bugün

tıpkı pazartesi sendromu gibi. üzülmeyin çabucak geçer.
"altı bir üstü bir sayı değişiyor. 2013, 2014 oluyor o kadar." desem de biz insanların mutlu olmak için bahanelere ihtiyacı var, garipsememek gerek. kendi içimizde yeni ve güzel bir döneme girersek harbi yeni bir yıla girmiş olmuş oluruz. yine aynı şeylere devam edersek, yeni yıl sade sözde olur. dilekleriniz için gökte yıldız kaymasını beklemeyin. o yıldız siz olun ve kendini dileklerinizi kendiniz gerçekleştirin. saçma ya da doğru bir şeyler yazdım, böyle işte falan filan ya. yeni yılınız kutlu olsun beyler bayanlar. *
tüm asosyal, sünepe, beceriksiz, yalnız ve tipsizlerin yeni yılını kutluyorum, geri kalan zaten akşam coşacak amk.*
önümüze 365 günlük bir umut kapısı açıldı. 2013'ü aratmayacak bir yıl diliyorum...
2013'e devasa bir siktir çektikten sonra 2014'ün daha az acılı, bol güneşli bir yıl olması dileğiyle.
mutlu, huzurlu, sağlıklı, paralı ve başarılı seneler herkese.
Bu gün arayacağın kız numaralarına dikkat edin çünkü yarın ki gün ya düşman oluyorsunuz ya sevgili.
Benzin fiyatları?
benim için gerçekten zor geçecek bir yıl başlıyor 365 gün 52 berbat hafta ben cok şey istemiyorum her ne bok olacaksa bu yılda yeterki benden uzak olsun.
sizler içinde sağlıklı ve mutlu bir yıl olsun.
2014 eğer 2014 gibi geçecekse şimdiden söyleyeyim;

Allah 2014 ün üstüne ataş salsın.
2014 ün önü kesilsin.

o kadar..
insanları mutlu edin siz de mutlu olacaksınız.
30 mart ta şu hükümete iyi bir darbe vurulsun ( önleri kesilsin inşallah valaddalin valadekulluhim mefaülün faülün amin).
herkese sağlık, mutluluk, bol kazanç; dünya için barış ve savaşın olmad... eeh adam olun, adam gibi yaşayın!
herkese duyarlı, sağduyulu, ötekileştirilmeyen, ötekileştirmeyen, ötekileşmeyen bir yıl diliyorum.

edit: göthüne goyim 2013. sigtirgit, ben 2014'ü sevicem.
2013 yılının son günü bugün, herkes gibi benim de yeni yıldan beklentilerim umutlarım taleplerim var, aslında takvimin son rakamı değişmesi dışında yarınla bugünün arasında bir değişiklik olmayacak ancak yeni olan herşeyde olduğu gibi bu yeni rakamında bir enerjisi mevcut. Bu sebeple her insanoğlu gibi ben de umutluyum. hayatıma nice kayıplar, gözyaşları kahkahalar,üzüntüler sevinçler eklediğim bir yılı geride bıraktım. bu yılla ilgili taleplerimi daha önce sıraladığım için o kısma girmeyeceğim ancak insanlara bir kulak verdiğimde aslında herkesin aynı şeyler için dua ettiğini aynı şeyi beklediğini görüyorsun. Sonra soruyorsun o zaman hangimizin dediği gerçek olacak. işte insan o noktada düşünmeye başlıyor. aslında hayatında neye ne kadar hazır neyi hakedip haketmiyor. sevilmeyi ve sevmeyi bekliyoruz ama bunu becerebilecek kadar insan tanıyormuyuz. insanlarla o kadar iletişim kuruyormuyuz en önemlisi en başta taşıdığımız bedeni ne kadar seviyoruz. Elimizdekilerin ederinin farkındamıyız bunlar için şükrediyormuyuz. yüksek meblağlı paraların bize gelmesi halinde hayatımızı baştan sona değiştirmek niyetinde olanlarımız eğer para çıkmazsa hayatının geri kalanında, değiştirmeye kalktıkları hayatla ne kadar mutlu olacaklar. Dileklerimizin içinde geçen huzur kelimesini ne kadar tanıyoruz ve şimdiye kadar ne kadar hissetmişiz. Huzuru sağlayabilmek için şuanda nelerimiz eksik farkında mıyız? bu eksikleri kapatmak için birşey yapıyor muyuz? aslında yeni yılla birlikte hepimizin istediği o kocaman dilek havuzunda hemen hemen benzer kategorilerde talepler mevcut. Mühim olan doğru isteği doğru kişiye konumlandırabilmek. Evrene mesaj göndermenin sırrı da burada yatıyor sanırım.
2014 ün gelişi pes 2014 ten belli. dandik.
kısırlara sperm hastlara şifa yanlızlara aşk öğrencilere para ve boş evler dilerim. mutlu yıllar.
yeni yıl dan 3 beklentim var:
- para
- para
- para.
anlınıza dayar boynunuza dolar mutluluklar dileriz.
değişmek güzel.
yeni yıl herkese huzur sağlık mutluluk getirsin
getirmezse de koy götüne girsin.

ekin can abime buradan teşekkür etmek istiyorum. emeğin büyük abicim teşekkür ederim. *
Artık aşık olayım ya da aşık olmayım başkası bana aşık olsun bu daha iyi.
Sınıfı kalmadan bitireyim.
Sağlıklıca, sevdiklerimle geçen bir yıl olsun efenim.
fifa kadar gerçekçi, pes kadar fantastik yıl dilerim.
geri kalan her şey için Mastercard.
senden öncekinden ne hayır gördük de senden hayır bekleyelim.
bol sex dolu bir yıl diliyorum. sevişin arkadaşlar.