bugün

insanı yerin dibine sokan mevzudur.
evet arkadaşlar hepimiz yakalanmışızdır, başlayalım hafiften, gülüp eğleniriz hem.
orta okuldaydım o aralar. spice platinum diye bi kanal var.ama bildiğin sikiş kanalı amk, diğer kanallarda sansürlü gösteriyolardı, bunda en ince ayrıntısına kadar izleyebiliyodun.
bi gün okuldan gelmişim, baktım kimse yok evde, kanalları geziyorum, baktım bu kanala şifre istiyo tabi, 4 tane2 girmiştim, babamın eline bakmıştım bi ara, neyse ben başladım yavaş yavaş sıvazlamaya.o zaman kavrayabiliyorum ama elle, ben asılırken birden pencerede babam belirdi, sonra bu çatıya doğru yürümeye başladı.ben toparlandım tabi o çatıya çıkarken, sonra geldi evin kapısını bulamadım lan dedi.
ben yerin dibindeydim. evin içinde sürekli kaçtım adamdan amk.
--spoiler--
lise 1 e geçmişim eve geldim birgün annede evde yok işten çıkmış komşudadır dedim o akşama kadar gelmez. napayım napayım derken aldım elime kağıt havluyu diğer elde vazelin kumandaya bastım çak çuk derken spice platinuma geldim. başladım çekmeye,1 posta 2 posta 3 posta derken olmuş 6 posta saat 5.30 fln.e tabi lisede farklı bi ortam görüyon kızların etekler arkalerinde azıyosun haliyle.7 postayı yaptım tv izlerken uyuya kalmışım bi baktım annem bana bakıyor böyle elim gibimde, tvde threesome yapıyorlar her tarafımda kurumuş aq dölü. nası bi rezillikse artık.
--spoiler--
--spoiler--
"bigün banyoya gittim oturdum küvete ayaklarımı uzattım musluga doğru. sabunu aldım basladım malafata asılmaya falan. suyun da sesini açtım kimse sesimi duymasın diye amk. kapıyı kitlemeyi unutmuşum sonra hafif bi kapı sesi geldi ben doğruldum diz üstü oturdum ve gibimi iki dizimin arasına sıkışıtrdım. annem çamaşırları almaya gelmişti sonra tıkırtı falan duyunca açtı perdeyi beni gördü amk. benim gib dizimin arasında ya aq birden pıt diye bi fırladı " meraba ben de burdayım " der gibi amk. sonra anneme bagırdım niye geliyosun açıyosun diye"
--spoiler--
--spoiler--
o vakitler abimle ranzada yatıyoruz. o abim ki ergenliğe yeni girizlemiş, her gece 31, her gece horozu boğmaca. ve sayesinde her gece mevzumuz belli:

- abi! abü! sallama şu yatağı yaa
- hınfhınf... ınnh... hınfınh... hınnhh...
- abü!
- hı? ha? ne var? siktir yat uyu enis sen daha uyumadın mı?
- ya sallama yatağı ya. anneeeee, abim yataa sallıyo!
- ulan it...
- haluk! niye söküyorsun yavrum kardeşinin pankreasını?
--spoiler--
orta 1'de teyzemin yanına ankara'ya okumaya gitmiştim. odada masturbasyon yaparken yakalandım. kapıyı kilitsene deyyus diye bağırarak çıktı. *
benim başıma gelmedi ama bir arkadasımın başına gelmiş ve arkadasımın anlattığı sekilde ben de sizi anlatacam.. mekan: mersin-erdemli de bir domates serası.. arkadaş seranın içinde domateslerin arasında asılmaya karar vermiş, indirmiş şortunu, tükürmüş eline cık cık cık gidip gelmeye başlamış.. tam o esnada arkadasın babası bir anda karşısında belirmiş.. bizimkisi şortunu saniyenin %1 nde yukarı çıkarmış ama nafile baba oğlu ile gurur duyma edasıyla gülüyormuş.. bizim arkadaşın agzından aynen şu cümle dökülmüş..
--gicişiyordu buba, ondan dolayı kaşıyordum..
baba yermi bu bahaneyi.. anlatmış tabi arkadaşlarına.. bu olay mahhallede dilden dile dolaşmış.. ve bizim arkadaşın lakabı gicişti kaldı.. adını kimse söylemez.. gicişti geldi, gicişti gitti, selam gicişti, nasılsın gicişti.. ergen arkadaş patladı bir gün ve dedi ki:
--bundan sonra bana gicişti diyenin anasını avradını .....
kahvehanedeki tüm millet kahkayı bastı tabi..
velhasılı kelam zamanla gicişti lakabından yıttı arkadaş, tabi bakırköy ruh ve sinir hastalıkları merkezinden de yırttı.. yoksa eleman o lakabtan kurtulamasa idi kafayı yiyecekti amk..
tam boşalma esnasında, yani peçeteyi ıslatırken teyzemin kızına yakalanmıştım o an çok birşey yapamıyorsun gürül gürül geliyor zira. sonrasında hiçbirşey olmamış gibi hayatımız devam etti.
gülme garanti .

