bugün

insanı derin düşüncelere iten durumdur. nerde olum bu 3 milyar 22 milyon kadın.
değil 3 milyar 3 trilyon olsa yine bulamayız amk. bu işlerde şans büyük faktör. gördüğüm güzel kızların hep arkadaş çevresi farklı . benim çevremdeki kızlar iyi ama böyle aşık olunacak gibi değil.
bulursun da istediğin kriterler yer almayacağı için hiç yapmamak daha iyidir.
Bir problemin çözümü öncelikle o problemi oluşturan duruma yönelik bakış açısının realize edilmesi ile başlar. Yani konuya " sevgili yapmak" açısından bakarsanız bazı temel unsurları görmezden geliyorsunuz demektir. Kredi cekip araba alır gibi birine sahip olma ona hakim olma komuta etme mantığı veya isteği ile yola çıkarsanız yanilmaniz kaçınılmaz olur. Zira ben bilmem beyim bilir diyen kadın profili bile esasen bu şekilde yaklaşan insanlara sıcak bakmıyor.

insana insan olduğu için değer vermek gerektiğini kavramak yani insanları sevmek gerekiyor. Bu da önce kendimizi sevmekle başlıyor.
Olaya bakış açını gerçekten yorumsuz bırakıyorum. :/
kendisine karsi birsey hissettigim kim varsa sevgilisi cikti hep. bu sebepten dolayi kalbimi muhurledim. hissizlestim. olum harbi sanssizim lan. ciddi anlamda sans en onemli faktordur. unutmayin.
hatunlardan sen sevgili yapaman zaten, hatunlar senden sevgili yaparlar.
o yüzden başlık, ben niye 3 milyar 22 milyon kadın arasından seçilemedim olması gerektir, şayet bu da tam bir loser olduğun anlamına gelir.
3 milyar 22 milyon kadın diye bakılıyorsa normaldir.
amaç zaten sevgili yapmak değil sevgiyi bulmak. karşılıklı sevişeceğin insanlar elbet olacaktır. ama hayatta aktif olman lazım. oturduğun yerden dünyayı izlersen tabi ki olmaz..