bugün

olimpiyat stadında ibb'nin seyirci desteğini de arkasına alarak beşiktaş'a karşı psikolojik üstünlük ile sahaya çıkacağı maçtır.
(bkz: yersen)
bozbaykuşların sürpriz yapabileceği bir maç.
(bkz: olmaz demeyin)
ibb'nin yenmesi durumunda benim için pek süpriz olmayacak müsabaka.
http://uludagbesiktas.blo...olimpiyata-gidiyoruz.html

beşiktaş taraftarı en az 40 bin kişi ile takımının arkasında olmalıdır.
beşiktaşımın rahat-rahat kazanacağı maç.
şampiyonluğa olan inancı gösteren maçtır. bugün oynanan ant-fb maçında maç sonunda 24 entry varken daha oynanmasına 1 hafta kala açılan başlığın rakip takımlarca nasıl karalanmaya çalışıldığını görüyoruz.
bilet fiyatları acep nedir diye merak ettigim maç.
sene başındaki havamıza rağmen ilk maçta yenileceğimizi hissettiğimi söylemiştim maçtan önce ve öyle oldu. korkuyorum lan ibb den. senelerdir hep korkarım ibb den.

ama ilk defa korkmuyorum ibb den. bu sefer asfaltı belediye değil, beşiktaş döşeyecek , inanıyorum...
beşiktaş'ımın üst üste kazandığı üçüncü maç olacak..

ibb'ye gelince her zaman bize ters gelmiştir. garip şanssızlıklar bir de abdullah avcı'nın futbolcularına verdiği yere yatın talimatlarıyla futbolu deyim yerindeyse sikip atan bir takım görüntüsü verdi her beşiktaş maçında bu takım..

lakin görünen köy klavuz istemez.. bu sefer iş farklı olacak.. maçın olimpiyat stadında oynanmasından ötürü farkı hava şartlarına göre konuşmak lazım..

beşiktaş'ın mutlak galip geleceği mücadele.
havanın soğukluğunu yada stadın uzaklığını bahane etmeden takımımın yanında olacağım maç.
kabul ediyoruz ki ibb bize her daim ters gelen bir takımdır ancak bu sefer farklı olacak herşey.
her zaman olduğu gibi istanbul'da ki bütün maçlarda takımımı yalnız bırakmayacağım maç. sadece kapalı tribünlerin kullanıma açılması da hoş olmuş. koyar geçeriz..
şuan 16. bu maçı da alırsak kalacak 15. 17de 17 neden olmasın? umutlarımızı devam ettirmesini dilediğim maçtır.
pazar gününe kadar takım dinlenir, çatır çatır da oynarız inşallah.
hedef 40 bin beşiktaşlı olan maç.
stadın doğu tribünleri beşiktaş'a ayrıldı üsküdardan 17 kişi sadece bizler geliyoruz 40 bin den aşağı düşmememiz şart.
ne olursa olsun korkutan maçtır.

(bkz: şansımız tutmuyor ibnelere)
beşiktaşlıların, Trabzonspor'un kırdığı deplasmanda en fazla seyirci rekorunu kendi ellerine geçirmek isteyecekleri karşılaşmadır.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

istanbul takımı olmalarına rağmen, istanbul da trabzonspor un rekorunu kıramayacak olmaları çok komiktir.
istanbul takımı olmasına rağmen değil, istanbul takımı olduğu için o rekoru kıramayacaktır beşiktaş. kırmayacaktır daha doğrusu.

ben geçen hafta inönü'deydim, haftaya da öyle olacağım. ama olimpiyat stadında işim olmaz.
6 ay boyunca gemide gecen zamanın ardından ilk izleyeceğim karşılaşma. Quaresmanın imza töreni ile veda etmiştim beşiktaşıma bu karşılaşma ile tekrardan kavuşuyorum.
25 tl olan bilet fiyatlarıyla olimpiyat stadı inlicek olan maçtır.
beşiktaşımın eze eze almasını dilediğim maçtır.
http://uludagbesiktas.blo...2011/01/ibb-besiktas.html

futbol adına güzellikler sunanın kazanmasını ümit ettiğimiz müsabaka o soğukta orada olmaksa ayrı bir aşk.
gündüz maçı olması sebebiyle beşiktaşın zorlanacağı maçtır. hatta kazanamayacağı maçtır.çünkü yıldızlar gündüz parlamaz.
almeida'nın maçı olacaktır ibb buna fazlası ile uygun.
kim ne derse desin bize her yer deplasman.
yarın statta yerimi alacağım karşılaşma. hava oldukça soğuk olacak hasta olmak içten bile değil ama değer beşiktaş ıma.
çok atarız.