görsel
genelde babalara yakalandığında komik olan anılardır.
Yaş 15-16 lise 1 zamanları , ben diz kapağını kırmışım bacağım komple alçıda 1 ay boyunca yatacaksın dediler. 2 hafta geçtikten sonra hormonları tutabilene aşk olsun. Evde de herkes değişimli yanımda nöbet tutuyor, dayımdaydı sıra borsayı takip etmek için salona girdi açtı televizyonu bende bu fırsat bacak boyu alçı dinlemeden aldın elime bik bik bik çekerken sonunda nirvanaya ulaştım tam o sırada da dayım içeri girmez mi, ulan bacak alçıda hareket zor ediyorum dal taşak meydanda görmez mi beni öyle odadan çıktı 1 saat sonra hiç bir şey olmamış gibi konuşmaya devam etti.
yaş 14-15 tam hatırlamıyorum çok oldu. lise 1 deyim. 8.sınıfın yazında öyle bir abanmıştım ki hala hatırlarım her ergen gibi. kendini ve benliğini buluyorsun sonuçta. utanılcak bir şey yok. neyse ben lise 1 deyim. biraz azaltmayı başardım,artık okulda daha çok kızlarla konuşuyor muhabbeti sekse getirmeye çalışıyorum. bir gece duşumu aldım geçtim odama dedim ulan fırsat bu fırsat herkes uyumuş saldır gitsin. dayadım omzumu yatağa yumdum gözlerimi düşnüyorum. bornozumu çıkarmamışım fantazi katıyorum. kimi düşündüğümü hatırlamıyorum. kendimden geçmişim. birden kapı bir açıldı, içeri giren babam. açılır açılmaz bir elim şeyimde diğer elimde dolaba uzandım. napıyorsun lan dedi boxer arıyorum baba dedim. güldü iyi ara ara bulursun dedi. öbür sabahta kahvaltı yapacaktık. tuvaletten çıktım tertemizim hiç bişe yapmamışım. şeyime bakıp seninki de hep havalarda diyip kafama vurmuştu. ey gidi günler be.. az utanmamıştım o zamanlar.
http://inciswf.com/adnan_...r_samimi_bir_tebessum.swf
annem babamla mutfakta televizyon izliyordu, bende salonda kanepeye yattım, televizyonu açtım sonra yüksek kanallara çıktıkça yavaş yavaş soyunan karılar görmeye başladım her neyse bir kanala girdim. kadın vajinasına lolipop sokuyor, çıkarıyor yalıyor falan ama ben ilk bu kadar gerçekçi gördüm, vajina bu kadar mı güzel gelir insana. korkuyla birlikte, kendimi aşırı tahrik olmuş hissettim. sonra kardeşimin küçük bir battaniyesi vardı onu üstüme aldım başladım asılmaya, bir yandan da sürekli kapıya bakıyorum birisi gelecekmiş korkusuyla. sonra ben tam boşaldım, odaya annem girmez mi! annem girince ben hemen yan dönüp uyuyormuş gibi yapıyorum, battaniyenin altında dal daşak açık duruyom. sonra annem bebeyi sallıycam ver şu battaniyeyi diye üzerimden bir çekti. aman tanrım didim, demedim de her neyse. yaklaşık bir hafta boyunca onun mahcubiyetini yaşadım. bide televizyonu kapatmadan önce kanalı değiştirmeyi unutmuşum. peder televizyonu açınca karşısında amc.kları görünce dellendiydi. çok zor ya dikkat etmek gerekiyor.
interneti yeni öğreniyorum bilgisayar alalı 1 yıl falan olmuştu
google görsellere " xxx çıplak resimleri" (ünlünün adını hatırlamıyorum amk) yazmıştım babam geçmişten görmüş şöyle dedi
"oğlum sen çıplak resimler aratınca benim telefonuma mesaj geliyor 'oğlunuz çıplak resim aratsın mı? aratması için 1e aratmaması için 3e basın' diyorlar"
korkudan 3-4 ay bilgisayar kullanamadım 31 için, sonradan çaktım durumu aq.
kör nenemin karşısında 31 çekiyordum ablam yakaladı.
iş üstündeyken komşu teyzenin karşıdan dikizlediğini görmüştüm. allahtan 50 mt mesafe vardı fazla görmemiştir. çok şükür fazla yakalanmadan atlattığım ergenlik anılarıdır.

