bugün

ev sahibinin resmen ezdiği maçtır. son saniyede ayıp olmasın diye fenere çalınan bir de haksız penaltı var ayrıca. antalya da kaleyi bulan 10 şut, kale önünden kaçan pozisyon gibi durumlar değerlendirildiğinde belki de 6-7 ye gidebilirlerdi, helal olsun hepsine.
antalyanın bize döşediği maçtır.

yalan yok.

hak etti yavşaklar.
atılan 6 golle bana 2880 tl. kazandırmış superlig maçı.

11/8 gidiyorum nazar DEĞMEZ inş.
Antalya'nın 4.golünden sonra nuri alço operasyon muziği mi çaldı bana mı öyle geldi? Ağlanacak halimize güldük ya.
sedyecilerin yogun mesai yaptigi mac. 2. yari 10 dk da bir sedyeciler sahadaydi. sanirsin savastan yarali topluyorlar.
görsel

aynen.
hakkaniyetli bir skorla sonuçlanan maçtır. vitorcuğumuza gelmeden önce;
1- kjaer çok arandı bugün eto çıkmasa fark artabilirdi.
2- her ne kadar diegoyu hiç beğenmesem de o olmadan ilerde top kalmıyor.
3- ferdiyi bu takıma alanlara söylenecek söz yok. adam ilk yarıda kaleci vuruşu sonrasında gelen üç topta da ofsayttan çıkamadı. 14. dakikada çıkmalıydı. rvp varsa ister bitik olsun ister mutsuz olsun rvp oynar gerisi hikaye.
4-ozan ne ileriye destek verebildi ne çapa olabildi. aralarda takıldı öylesine.
5- markoviç mottaya üstünlük sağlayamadı, pas isabeti düşük kaldı ve klasik olarak yine sakatlandı 2 - 3 hafta oynamaz. nani bir iki top alamayınca sinirlendi oyundan koptu silindi gitti yine de ben markoyu çıkarırdım.
6-rvp küskün daha da ötesi hımbıl bi ağırlık var üstünde. oyuna girdi 48. dakika kamera yakın plan çekti yüz ifadesi 88de depar atan sağ bek sanırsın. devre arası bi forvet alınmalıydı.
7-caner sezon başından beri olduğu gibi çok savruk, moralsiz antalya'nın ikinci golünde ofsaytı bozarak tüyü dikti . volkan yine ritüelini tekrarladı, boşa çıkıp yumruğu önündeki adamın kafasına attı.
8- takım fena halde gol atıp üstüne yatmaya alıştığından geriye düşünce ne yapacağını bilen yok. sezon başından beri ikinci kez geriye düştü. ikisini de kaybetti. ismail eagle zamanında bile bekleri yolla olarak tanımlayabileceğimiz bir hücum planı vardı.
9- kim ne derse desin kırılma maçlarından biriydi. saykolojik üstünlük bjk'ye geçti.

evet vitorcuğum sıra sende;
1- geçen hafta şenol çorluyu götürüp kahveyi hüplettirmeyi biliyon, 57. dakkada 3-0 olan maçta artık yenilgiyi kabullenip çekiliyon emekli gibi kulübeye olmaz.
2- artık ferdiyi kulübeye al sonu emenike olacak.

not: neyse vazgeçtim.
van persie'yi mutlu eden maçtır. bu gece evde şampanyasını zevkle yudumlayacaktır.
Simon kjaer yok, Gökhan Gönül yok, Hasan ali kaldırım yok. peki hoca kimleri oynatmıyor bir bakalım; rvp, Diego ribas, volkan şen, Alper potuk. kimler oyunda kaldı; hiç bir şey yapmayıp zararı olan caner ve Josef. maçın ilk yarısında Fenerbahçe'nin bu maçı kazanamayacağı çok belliydi. maalesef vitor bunu görmesine rağmen oyuna müdahale etmedi. 45. dakikada rvp'yi oyuna aldı. top o bölgeye gelmedikten sonra rvp ne yapabilir? sonuç; vitor hoca değil, caner bu formuyla defolsun, Josef fırıncı olsun, alves bu gaddarlıkla sporcu olmamalı.
antalyaspor'un vurduğu maç. salı günü de amedspor vurur, fener'in feriştahı şaşar.
geç çalınan penaltı yüzünden fenerbahçenin hakkı yenmiştir! skandal.
Penaltının bile feneri kurtaramadığı maç. Eto'o Taraftara galibiyet sözü verdi, sözünü de tuttu. Helal olsun antalyam.
antalya 4. golü attıktan sonra stadda çalan müziğin manidar olduğu futbol maçıdır.

adamların amigosu tecavüzcü coşkun çalan müzik nuri alço müziği.

hhahahahahaha
açmayın tecavüz.
sakıb bıraktı.
Vuhuuuu fener darmadağın.
FENERBAHÇE'nin rezillik maçıdır. Ama değişebilir sonuç. Kaliteli kadroya sahip fenerbahçe.
tamamen ikinci yarının başındaki ozan tufan- van persie değişikliğine bağladığım skordur. vitor büyük kumar oynamış ve kaybetmiştir.

not: gomez
fenev kaleye sut cekemeden mac bitti, rezillik.
dk 80 ve isabetli bir(1) şutu var fenerin baska bişey demem diyemem ben.
Fenerin oynadığı en boktan maç. 3-0 nedir ya.
Hepimiz Eto'o yuz.
Aziz yıldırımdan açıklama; pavayı yanlış hakeme vevmişiz.
tek bildiği taktik 1 tane atıp üzerine yatmak olan pereira'nın fena çuvalladığı maç. ilk golden sonra ozan Tufan'ı çıkarıp van persie'yi aldı ve orta sahayı bomboş bıraktı. arkasından 2 tane daha gol yiyince bu sefer fernandao'yu çıkarıp orta sahaya Diego'yu aldı ama iş işten geçti. bu hatası kendisine ekstra 2 gol daha yedirdi. Diego'yu almasa maç 5-0 falan bitebilirdi. sonuç itibariyle bu adam teknik direktör falan değil arkadaşlar, bir Galatasaraylı olarak söylüyorum.
Antalyanın hocası daniel craig heralde.