

maça gelirsek sik gibi maçtı, yüksek mücadele düşük sonuç aldık. kırmızı ve penaltı doğruydu ama antepin ilk golünde eli atlayan gözleri sikeyim.
ulan amk götünüzle mi izliyorsunuz maçı anlamıyorum? Herkes tutturmuş markovice tokat geldi faul diye? O pozisyondan daha 10 dakika önce de ceza sahası önünde mehmet topal denen kazma muhammet demir'e bariz dirsek giydirdi hakem oralı bile olmadı? Kesin kırmızı olması gereken pozisyona faul calınmadı bırakın bık bık konusmayın rezil insanlaR!
felaket bir zeminde oynanan, volkan'ın iki tane mal gibi hata yapıp iki gole mal olduğu ve hasan ali'nin daha ilk yarının ortasında atılmasına rağmen fenerbahçe takımının şampiyonluğua oynayan bir takımın bu şartlar altında nasıl oynaması gerektiği gibi oynayıp 2 puan kaybettiği bir maç olmuştur.
gördüğüm kadarıyla pozisyonlara yorum yapmak istiyorum. ( gördüğüm kadarıyla)

1 - hasan alinin kırmızısı doğru.

2- antepin penaltısı zaten doğru.

3- alper gol atmadan önce istemsizce top sağ eline çarpıyor, golbiptal

4- topal kesinlikle kırmızı yemeliydi.

5- son 10 dk civarlarında olan pozisyonda caner 6 pas içinde rakibi 2 eliyle itip bozuyor, penaltı.

6- zemin bok gibiydi, antepin yeni stadı acilen bitmeli. bu zeminde oynamak futbolcu sağlığı açısından tehlikeli.
Aziz Yıldırım'ın efsane maç sonu konuşması yaptığı maç Aziz Başkan büyüksün.
ilk 14 maç itibariyle 2 pozisyona yandığım maçtır. ilki beşiktaş maçı rvp'nin direkten dönen kafa şutu ikincisi bu akşam ferdinin direğe takılması. ersun zamanında böyle toplar genelde giriyordu son 2 yıldır kritik toplarda şans fenerden yana değil malesef. fener maçı almış olsa derbi öncesi çok rahatlayacaktı yine de çok fazla kaybedilmiş birşey yok. haftaya derbide cimbom kesinlikle kaybetmeyecektir.
1- Gaziantepin ilk attığı golde net bir şekilde el var.

görsel
görsel

2- hasan ali'nin kırmızı kart pozisyonunda rakibe müdahalesi yok ayrıca arkadan gelen gökhan gönül rakibe yetişeceği bariz ortada.

3- Mehmet topal'ın rakibe yaptığı faulde bilinçli bir tekme yok. Topal gelen topu kontrol etmek için ayağını havaya Kaldırıyor bu sırada rakip oyuncu kafasını uzatıyor. Nasıl kırmızı verilmez diyenlere diyecek laf bulamıyorum.

4- caner'in kendi ceza sahasında yaptığı müdahale penaltı fakat hemen öncesinde gerçekleşen pozisyonda markoviç rakip ceza sahası yakınında tekme tokat indiriliyor.

5- fenerin attığı iki golde temiz. Yok alper'in attığı golde yanlışlıkla top eline çarpıyormuş falan yalan!

6- gaziantep'in kazandığı penaltı doğru. Diego'ya teşekkür etmeleri gerekir.
josef de souza'nın varlığı ile yokluğunun fark etmediği maç. 11 kişi josef ile 1-0 yenik idik, 10 kişi josefsiz 2-1 kazandık. derhal josef yerine ozan'ı veya alper'i orta sahaynın orta bloğuna monte etmelisin victor hocam. daha iyi oynamazsak gelin yanıma.