kuzen kız kardeşine yakalanmıştı. 1 yıl maskara oldu herkese.
-abin ne yapıyordu banyoda kız?
+böyle böyle yapıyordu eliyle(yukarı aşağı el hareketi).
-aasjdhakjhfaf
anıları okurken bile gerendir. bana noluyosa kendim yaşamış gibi geriliyorum yeminle.
Lanet olası bir durumdu. Üzerinden çok zaman geçmedi. Ömrüm boyunca hatırladığım her an etim kemiğimden ayrılacak, düşünürken yüzüm ekşiyecek ve de istemsiz kahkalarım hiç olmadık yerde dikkatleri üzerime çekecek. Bu kahkahalar utanç kaynaklıdır.
Amcam kaza yapmıştı. Bütün aile amcamlara gitti. Bütün sülale amcamın ziyaretinde. Ben herkesin gitmesini sabırla bekledim. En son annem de evden çıkınca laptopu sağ tarafıma koyup donu indirdim. Ben sol el ile işi görürüm de... Sağ el ile pc'yi yönlendiririm. Girdim bir az ers sitesine. Kayla Kayden... Hatun kocasını aldatıyor. Kocası salondan bişeyler anlatırken kadın eski aşığıyla kapı arkasında vuruşuyor. Bu formatta çok film var sitede. Format gereği kadının kocasının olan bitenden haberi yok. Her neyse. Ben şap şap... Kadın ahh uhh... Derken kapı açıldı babam içeri girdi...
Nerden geldi lan bu adam!! Kapı sesi duymamıştım. Normalde gelenin gidenin sesini duyar, ona göre toparlanırdım. Bu babam da nerden çıkmıştı şimdi! Olacak iş değildi yani. Allah kahretsin.
Babamı görünce ''sen ne zaman geldin yaaa'' dedim. Utancımdan yerin dibine girdim. Babam ''napıyon len'' dedi. Bir daha utandım. Böyle işin anasını avranıdı sikeyim derler ya, aynen öyle. Kalkıp toparlansam babam dal taşak her şeyimi görecek. Dizlerimi göğsüme katladım. O an babam biriyle konuşuyordu. Ulan amına koyayım insan içinde bulunulan vaziyet gereği bir dışarı çıkar değil mi? Yok... Babam geldi önce ekrana baktı sonra kafayı uzattı penisimi görmeye çalıştı. O korkudan, o heyecandan, o utançdan penisim içine kaçmıştı oysa. Babam bir şey göremedi. Pis pis sırıttı. ''Ulan, dedi, herkesten beklerdim de senden beklemezdim''. Güldü. Ben o an istemsiz kahkahalar atıyordum. Vaziyet ortadaydı. Ne deseydim? Zaten babamı görünce diyebildiğim tek şey ''sen ne zaman geldin ya'' olmuştu. Bunu düşününce de gülüyordum. Ulan... Ulan... Kaderimi sikeyim.
Halbuki o güne kadar hiç yakalanmamıştım. Bu konuda kendime çok güvenirdim. Ama babam da amma şeytan çıktı. Ulan nasıl geldin sessiz sedasız... Ve neden geldin? -Yemek yemeye gelmiş... Ulan... Ah ulan... Allah kahretsin. Aklıma geldikçe rengim sararıyor. Olur olmaz yerlerde babamla göz göze gelince bıyık altından güldüğünü görebiliyorum. O da şok oldu. Aklına geliyor sürekli biliyorum. Bunu bilme beni öldürüyor. Allahtan yemek yemeden önce filan ''ellerini yıkadın mı'' diye sormuyor. Ya bir de sorsaydı? Ya bir de sorsaydı!
