bugün

4 ün karesi 16 yıl sonra, bazıları için 4 ün küpü de olabilir haaaa...
Hiçbir zaman unutulmaz. zaman geçtikçe akla gelme aralığı uzar sadece.
Çivi çiviyi söker beybisi.
aklından çıkar ama ara sıra mutlaka hatırlanır. dile kolay 4 sene.. güzel bir ilişkiye başlandıysa emin olun rahatsız etmez aksine mutluluk sebebidir.
belli bir zamanı yok. yeni sevgili bulunca yeniden aşık olunca unutuluyor. istersen unutma sikerler adamı.
şöyle başlık açan adamları da üzüyorsunuz ya daha ne diyeyim ben size. abv.
unutulmaz, alışılır. yerine biri geldiğinde.
yeni manita yap. aninda.
unutmak istediğin zaman.
unutamazsın..
onun sıcaklığı en üşüdüğün an aklına gelir aklına.
herhangi bir günde hiç aklında değilken bir şarkı çalar ve aklına gelir.
arkadaşlarınlasındır çok eğlenirsin hiç olmadık zamanda gelir aklına.
sarhoş olursun gelir.
onun adaşıyla tanışırsın gelir.
hayat bu dünya küçük ya kırmızı ışıkta yan yana gelirsin, tesadüfen bakarsınız birbirinize tüm o 4 yıl aklından film şeridi gibi geçer.
film demişken, bir sinemaya gidersin onunla gittiğin filmler gelir aklına.
-keşke olsaydı yanımda demekten kendini alamazsın.-

çünkü biz insanız ne kadar gaddar gözüksek de yapılan kötülükleri hemen unutabiliyoruz. ama anlar özellikle de güzel anlar aklına tutunuyor, hiç gitmiyor bir yere. herkesin bir davranışı ona benziyor.
herkesin ses tonu ona benziyor. herkesin gülüşü sanki ona benziyor.

yani demem o ki; o ağırlıkla yaşamayı öğrenmelisin çünkü hiç geçmiyor.
bazen alışamıyorsun..kimseyi istemiyorsun hayatında sanki yeni birisi yaşadığın tüm anlara ihanetmiş, geçmişine ihanetmiş gibi geliyor.
yani yine demem o ki, bir kere boşa sıktın mı ikincisi seni tatmin etmiyor.
kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=t994-0_1bJI
yaşananlar anı kıvamına geldiyse unutulması çok uzak değildir. 2 bira sonra unutulur mesela.
EVLENiN 3 GÜNDE UNUTURSUNUZ .
Unutulmaz. Unutulamaz hele bir de karşıdaki 4 yila rağmen aldatmissa. Aldatilarak ayrilmissaniz vay halinize. Durum vahim.
hala canınımı yakıyor. Unut gitsin, tüm iletişimi kes.tüm sosyal ağlardan sil bu kadar basit.
onu unutturabilecek birini bulman şartıyla unutulabilir. aksi takdirde ise zamanla canın yana yana uzun bir sürede unutursun. yerine birini koyamazsan eğer o ve mazi kalbinde hep yara olarak kalır.
ertesi gün unutulabilir.

(bkz: ertesi gün hapı)
Onu tuvalette hayal ederek hemen unutulur.
Unutmayın neden unutuyorsunuz ki, güzel anılardır.

iyi olsun mutlu olsun deyin yolunuza devam edin.
Muallaktır hacı, ne zaman unutacağın hiç belli olmaz, ben 5 yıllık enkazı taşıyorum hala mesela.
(bkz: her şey biter herkes unutulur)
ağbi çok duygusal olasım var da olmayacak. bak şimdi bak hiç duymadığınız bi şey söyliycem:

gerçekten unutmak istediğinizde...

aboovvv bi de 3 nokta koymuş pezevenk!
4 yıl sonra bence. Her gün için bir gün vermek gerek.

Yeni birisini bulursanız 4 haftada da unutabilirsiniz. insan psikolojisi çok basit îşler fakat karmaşık görünür. Değişen şey sevginin nesnesidir, bugün çok aşık olduğunuz insanın yerine yarın başka bir insan geçer.
Değişmeyen şeyse 'arzular' dır.
Kusura bakmayın ama ağır paranoyaklık bu. 4 yılı bulup da biten ilişki zaten boku çıktığı için bitmiştir, sen tutup da hatırasına mı ağlayacaksın.

Ben 7 senelik ilişkiyi göMdüm, vardı bi dünya hatıra ve hatırlanıyor da. Peki acıtarak mı? Kesinlikle Hayır. Ne hüzün ne tebessüm.. varlığı kabüldür ama hiç bir duygusal tarafı kalmamıştır.

O uzun süreçte çok mu mutluydunuz kardesler bi yüzleşin kendinizle, cesur olun güvenin kendinize.
sen ne zaman istersen o zaman. ondan kalan her şeyi yok et, ertesi gün var ya eskisinden daha dik yürüyorsun, neler taşımadı ki bu omuzlar dersin. anılar mı? onları asla hatırlamaya çalışma, sadece önüne bakmalısın.
ne zaman kendine yeni bir hayat çizmeye başlarsan.