bugün

Doğru olmaması istenen haber. Evet.
olmaması temennimiz..

edit: haber sitelerine düşmüş ama detaylı güvenilir bilgi henüz yok.. allahım sen silahlı kuvvetlerimizi koru..
Biraz önce meydana gelmiştir. Otogar da olduğu söyleniyor. Patlamadan sonra çatışma sesleri geldiği bilgisi var. Sürekli güncellenecektir.
cok sukur bugunde patladik.

istikrar nasil gidiyo lan akboylar?
Ülke ülke değil ortadoğuda kurulan terör örgütlerinin staj yeri. 15 senedir istikrar diye her önüne gelene yol verirsen olacağı bu.
Allah yaralılara acil şifalar versin. Inşallah şehit asker ve Polisimiz yoktur.
inşallah ölen olmaz.
kötü bir olay allah ölenlere rahmet eylesin.
allah'IN laneti üzerinize olsun soysuz köpekler.
inşallah türk vatandaşlara bişey olmamıştır, hele hele asker ve polislere..
görsel
Allah belanizi versin!!!
o gün gelsin hepsinin kafasını kaldırımlarda ezicez.yakındır.
Hani var ya beddua allah evinize ateş salsın diye işte ateş salsın, meteor düşürsün, doğmamış çocuklarınız çeksin sizin yaptığınız şerefsizlikleri yeterin artık gerilla denilen leş sürüleri.
Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin, şehitsiz birgün çok uzaklarda tüm suçluların, sebep olanların allah belasını versin.
bu vahim olayda bile siyasi düşünenlerin ta amk.
daha öğlen ordaydım olayı.

hiçbir zaman milliyetçi bir insan olmadım. tercihe bağlı olmayan, seçmediğimiz bir gerçek yüzünden gurur duymayı anlamadım, önemli olanın insan olduğuna inanarak, her iki tarafın da zaman içerisinde yanlışları olduğuna ve empatiyle yaklaşıp önümüze bakmamız gerektiğine, birbirimizi anlamamız gerektiğine inanarak geldim bu şehre iki yıl önce.

iki yılın sonunda söylemeliyim ki; genellemelerden nefret eden bir hümanist olarak geldim, hiçkimsenin derdinin barış falan olmadığını söyleyen bir faşist olarak döncem korkarım.
Kronik olarak saldiriya maruz kalan ah guzel ulkem. Boyle YENI olacagimiza eski halde kalsaydik. eski gunlerde bu olaylar kaniksanmazdi, alisilmazdi.
hükümetin ohal ilan edip kendi yetkilerini askere gülümseyerek devredeceğini sananları gösteren bir bombalama eylemi.

hükümet de yetkisini askere devredecek kadar kerizdi amk.
hünkarımız recep tayyip erdoğan'ın yozgat'ta övdüğü şehitlik makamına yeni canlarımız eklenmiş. kendi oğlunun biri çürük raporlu, öbürü bedelli askerlik yapmış ama sağda solda çıkıp millete şehitlik makamının ne kadar onurlu olduğundan bahsediyor. sorun onda değil ama, ona oy verip başımıza taç yapanlarda.

çok merak ediyorum, kendi menfaatlerini düşünmeden sadece bu ülkeyi düşünecek bir liderimiz ne zaman olacak? bu şerefsizleri bitirmenin tek yolunun kuzey ırak'a asker göndermenin olduğunu idrak eden bir liderimiz ne zaman olacak?
Yöneticilerin acilen lanet okumayı bırakıp, işe koyulup icraata geçip, o piçlere laneti tattırması lazım. Oturup 2 demeç verip lanet okumakla bu olaylar son bulmuyor artık anlasınlar!
Malesef klasik bir turkiye tablosu. Yeterli bir onlem alinmadan bu patlamalar bitmeyecek. Burda kinamak vs artik gulunc geliyo.
agabe geldi istigrar geldi hamdolsun.
Ülkenin gündemine bak. Orta ölçekli bir hbo dizisinde bir sezonda olan olayların tamamını her gün farklı şekillerde yaşıyoruz. Tecavüz, katliam, çocuk dövme, abuk subuk açıklamalar, patlama, her gün ölenler, delirenler. Hayat hayat değil true detective sezon finali.
kadim bir milleti teröre boyun eğdirmek isteyen böceklerin yaptığı bombalı saldırıdır.
yoksa üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe,
bizim ilimizi ve töremizi kim bozabilir?
ha bu arada terörün de kökü kazınıyor,kazınacaktır.