Abartmıyorum, yakalandıktan sonra evden çıkıp amcamın ziyaretine gittim. Adam kaza yaptı ölümden döndü. Bütün sülale amcamın evindeyiz. Babam henüz yok. Millet babamı soruyor, ne zaman gelecek diye. Babamı arayanlar var, neredesin, nerede kaldın diye. Ben içimden inşallah gelmez diye dua ediyorum. Babam geldi sonunda. Bu da beni duygulandıran olay... Hiçbir şey olmamış gibi davrandı babam. Geldi yanağımdan makas aldı. Her zamanki içtenliğiyle ''napıyon baboş'' dedi. iyi babacım seni sormalı filan...
Sokakta yürürken kahkahalar atıyordum. Aklıma geldikçe de aynen böyle oluyor. Yazarken de güldüm durdum. Ama her nedense gece uyumaya çalışırken, gözlerim kapalıyken utanç krizleri geçiriyorum. Ve bu yakalanma olayına maruz kalanlara önerim : Paylaşın. Arkadaşlarınızla, abinizle paylaşın. Paylaştıkça travmanız geçecek. Kendimden biliyorum. Yalnız kaldığımda utanç krizleri, birine anlatırken gülme krizleri.
işin kötüsü ne biliyor musunuz? Babam 65'inden sonra gençlik yıllarından kalan küller alevlendi ve yeniden kumara başladı. Eskiden ortağı olduğu, sonra bıraktığı amcamın kahvesinde babamı sürekli kumar oynarken yakalıyorum. 31 çekerken yakalanmadan önce hesap sorabiliyordum. Artık o beni görünce ''ulan senden beklemezdim'' dercesine kafasını sağa eğip dudaklarını bükerek bana gülümsüyor. El sallıyor ve ben de gülüyorum. Yani artık babamın kumarına laf edemiyorum. Ne edeceğim zaten! Adam can sıkıntısından, vakit geçirmek için oynuyor. Hem kendi parası değil mi? Çok büyük miktarlarla da oynamıyor. Kime ne!
Erkeklerin yaşadigi anilardir. *
ilk kez çekeyim nasılmış derken yakalandım. ev boştu bi anda kapı açıldı benim birader manitasını almmış eve getirmiş. ufacık çocuk manitasını getiriyor mk. ve benim elimde bişey var. altta don yok. hemen çekeyim. ilk ya illa hepsini çıkaracan. öyle rezil oldum ki ufak çocuklara anlatamam. gerçi bende orta 1 e gidiyordum.
lise 1 de okuldan geldim evde misafir var. kadın kızıyla gelmis. Kızda abimin eski sevglisi yollu bi kızdı. Neyse selam verdim bunlara yemekten sonra da gectim odaya laptopu aldım kucagıma oyun oynuyorum.
O gün de okulda beni cok tahrik eden bir olay olmustu oyun esnasında aklıma geldi ve birkac video actım. amacım sadece oynamaktı. Yani odadaki amacım buydu, sonraki level banyoda yapılacaktı.
Ne yazıkki kendimi dizginleyemedim.
Tam dizginleyemedigim sırada abimin eski sevgilisi odaya girdi birsey soylemek icin. Ve yüzyüze geldik. şansımada kapının tam karsısındaki koltuga oturmustum.
işte o ereksiyon ve karsılasma anında yüzyüze geldik.
O bana şaşkınlıkla bakıyor ben ona ereksiyonun şekilden şekile soktugu yüz ifadesiyle bakıyorum falan. Tam ereksiyon bitti kendime geldim kız da odadan cıktı.
Evden cıkarkende ürkek anlamsız bakıslarla birbirimize baktık. O bakıslar son bakıslardı heralde. Ondan sonrasını hatırlamıyorum. Kayış kopmuş.
aptalcadır.

