bugün

istiklal marşını okumayan orospu çocuklarının olduğu maçtır.
amed akıllara zarar bir gol kaçırdı.
mehmet topuz'un harika golüyle pkklı piçlere koyduğumuz maçtır.
Bunlara her platformda füze yarıyor.
gerçek mehmet topuz 2007'den gelip golü attı ve geçmişe geri döndü, yerine geçen yossi kohen ise 7 senedir pek bir şey yapmıyor.
Bazi orospu cocuklarina kapak olan mac.

Bjk liyim.
fenerbahçe milli oldu.
Nasıl s.k.yor fener amedi.

Köküne kadar sokun..
mehmet topuz'dan rpg.

rpg : r iyakar p rovokatiflere g elsin.

derken 2 oluyor... hayvandaoooo.

görsel
amedi altımıza aldığımız maç.

serbest vuruş kullanıyoruz amedli keko topun dibinde duruyor. mehmet itiraz etmeden topu diğer tarafa oynuyor. düşünün yani.

sikimizin keyfine oynadığımız bir maç.

bazı kekolara kapak olması açısından önemli bir maç.

dk 44 - skor 2-0.
Hakem bize bahmirr söylemleri olabilecek maç.
foşik fenerbahçenin soykırım yaptığı karşılaşma.
FENERBAHÇE nin hoplattığı maçtır.
aziz başkan az cimrilik yapmasa tüm as topçuları çıkartsa idi 12 tane daha döşerdik olmayan şehirini siktiğimin ibnelerine. 2.yarı zorlarsak 3-4 tane daha döşeyebiliriz. o değil de m.topuz gitmeden maç primini ala ala iyice zengin olacak.
mehmet bi koydu kandil inim inim inledi, obüs gibi maşallah !
amed nere lan
Iti köpeği havlatmış maç. Bu nasıl ezikliktir ya artık anlamakta güçlük çekiyorum, primatlar.
an itibariyle tribünler "vatan sana canım feda" diye inliyor.
Maçta fener taraftarı" kırmızı beyaz türkiye!" Diye bağırıyorlar. Sanki milli maç. Tabi pkk ya türk diyemeyiz.
Edit: hayırdır o dört kişi herhalde amed sporlu.
kekoları topla dövdüğümüz maç.

her şut bi kekoya çarpıyor, labut gibi yere düşüyor.

ikinci yarı 4 net pozisyon bu şekilde harcandı.
tam zamanı:

amedspor an itibarıyla 3'ün 1'ini almıştır.
Amed'e başarilarindan dolayi tebrik ediyorum.. Buralara gelmekte buyuk bir başariydi. Sonuçta rakip fenerbahçe.
Fenerbahçe'nin bir sonraki rakibini beklediği maç olmuştur. Beşiktaşım çıkarsa güzel bir derbi super olur karasal yayında. Hem de 2 maç... Yayıncı kuruluşun da bunu istediğinden yüzde 97 oranında eminim. Bakalım bakalım.
Counter 3 - Terörist 1...Tebrikler Fenerbahçe'm
fenerbahçe kazanmış olabilir ama ben saygı duymuyorum. keşke amedspor kazansaydı. yine de buraya kadar gelebildikleri için tebrikler.