bugün

sen yazma okunmuyor.
Bunu kim okuyacak amk ? 4 yıldır yazmadığın her şeyi bir anda mı yazasın geldi ? Kör olur insan yazık....
Dört yıl aradan sonra bir kerede patlamış muhtemelen bir dört yıl daha yazmaz
Okumadım özet Geçen olursa sevinirim.
Arkadaşlar ben okudum. Hanımı hastaymış. Abimiz kızcağızın moralini diri tutmuş. Evlilik teklif etmiş. Söke'de memurmuş. Kayseri'ye gitmiş. Hastalık geçmiş. Öbüşmüşler. Bebek olmuş.

Allah mutluluğunuzu daim eylesin gardaş.
6 yıl aradan sonra yaptım bunu geçen aylarda, garip bir his. Terk ettiğin kasabaya yıllar sonra geri dönmek gibi.
Hayatın yoğunluğunun durulmasından sonra dört yılı kocaman, duvar gibi bir yazı ile özet geçen entrydir. Biraz başından ve biraz sonundan okudum, anladığım kadarıyla aşık olmuş fakat zor günler geçirmişler fakat pes etmemişler. Şimdi de evli, mutlu ve çocuklular.
4 yılda roman yazılır. Az bile yazmış.
Tanrı mutluluğunuzu daim etsin hocam. Kızınıza ve eşinize de sağlıklı uzun ömürler versin. Mutluluğunuz hiç bitmesin.

Hoşgeldin yeniden.
4 yıl boyunca yazılacakları biriktirip aniden hepsini toplu olarak yazmaya karar vermiş anlaşılan.
okuyamadım. okumadım değil, okuyamadım.
Geçerli bir sebebi olması gereken durum.
Ağlattın kardeş. Vallahi billahi. Gerçek ya da yalan bilemem ama çok beğendim. Eline sağlık.
4 yılda mı yazdın bunu hocam, iki sene daha girmesen kitap yazacakmışsın resmen.

şaka bi yana harbiden benim gibi bir kalası bile duygulandırdın. helalin var. allah mutluluğunuzu bozmasın...
telefonda sonunu bulamadığım yazıdır.

yazana helal olsundur bulunca vericem artısını.