bugün

ekrandan evlerimize taşınan olay.
iyi gün taraftarlarinin maça gelmemesi sonucu gerçekleşen hede.
şununla çok ilgilidir.

(bkz: passolig)
duygun yarsuvat döneminde gerçekleşmiştir.
bazı amcık beyinlilerin hala götüyle anladığı olay. ulan yarrak kafalılar passolig diyecem yine 'omo omo dörbödö dö ömsö yokto' diyeceksiniz.

beşiktaş olimpiyat stadında bu hafta fenerle oynayacak, 37 bin kişi olacak. 80 bin kişilik stadda hem de.

harbi mal ve sikiksiniz.

çok sevdiğim bir söz vardır.*
Takımlarının son haftada oynadığı kötü futbola olan tepkiyi stat koltuklarını sökmeyerek, oyunculara ana avrat küfretmeden, sahaya inip oyuncuya tekme atmayarak gösterdikleri için tinerciler tarafından garip karşılanan durum.
Medeni yollardan tepki böyle oluyor gençler.
ne zaman doldu ki amk stadı hahahahha.
cidden enteresan zihniyetleri ortaya koymakta.

ya kardeşim fenerbahçe maçında bile 35 bin kişi vardı siz neyden bahsediyorsunuz?

bi öğrenmişsiniz iyi gün taraftarı diye, fenerbahçe'nin bu sezon tribün durumu nasıl? hadi koyun bakalım rakamları... ya beşiktaş'ın?

hayır yani bok atacağım diye gerizekalı embesil gibi davranmanın ne mantığı var?

bu sezon bütün tribünler boş, hele hele cuma günü metro'nun çalışmadığı, passolig'in olduğu bir maçta kalkıp "ya ama iyi gün taraftarı yea" demek kelime oyunu yapmaktır, algı yaratmaktır, başka bir bok değildir, sadece kendini kandırmaktır.
çok daha önce yazdık bunları metro çalışması falan hikaye geçelim bunları.

galatasaray taraftarı iyi gün taraftadır.

(bkz: #25512693) olayın özeti burada.
paşa golü her an atabilir.
Gayet doğaldır.

Afedersin gelen geçen koyuyor stad zürafa sokağa döndü amk. O parayla daha mantıklı şeylerin yapılacağını anlamışlar ne âlâ.
aslında tt arena boş değildir, ultraslan taraftar grunu boş tribün kareografisi yapmaktadir.
11,500 biletli seyirci vardır.lig tv nin yalancısıyım.
sezon başından beri en fazla 20 bine oynayan fbjklıların hezeyanı.
kendilerinin iyi gün taraftarı olmadığını iddia edenler iki senelik kombine satış rakamlarını çıkarsınlar.

çıkartın lan, hadi hodri meydan, çıkartın görelim.

madem galatasaray taraftarı iyi gün taraftarı, madem sen iyi gün taraftarı değilsin o halde iki senedir galatasaray 45 bin kombine satarken sen kaç bin sattın?

bana reel şeylerle gelin, somut şeylerle bak ben geliyorum şimdi alayınıza;

bu sezon :

galatasaray : 26100
fenerbahçe : 16800
beşiktaş : 4500

gelelim görüntülere :

fenerbahçe'nin anteple oynadığı maçtan görüntü : görsel

ve bu maç cumartesi oynanan bir maç.

bak koçum;

dünyanın kuralı budur, dünyanın her yerinde bu böyledir, bir takım başarılıysa gidilir, desteklenir, başarılı değilse desteklenmez.

burada herkes arma sevdasından bahseder ama basketbol tribünleri boştur, neden? senin armanı sadece futbol takımı mı temsil ediyor?

bak bakalım basketbol tribününde hangi kulüp daha çok kombine satmış mesela...

beşiktaş'ın feda sezonunda kaç bin kombine sattığını bilen var mı?

hadi hodri meydan amına koyim!

göte göt diyorum bak, öyle algı malgı yaratmakla uğraşmıyorum.

bu ülkenin en büyük sorunu ne biliyor musunuz? başkasının götüne söven güruh hiçbir zaman dönüp kendi götüne bakmamıştır.

lan ben bu herife bok atıyorum da, ben bokun içindeyim halbuki diyememesi.

hemde her konuda, kapiş?

edit : eksilemekle olmuyor, cevap vereceksiniz kardeşim, cevap.