bugün

Geleneksel "seneye Görüşürüz ehe" esprisi yapılacak gündür.
Herkes için iyi geçmesini dilediğim yıldan 1 gün öncedir. 2014'ün kapanış günüdür. benim için pek parlak bir yıl olacağını sanmıyorum. Şu iğrenç yılbaşı esprilerini yapmayında, başka bir şey istemiyorum.
bir zamanlar çook uzak görünen 2015 yılının gelip kapıya dayandığını gösteren şeysi... zaman gerçekten hızlı akıyor. ayrıca herkesin yeni yılı mutlu geçsin, herkes mutlu olsunnn ! demek saçma, aptal gibi mi davranmaya çalışıyorsun yoksa polyannacılık mı oynuyorsun ? hangi yıl herkes için mutlu geçti ki beybi ?
sik gibi geçen 2014 yılının son günü.
hem hz isa'nın hem de benim doğum günümden 6 gün sonradır.

yıl başıdır.

akapeli dincilerin kutlamayacağı gündür.

öyle gericilerin bir şeyleri mutlaka vaciptir zaten.
ZENGiN OLMAYI HAYAL ETTiĞiM GECE.*
saat 13.00 de yılbaşı özel milli piyango çekilişi başlatılacak olan tarihtir.

biletlerin şimdiden %93 ü tükendi yalnız, hızlı olmakta fayda var. büyük ödül 50 milyon.

edit: yanlış olmasın, o saatte başlayacak ve akşam 20.00 itibariyle ancak medya öğrenecek deniyor.
tatil olaydı sokaklara dökerdi.
yurt genelinde karlidir. yil sonunuz kutlu olsun.
senenin son günüdür. gitti hızlıca geçip gitti bu sene. mutlu yıllar herkese.
2014 yılının son günüdür. yarın gecede bu saatlerde 2015 giricez. değişik bir durumdur.
yurt genelinde karılıdır. ay. karlıdır. soğuk havanın yani kışın etkisini fazlasıyla göstermiş olduğu 30 ocak gününden sonra gelir. bir gün sonrası yılbaşı adını verdikleri 1 ocak 2015 gününe denk gelmektedir.
gene şampiyonluk parolasıyla başlayıp, yıl sonunda kümede kalmaya çalıştığım sezonun bitişidir.
kar dolayısıyla yollar kapanmıştır. eskişehir'e partiye gidecektim ama otobüs seferim iptal...
2014 yılının son 24 saati. Yine saçma sapan kutlamalar olacaktır.