bugün

sadece icloud değil, dropbox gibi bulut depolama servisleri de bu işten nasibini almıştır. ayrıca kate upton'ın videoları da son yayımlanan torrentte düşmüştür ve fotoğraflarının içinde "getting started" adlı bir pdf dosyası var. kendisi dropbox'ın nasıl kullanılacağını anlatıyor.
bu sabahleyin ellerinde iphoneları ile bize gelen (bilgi işlem departmanı) ablaların " ya ben iclouda yedekliyorum bir şey olur mu?"
diye paniklemesine sebep olmuş saldırıdır. sizi gidi orospular sizi..
açın, internetten doya doya bakın, youtube, vs yerlere videolar yüklenirse çekinmeden monitörü kate uptonun sırtı varsayarak attırın, ama indirip şu dosyaları bilgisiyarda arşiv yapmayın.

(bkz: bir dost)
Arkadaş bu ne güzel hacklenme lo.

Hollywood'i hackleyen kişi ne güzel kişidir, onun klavyesi ne güzel klavyedir. Bu böyle değildi amk.

Arkadaş baksana ortalıkta ayponlu kız göremiyorum hepsi samsung almış.
Göt korkusu dedikleri bu olsa gerek.

Söz konusu başka analiz: (bkz: 31 ağustos 2014 hollywood hack saldırısı/#24997872)
Edit: burada ahlakliyim kızlara adam gibi görünmek isteyenlerin tenhadaki performanslari şaşırtıcı.
Ulan Dümbük senin am göt meme başlıklarındaki entry'leri sıralamaya kalksam mavi ekran olur.

Bir de gelip "iğrençsiniz lan", "yazık abazalar sizi" diyenler var.

He amk he abazayim, iğrençim.
En azından neysem oyum.
Ama sen öyle değilsin bunu iki entry girerek sakladığı düşünüyorsun.

Birkaç tane erkek yazar var yalnız onlar hakikaten kalitesiz insanlar.

Olum gerzek bunlar ünlü.
Tabi bakacağım amk merak bu.
Milyon Dolarlık filmlerde sevişirken bir şey yok ama bazı resimler çıkınca ovv.

Siktirin gidin amk benden daha çok bakmışsınizdır siz hade amina kodugum salaklari.
tüm yazarlarımıza verdikleri linklerden dolayı teşekkür ederim. fakat en olmazsa olmaz budur buyrun bu da sizin için:
http://www.youtube.com/watch?v=4CbF-OTiqCE
emma watson var deniyodu. (bkz: taze mi bitti)
Linkler ölmüş gençler, saldırısı.
tarihte bi gönderme var sanki 31 ağustos.
islamiyetten daha hızlı yayıldı.
microsoft'un yaptığından şüphe ettiğim saldırı. malum microsoft nokia'yı satın aldı, pazarda yer edinmek için apple'nin güvenlik açığını patlatmaları bana çok mantıklı geliyor.
hollywood yıldızlarının telefonlarının hacklenerek seksi fotoğraflarının piyasaya dağılması olayıdır.

koca sözlükte bir tane hakkında başlık açılmamış olaydır. dünya gündemine ne kadar uzak bir sözlük burası.

neyse ki bilgilendiriyorum hepinizi.
eminim ki bu olay amerikada bile bizim turkiyedeki gibi konuşulmamıştır.
eskimiş olaydır.
Niye kendi çıplak fotoğraflarını çekmişler ki? sorusu da akıllarda kalmıştır.
Bu olay sayesinde hayrına iphone alıcam. Bu konu için sözlüğe üye oldum. Bi link atarsanız beni mutlu edersiniz.
31 agustosta gerçekleşen babaların babası olay. apple'nin koltuğunu baya sallayan bir harekettir. kate upton selena gomez terresa palmer jennifer lawrence gibi 400 ünlünün fotoğraf ve videoları sızdıırılmıştır. isteyen olursa link atarım.akşam pazarı nede olsa boş geçmeyin bugünü.
samsung kullanarak sevenlerini üzen bir çok güzelimizin etkilenmediği saldırıdır.
muhafazakar ülkemizde, ramazanda top patladığı an çorbayı yarılama hızında yayılmış görüntülerle karşılaşmış olmamızı sağlayan saldırıdır. demek ki neymiş:

-meme her yerde aynı meme,
-apple kullanıcılarını kendi diktatörlüğünde tutarken dünyanın en gerizekalı şirketi olmak ünvanını da elinde bulunduruyormuş,
-hollywood ünlüsü münlüsü fark etmez, hepsi tişört kenarından meme fotosu çekip sevgililerine yolluyormuş,
-jennifer ve kate'in garibanlığı IŞiD'in kafa kesmesinden daha büyük yankı yaratıyormuş,
-meme her yerde aynı meme.
bir hollywood rezaletidir.
islamdan hizli yayilan fotograflardir.
kalpleri hala link link attıran saldırıdır.

lan allahınız yok mu şu sıvaza ara verip linkleri tazeleyin.

good, very very good.
31 ağustos'da hayatımızın aşkları olan kişilerin kirli çamaşırlarının meydana çıktığı saldırıdır.

Link:
https://yadi.sk/d/MB3qgF-Gars6D
ister istemez "onları hackelemesinler de beni mi hacklesinler lan" diye sordurtan, daha sonra "acaba beni de hacklediler mi?" diye düşüncelere gark eden, sonra da "senin kıllı vücudunu,recep ivedik tipini hackleyip napıcaklar amk, sen zaten hacklenmişsin" dedirten olay.
paylaşılan arşivi indiriyom bakalım kimin memesi daha güzel.

ciddi olarak konuşmak gerekirse, koskoca apple hackleniyor, milyon dolarlık ünlüler ifşa ediliyor ve bu ünlüler halen apple'a dava açmıyor. yani en azından açtıklarına dair bir haber yok ortalıkta. koskoca apple amk. bugün senin memelerinin fotolarını yüklediğin, yarın büyük bir iş adamının iphone veya ipad'inde hazırladığı milyon dolarlık belgeleri güvenerek yüklediği icloud lan bu. bu nası güvenlik amk. akıl sır ermiyor.

(bkz: yine duşa soktun kardeş)
(bkz: o derece)
Bizim mahallenin devamını istediği ama devamının gelmediği uygulamadır.
bilinç altıma fena şekilde işlemiş saldırı. bugün rüyamda bizim türk ünlülerin videoları internete düşmüştü ama sadece videoları. ne alakaysa büşra pekin'in de videoları vardı ve hatunu 1080p hd şekilde beceriyorlardı (bkz: hd rüyalar görmek). büşra pekin ne alaka sayın bilinçaltım ? öyle sevdiğim,beğendiğim biriside değil anlamadım ki. o kadar ünlü var sen git 2-3 bölüm işler güçlerde gördüğün büşra pekini seç. aga beyin çok acayip birşey senin hiç dikkatini çekmeyen birşey aslında öyle bir yer ediniyor ki beyninde aklın almaz. gidim de freud reyizin düşlerin yorumu kitabını okiyim. almıştım öyle duruyodu açıp okumanın vakti gelmiş büşra pekin ne amk ?