bugün

evliliğin gerici bir kurum olduğunu düşünen erkektir belki.
yalnızlığa alışmış erkektir. bir taraftan da hak verilesi erkektir. evlenme programlarına çıkan bayanların isteklerini işitiyoruz efendim! yok arabası olacakmış, evi olacakmış, işi olacakmış e bir de çocuğu olmasınmış da mış mış mış... e doğaldır efendim bünyelerin evlilikten kaçması ve böyle erkek kurusu kalması.
hic bir sorun yoktur.daha önünde helal süt emmis bir kız bulup evlenebilecegi onlarca senesi vardır.
eger evlenemezse evlendirme programlarına cıkacak erkek modelidir.***
bir kadına bağlı kalmaktan korkan erkektir.
muhtemel asosyal tiptir. türkiyedeki düzene karşı koymaya çalışan, uyuşturucuyla kendisine gelen, türkiyedeki bayanlardan hoşlanmayıp rusyaya kaçma isteğiyle yanıp tutuşan erkektir.
sevgilileri olan erkektir. tek kadınla doymaz etten vücudu.
özgürlüğünü seven insandır...
muhtemelen makina muhendisi olan erkektir. neyse ki metalurji muhendisiyim oradan yirtiyorum.
kirsal bolgelerde biyokimya muhendislerine de rastlanmistir.
tohuma kaçmasına ramak kalmış erkek.
dışardan bakılınca hayatını yaşıyordur, hatta imrenilecek bir hayatı vardır. ancak iç dünyasında yalnızlık canına tak etmiş, pişmanlıklarla doludur aslında.
bir bakanın dönüp bir daha baktığı bir fizik, kendine has bir tarz, kendi ayakları üzerinde durabilmeye yeter bir gelir durumu varsa bırakın 35 ini 45 inede bekar girmeye yeminli erkektir bu erkek. evli kadınları siker, çıtırları siker, tatil yörelerinde turist hatunları siker, kocasının doyuramadığı memmun edemediği çiftlerin arasına girip adamın gözleri önünde karısını haşat eder, götü göbeği dağıtmış erkeklerin karıları her gece bu adamı düşleyip uyurlar, kocaları domaltıp onlara geçirirken bu erkeği düşlerler... kısacası spor yap,ağzın laf yapsın, altında idare eder bir araban olsun istediğin karıyı kızı köpeğin yaparsın 35 yaşındaki bekar kardeşim.
bu saatten sonra zaten evlenmesin denilebilecek erkek.
(#20416900)
Ön yargıları olan erkektir. Hayatın güzeliklerini yaşayan aynı zamanda evlilik gibi hayatın ayrı bi güzelliği olan durumdan mahrum kalan kişiliktir.
bu yaştan sonra evlenmeyecek erkektir.
çevremde 42 yaşında evlenen erkekleri bile gördükten sonra evde kalmayacağını düşündüğüm erkektir. vardır bir bildiği, belki de sevgilisi var ve beraber yaşıyorlar. kime ne, bize ne!
halinden memnun erkektir.
evlenmeyi de sünnet olmak gibi bir yaş sınır olan bir faaliyet sanan insanların kafaya taktığı.
son terkeden sevdigi arkeolog olabilir. fosillige az kalmistir.
Bekarlik sultanliktir sozunu benimsemis veya kari kiz mevzusundan anlamayan erkek tipidir.
tohuma kaçmıştır .
beni üzen erkeklerin başına gelmesini istediğim olaydır.
amcamdır.
güncel Önemli Başlıklar