bugün

"all is well" cümlesinin kaynağı olan filmdir. Bollywood'un bu kurgusuyla hollywood'a taş çıkaracağını da gösterir.
saçma sapan sikik hint filmidir. bunu sinema diye ortama salanları sikmek lazım.
yarısı şarkıdan oluşan ve izlenmavsiye ettiğim bulunmaz singham gibi bulunmaz hint filmlerinde birisidir.
Milli eğitim bakanlığına topluca seyrettirilesi film, bu sayede sikimsonik eğitim sistemlerini nasıl düzelticeklerini öğrenirler a..k kurşun askerleri.

Edit:bir yerde onlar da hakli yolsuzluk yapmaktan hangi sistemi düzeltmeye zaman ayırıcaklar. Haliyle hepsi boka sarıyor.
ergen filmidir. bunu izleyip dünyayı çözdüğünü sanan mallar var * acıyorum.
bizdeki versiyonu için (bkz: 3 adam) diyebilriz.
Filmi izleyip bi "üreme ve idrar atimi için kullandiğim vücut uzantimi" anlamıyanlar var..
(bkz: dudu olive soonlight)*
izlemeden eleştiren cahalların olduğunu tahmin ediyorum.
Neymiş sikik hint filmiymiş. Sanki kendisi transformers ın yönetmeni.
bu filmi izleyip gaza gelen ergenlerimiz var. onlara açık mesajım türkiye'de öğretmen olunda çözün bakalım bu iş amuna koduklarım. net bir mesaj olmuştur sanırım. net olmadıysa daha ayrıntılı küfür örnekleri verebilirim.
Öğretmenlere öğretmeyi ve öğrencilere öğrenmeyi öğreten, hem ağlatıp hem güldüren, gişe rekorları kıran Aamir Khan filmi.
Kompleks(!) eğitim sisteminin nadide mahsulleri filiz vermeye başladı. atladilar sazan misali..
bu müthiş filmin tek eleştirelecek kısmı filmi gereksiz uzatmaları. rahat 2 saatte görebilirlermiş.
benim için sıkıntı yok ama bir çok kişi 3 saat ve altyazı duyunca kaçıyor.
gerçi boşver kendi kayıpları.
gereksiz şarkıları ve bütün hint filmlerinde görmeye alışık olduğumuz aşk konusu (önce kavga sonra evlen) ile uzatılmamış olsaydı daha iyi olacağını düşündüğüm. güzel bir kurgu. kurgu diyorum çünkü gerçek hayata hiç yer verilmemiş.
filmin konusu gidişatı çok güzel fakat film ağır hindistan amatörlüğü içeriyor.
Aamir khanın başyapıtlarındandır, sıkmaz eğlencelidir, sıcaktır, çok iyi dersler verir hayata dair
Tabi anlayana.
üç idyıts'tır. hayatta inandığım şeyi anlatan tek film.
Etkileyici uzun bir hint filmidir. Bagzi olaylar sacma gelissede iyi dersler veren filmdir.
Aamir Khan'ın her zamanki gibi filmlerinde çocuk sevgisini barındıran projesidir.

(bkz: All is well)

Böyle hint filmlerine can kurban.
üniversite ilk yılımda izleyip triplere girerek ortalamamın ağzına sıçtığım doğrudur, bi akıllı benim ya hıaamamınaa.
Her okulda izletililmesi gereken komik olduğu kadar duygusal, bir o kadar da öğretici bir hint filmi.
aamir khan'ın oynayıp yönettiği 2009 yapımı hint filmi. 3 arkadaşın üniversitedeki yaşamlarını anlatır. eğitim sistemine dair eleştiri yapılmıştır. saçma dans sahneleri çıkarılsa çok daha iyi bir film olacaktır. birkaç klişe olsa bile gayet izlenebilecek, eğlenceli filmdir.
yaklaşık 3 saat boyunca hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz nadir filmlerdendir , ergen filmi diyen arkadaşlar da şuan evlerinde recep ivedik 4 falan izliyor olmalılar.
eğitim- öğretim üzerine yapılmış güzel bir filmdir. öğreticiliği üstlendiği konuyu "sosyal mesaj" şeklinde vermeyip, pekiçtireçlik kullanılmıştır.
Içinde birçok mesaj barındıran, hem güldüren hem düşündüren hemde duygulandıran sağlam bir hint filmi..

(bkz: ders veren filmler)