bugün

iddiaya göre, hurdacılık yapan 37 yaşındaki Oğuz K. , 9 gün önce 5 çocuğundan birisi olan 3 yaşındaki izzet K'yı, Bağcılar'daki evlerinde döverek öldürdü.

Daha sonra cesedi folyoya saran Oğuz K. bir çantanın içine koyarak iki gün evinin balkonunda bekletti.

Bu süre zarfında evinin eşyalarını satan aile, istanbul'dan kiraladıkları otomobille Bursa'nın Orhangazi ilçesinde daha önceden tanıdıkları bir arkadaşlarının yanına geldi. ilçede keşif yapan Oğuz K, bir hafriyat sahasına gitti.

(bkz: en az 3 çocuk)
haberi adama lanet okuyarak okudum. haberin sonu çok edici. baba tutuklanmamış. ifadesi alınmak üzere sms gönderilmiş.

"Bakırköy 12’nci Ağır Ceza Mahkemesi, Oğuz Köklü’nün tutuklamaya yönelik yakalama emri çıkarılması talebinin şimdilik reddine karar vererek Köklü’ye davetiye tebliğine ve telefon numarasına sms gönderilmesine karar verdi."

http://www.internethaber....i-bela-okuttu-768970h.htm
Baba falan değildir. 2 yaşında bir oğlum var lan benim, bu itle nasıl aynı sıfata sahip olabiliriz ?
böyle babanında öyle tutuklama emri çıkaranında.... aynı akıbeti görmeden ölmesin dediğin pezevenk.
Sonunda ki baba kelimesini kaldırmak lazım.
bu şerefsiz gavat adam hala ortalıkta geziyor ve bizim devlet bunu tutuklayıp gereğini yapmıyor. Buna müsade edenler!Çocuklarınızdan acı felaketler alırsınız inşallah diyerek noktalıyorum.