bugün

suriyeliler gitmeli. bununla ilgili büyük mitingler protestolar yapılmalı. change orgdan imza atmayla olmaz bu işler halkın iradesi gücünü ortaya koymalı. kimse dilnene köpeklere 1 tl vermemeli. kamplardan batıya kaçanlar bedel ödemeli.

konyada örgütlenip 50 kişi mekan basıyorlar. bu daha iyi günler bekle sen 5 seneye suriyeli mafyalarını.

derhal siktir edilmeliler. acıma yetime döner koyar götüne. derhal derhal
biz onlar için 80 milyon türk kardeşiz aslında. iş oraya doğru gidiyor.
benim kardeşim değil. hepsinin anasını avradını sikeyim.
balikesirin sahillerinde(akcay,altinoluk,ayvalik) a hic bir suriyeli plajdaki kizlari taciz edemez yemez. sikerler kamil hepsini sikerler.
sikimde bile olmayan arap yobazları. şerefsiz meydanlarda çıkıp bir de bu insan müsveddelerinin kardeşim olduğunu dayatıyor bana. dün show tvde sözde prof bir hoca araplara para kazandırmamız gerektiğini neden gidip fransada almanyada para harcayıp onlara para kazandırdığımızı niye müslüman arap kardeşlerimize para kazandırdığımızdan falan bahsediyordu. karşısında da binlerce sığır ağzı açık bunu dinliyor. bu ülkeye dair hiçbir umudum yoktu zaten de bunları görünce daha da tiksiniyorum. o ağzınızın sularını akıtan arap yarraklarını götünüze sokun.
aslında bir yanım ne kardeşi ulan soyunuz sopunuz birmi de kardeşin oluyolar diyor diğer bir yanım ise aynı dini paylaşıyorsunuz diyor işin aslına bakarsanız türkiyedki suriyeliş erkekler vatanına gidip savaşmak yerine burda oturup izliyor onların belasını s..mek lazım ama el kadar çocuğun suçu yok bu konuda yani ben bu konuda baya bi karasızım.
allah belasını versin hepsinin. adamlar durmadan ürüyor, ülkeye hatırısayılır adli vaka kazandırdılar bir de üstüne üstlük aralarına teröristler kaynadı. yani özetle, hiçbir faydası bulunmayan bir güruh o nedenle hepsi sınırdışı edilmelidir.
Arkadaşım vatanını satıp gelen adamdan kardeş mardeş olmaz ne demiş atalarımız besle yetimi koysun götüne olacak bu bu gidişle.
bundan 40 50 sene sonra bizim ülkemizi kendi ülkeleri gibi görüp bizi ülkemizden kovmaya çalışacak olan kardeşlerimiz.
bu kardeslerin arasina kac tane isidli sizdi? hem turkiye turklerin ulkesi degil mi ulan. bu kadar arap alinir mi. tavsan gibi de cogaliyorlar. bunlarin kac tanesi devlete, millete, bayraga, milli marsa, vs. sahip cikacak? ulkeyi yol gecen hanina ceviren akp li yobazlara lanet olsun.
Sizin kardeşinizdir. Evlatlık almayı düşünmediğim insanlardır.

Not: Allahtan burda yoklar rahatım.
benim kardeşim değillerdir.
3 milyon mu sanıyorsunuz lütfen Hatay adana kilise gelin burada zaten rahat 1-2 milyon suriyeli var.