bugün

fenerbahçe'nin bu haftaki gibi rahat kazanmasını beklemediğim maçtır. manisaspor'da bu aralar iyi gidiyor ancak ne olursa olsun fenerbahçe bu maçı alacaktır.skor tahminim manisa 0-2 fenerbahçe . * *
eğer aykut, takımı trabzon maçındaki gibi motive derse (ki takımı aziz yıldırım'ın motive ettiğini düşünüyorum) agresif ve baskıcı futbolla ege'den 3 puanla dönülebilir.
zor geçecek bir maç, eğer kazanırsak 2. yarıya 2 deplasman galibiyetiyle başlamak fenerbahçe adına çok iyi olacak...
selçuk şahin'in kırmızı kart cezası nedeniyle oynayamayacağı maç. *
fenerbahçenin 3-1 gibi net bir skorla kazanacağı maçtır.
NOT: fenerbahçe arap atı gibidir. soluğu kesilinceye kadar dört nala koşar. soluğu sezon sonuna yeterse şampiyon yetmezse ikinci olur.
volkan-bekir-lugano-yobo-santos-topuz-gökay-emre-dia-aleks-niang
11'iyle çıkacağımızı düşündüğüm ve trabzon maçındaki gibi oynadığımız takdirde çok gol atacağımızı umduğum maç.

aldığımız takdirde özgüvenimizi ikiye katlayıp, ortalığın amına koyarız lig bitene kadar.

dıt dıt: gökay-baroni ve dia-semih haricinde dediklerimin tamamı çıktı.
kıran kırana geçmesi beklenilen ama inşallah trabzonspor maçı gibi amerikan futbolu tadında geçmez dediğimiz müsabaka.
trabzon maçının anlamlı olması için kazanmamız gerekn maçtır. 1-0 olsun bizim olsun. deplasmanda kazanan şampiyon olacaktır.
sarı ve kırmızı kartların havada uçuşmadığı bir maç olmasını istediğim maçtır. trabzon maçında bünyamin gezer fenerli futbolcuya sarı gösterdim trabzonluyada göstermem lazım gibisinden bir tavır takınmıştır.
geçen sene gediz kale arkası 10 tl iken bu sene 60 türk lirasıdr.
tüm maçlar gibi zor bir maçtır. iki eksikle de olsa manisaspor'u yenebilecek moral motivasyondayız. yanlış değilsem manisaspor da son 5 maçta 13 puan topladı. yani kıran kıran bir maç olur. eğer 3 puan alınırsa tamamen moral motivasyona tavana çıkar. akabinde ertesi kafta içeride zorlu kayserispor maçı ve peşine inönü deplasmanı var.
bu saaten sonra her takım puan kaybedecek. en az kaybeden şampiyon olur.
trabzon maçının benzeri bir motivasyon ve mücadele bekliyorum.
(#10660051)
eğer bu maçı kazanamazsak**, 3 puan alınan lazyo maçının hiçbir önemi kalmayacaktır . gelecek 3 hafta fenerbahçeyi zor maçlar beklemektedir bu maçlar serüvenide manisayla başlıyor. lakin şuna inanıyorum manisa,kayseri,beşiktaş üçlemesinden 7 puan çıkartırsa fenerbahçemiz şampiyon olucaktır.
zaferden sonraki ilk badire... tehlikelidir, söylüyüm!
stadyumdan,kapalı alt a'dan manisaspor'umuzu destekleyeceğim maç.
Arkadaşımı ziyarete geldiğim manisa'da fenerbahçemizin maçının olması beni bilet fiyatları açıklanmadan önce çok mutlu etmiş olsa da,en ucuz bilet fiyatının 60 ytl olarak gördükten sonra üzen maçtır.He birde bu fiyatları gördükten sonra anadolu da stadlar neden dolmuyor sorusunu sormayalım ayıptır.
2-2 biteceğini düşündüğüm maçtır.bakalım.

Edit: Yakındı beh...
an itibari ile manisa öyle bir gol kaçırmıştır ki tam intiharlık durumdur.
niangın golü ofsayt gerekçesiyle sayılmamıştır.
tek golü sayılmayan beşiktaşlılar değilmiş dedirtti.
edit: isteyene takılmayan fakat göRüntü kalitesi biRaz düşük olan veReceğim maçtıR.
vardı da biz mi izlemedik..
adamı dilenci yapmadan, i olanın adam gibi vermesi gereken maçtır.
olurda fener kazanırsa şampiyon olacağı maç.
fener için zor maç Manisa tüm büyüklere çelme taktı 1-0 çifteşans banko.
mehmet topuz bindiriyor işte böyle bir maç.
an itibariyle 30.dakikada olan futbol maçı.
hakemlerin keyif için luganoya kart gösterme geleneğini sürdürdüğü maçtır.