bugün

2016 yılının ağustos celp döneminde askere gidecek yazarlardır. Birisi de benim.

Ses verin gelsin beyler.

Edit: Acemi birliğim balıkesir, usta birliğim ankara.
(bkz: selam tertip)

aralarında bulunduğum yazarlar grubu. ağustosta gideriz işallah eylül ayına sarkmaz. sınıflandırma sonuçları 22 temmuzda belli olacakmış.

hakkımızda hayırlısı..

edit. acemilik Kastamonu, usta Bayburt. cenderme.
354 KD. Olarak piç torunlardır. Ben de dedenizim.
352. Dönem olarak mezar taşı muhabbeti yapmak istediğim başlık.

Şimdiden hayırlı teskereler.
352 ksd olarak hangi torunlardir ?
Hayırlı teskereler..
357 yapmıştım. Torunlar çok da büyütmeyin o zaten büyüyecek gidince rahat olun kafaya takmayın. Küfür yemek gurur meselesi değil orda günlük hayatın parçası. Uzunköprüye giden varsa yeşillendirebilir.
Aralarında bulunduğum yazar grubudur. Be arkadaş sanki biz çok meraklıyızda ondan can atarak gidiyoruz gibi konuşanlarda varya onları anlamak güç işte. Sanki tek ideal hayat felsefesi kendinde var gibi gidenleri küçük gören ahmak sana sözüm. Ya bedelli denk gelmemiştir biran önce gitmesi gerekmektedir bekleyemez, ya evlenecektir gitmesi gerektir, ya boş boş duruyordur hazır iş güç yokken gideyim önümü kesmesin der. Yani nesin sende gidende bilmem nereye sürülecek akıl yoktur diyorsun. Sanki herşey senin elinde de yok gitmeyeceğim diyebiliyorsun. Yüksek lisans ile kaçtın diyelim ya sonrası, çıkmadı bedelli. Niye millet aklında takılı kaldırsın paşa gibi gidip sayılı gün yapıp dönecek. Hey allahım ya.
Umarım herşey hayırlı okur, tüm gidecek yazarlara hayırlı teskereler.
sıkıntılı bir dönemde orduya katılacak olan yazarlardır.

hayırlısı bizim de kaderimizde bu varmış.
Bakıyorum aranızda cenabet gezenler var.

(bkz: 15 temmuz 2016 darbe girişimi)
kastamonu-Bayburt jandarma. var mı buralardan olan beyler.
353 kısa dönem olarak kastamonu jandarma eğitim alayında acemilik yapacak arkadaşların sorularını yanıtlayabilirim.

hepinize hayırlı teskereler torunlarım.
içinde bulunduğum cenabet grup. narlıdere istihkam okulu ve maltepe askeri lisesi. nasihatte bulunabilecek abiler bir yeşillendirse ne güzel olur.
309 kd olarak askerlik neydi lan dediğim yazarlar. Böyle yüzlerine yüzlerine. Ohhhh.