ilk yakalanma değil de son yakalanma çok küçük düşürmüştür beni. remzi ile kız arkadaşım yatak odasında takılırken ben de gelen seslere istinaden ereksiyon olmuştum bu nedenle "dur bi hazır kalkmışken" deyip işe koyuldum. karanlıkta daha etkili olduğunu düşünüyordum ki bir anda kapı açıldı kız arkadaşımla remzi kucak kucağa girdiler ve bir anda durup bana gülmeye başladılar. çok rezil durumdu, o anı yaşasanız anlarsınız.
Gayet normaldir.

Ama bunların en kötülerinden biri vardır ki, o da aile büyüklerinin de büyüklerine yakalanmak. Özellikle babaanne ve anneannelere. Ha ben de çıkarmamıştım Genarali, ayrıca güzel bir bahanem vardı. Daha başlamamıştı videoda olaylar, sadece öpüşüyorlardı (çıplak da değillerdi şansa bak, soft izliyordum ). Ha birde video neredeyse tüm ekranı kaplıyordu yanda reklamlar da yoktu. Daha önce Game of Thrones izlediğimi içinde böyle sahnelerin de olabileceğinden bahsetmiştim. Babaannem içeri girince hazırlıklıydım yani. Bahaneler sıralandı. Ha üstüne birde birşey yokmuş gibi normal normal konuşuyordum. O yüzden yanlış da anlaşılmadı. Yırttım o bakımdan.

Normalde asla yakalanmadım, çektikten sonra geriye kalan izler beni anneme ele vermişti. Çok utanmıştım ama, ailem normal karşılayınca rahatlamıştım. Daha sonra bunların ortalık yerde espirisi yapılıyor, ince laflar sokuluyor o ayrı bir utanç

Ha geçmişte de vardı, şimdi de var ayrıca ilk gördükleri birşey değil. Eğer kendi odanızsa ve çat kapı giriyorlarsa utanması gereken siz değilsinizdir, sonuçta size ait özel bir mekan.
bir gün odamda yatakta uzanarak üstümde yorganla fetish tarzı birşey izlerken babam aniden odaya dalmıştı. önceden de aniden odaya girdiği çok olmuştu hemen videoyu kapatıyordum ama bu sefer nanet telefon donmuştu."ver lan elindekini" demesiyle boku yediğimi çoktan anlamıştım.ama birşey demedi "git namazını kıl" dedi. Ama ben banyoya malum işimi tamamlamaya gittim.
lise zamanıydı yazın son günleriydi. Hatırlıyorum hava sıcaktı yinede. Okul kıyafeti almak için mağazaya gidiyordum. Yolda mini etekli kızlar falan da gördüm. Tahrik ettiler amk. Neyse ki eşortman giymiştim.

mağazaya vardım. Kasiyere kıyafet alıcam dedim benimle ilgilenmesi için bir kıza seslendi. Fizikli bir kızdı. Dar pantolon giymiş kasası sağlam yani. Neyse yukarı çıktık bana kıyafetleri çıkardı. Kabinde dene dedi.

Ben zaten yolda tahrik olmuştum birde kız terlemiş abi göğüsler fena iyice fena oldum. Girdim kabine 31 çekmeye başladım. Kabinin perdesini de çok hafif açtım kıza bakarak asılıyorum. Benim olay 15 dakika falan sürer. Kız şüphelenmiş olacak ses istedi ben de boşalmak üzereydim heycandan konuşamadım. Kız bayıldım falan sandı heralde açtı perdeyi hey 15 li karşısında peçeteye akıtıyor. Bir çığlık. Ben rezil, yerin dibinde. Sonra polislik olduk. Yine de güzeldi.