bugün

gs'nin sürpriz yapıp az gol yiyeceği maç. 4 falan yer gene.
bvb'yi çok sempatik buluyorum ama bundesliga'da sıçıp sıçıp yine bize patlayacaklar, o yüzden çok kırgınım size sarıların dortmund.

toplam gol 4-6 ile bitmesi çok yüksek ihtimal olan şampiyonlar ligimaçı.
1 handikap bitecek olan maç.

konuşmaya ve izlemeye gerek yok.
Galatasaray ın Dortmund a boruyu döşeyeceği maç olacaktır. inşallah...
annemizin ligine dönüş öncesi kalan sayılı kahır maçlarından.
almanyada yaşayan almanların ve türkiyede yaşayan alman piçlerinin şaşkına döneceği maçtır.
bundan sonra annelerine almanların turist olarak geldiği yerlerde çalışmalarını yasaklayacak piçler.
4 kasım'da olması manidar.
(bkz: AÇMAYIN KORKUNÇLU MAÇ)
Skor 3-0 net borussia alir.
galatasaray in ligde kötü giden dortmund u yenecegi maç ahanda yazdım maçtan sonra okuyun.

1-3
remember remember 5th of november dan bir gün önceki geceyi unutulmaz yapacak 4 4 lük maç olacak diye düşündüğümdür.
Bir galatasaraylı olarak galatasaray'ın kazanmasına ihtimal vermediğim karşılaşmadır. Beraberliğe bile sevinirim. Galatasaray'dan beklentilerimizin bu noktaya kadar düşmesinde kimlerin emeği varsa allah hepsinin belasını versin.
Dortmund'un çift handikap yapacağı maçtır.
http://inciswf.com/1286602117.swf
galatasarayın yenmesini diliyoruz.
Galatasarayimin sampiyonlar ligindeki 4. Maci. Inancim yok yenecegimize dair cunku;

Bugun basin toplantilarini izledim. Jurgen klopp'a sorulan bir soru uzerine kendisi, "galatasaray cok kotu durumda" minvalinde bir seyler soyledi.

Sonra bizim kaptan sifatiyla toplantiya cikan çavi inyesta karisimi xelcukiesta'ya bu cevap hatirlatildi... bizimkinin verdigi cevaba bak;

"Daha iyi olabilmek icin calisiyoruz, yarin da sahada bunun icin mucadele edecegiz..."

Bak simdi! Fatih terim'i sevmem. Hatta ukala tavirlari, her basin toplantisinda gazetecileri asagilayan cevaplari falan sinirimi bozar. Ama bu selcuk denen topcunun verdigi bu ezik cevaptan sonra "ulan fatih terim olsaydi keske orada be!" Dedim... olum adamlar ligde kume dusme potasinda! Son 5 mactir birak galibiyeti beraberlikleri yok, her ne kadar evinde oynadigin macta yenilsen de butun avrupa biliyor ki dortmund bu sene boktan... bu duruma ragmen adamlarin teknik direktoru "rakip cok zayif" falan diyor, bizim kaptan cikip yavsak yavsak "eee evet ya daha iyi olcaz" tribinde...

Diyemedin dimi klopp once kendi takimina baksin diye? Kaptan olacan lan bi de!

Neyse diyecek sey yok, Bari serefinizle yenilin yenilecekseniz de...
(bkz: fena sikiş olacak)
Ayin 4 ünde olması manidar dır.
fenevlilerin merakla beklediği maçtır. galatasaray yenilecektir belki ama fenevliler kendileri yenmiş gibi sevinebileceklerdir.
sağda solda gese'nin ufak bir sürpriz yapıp bizleri şok edeceği lanse edilen maç.
galatasaray'ın kaybetmeyeceği maç.

0-2 çifte şansın oranı 3.42 ve borussia dortmund, almanya'daki gurbetçilerimize şirin gözükmek isteyecektir.

unutmayın, 0-2 çifte şans 3.42.

benden söylemesi.
ayın 4'ünde olması, Gs. nin 4. maçı olması, hatta milenyumun on 4. yılında olması , manidar olan maçtır.

bunlar hep Amerika'nın işi işte.
(bkz: elime tükürdüm bekliyorum)
bence maç saati değişmeli uefanın buna bir çözüm bulması lkazım.

aynı saatlerde acun oluyor o ses türkiye.

platini olum Fransız kalma bu olaya. dik dur eğilme bu millet seninle

jömöpal yomus kesköse ubliye.
gs ye basarilar dilenen mac.