bugün

real madrid kupayı aldı- üstelik 4-1 gibi bir skorla. goller gayet sağlam gollerdi- mandzukic´in golü tarihe geçecek bir goldü.

cristiano eskidenki gibi hava yapmıyor, sonuca oynuyor, eskiden böyle diildi- zidane´ın eli değmiş belli. real artık tıkır tıkır işliyor.

maçı seyredemedim, özetini seyrettim- manitamla yiyişiyodum, kaçırdım o yüzden. bugün özetlerini seyrettim youtube´dan. son golde marcello´ya hayran kaldım. zaten marcello sahanın da en iyilerindenmiş- alman basını bile böyle değerlendirmiş.

sonuçta real madrid gene uefa şampiyonlar ligi şampiyonu oldu.
Real Madridin basa basa şampiyon olduğu final.
Dünyanın En iyi klübü Bir şekilde yine kazandı. Helal olsun.
Real şampiyonlar liginde birazda hakem hataları sebebiyle rahat ilerledi. Bayern eşleşmesinin rövanşında Vidal'e haksız kırmızıyı göstermeseydi muhtemelen eleneceklerdi. Ronaldo'nun attığı ofsayt gollere değinmiyorum bile. Eski real'i izlerken çok zevk alıyordum ama zidane o efektif takımı alıp kontra takımı yaptı. Ne yazık ki bu bütçeyle bu futbol anlayışı birleşince beklentilerin altında oluyor oyun.

Juve kesinlikle bu yılın monaco ile en flaş takımı. Yarı finale kadar 2 gol yiyerek geldiler, muazzam bir istatistik. Allegri yıllardır takımın başında ve eksik kalan başarı avrupa kaldı. Juve'nin kazanacağını düşündüğüm maçtır. Dybala ve pjanic'in performansı etkili olacaktır. pjanic'in duran topları, dybala'nın plaseleri.
sanıyorsam youtube üzerinden vr versiyonu da yayınlanacak final.
1-1. Uzatmalar 2-2.
Penaltilara kalir. Tecrubesiyle real alir.
Zidane sezonu 5 kupa ile kapatip milan in 1990 daki rekorunu egale eder. 5 kupa amk. 5.
Juve gol atarsa kupayı alır, atamazsa maç penaltılara gider.
ms:0-0
uzatmalar 1:0 real madrid şampiyon.
barcelonayı sevmediğim için, real madridliyim.juve'yi de sevmem.
kupa uzmanı r.madrid ile, yıllardır kaya gibi duran juve nin maçı.

juventus o kadar formda ki bu sene oynadıkları futbolla kupaya daha yakınlar, lakin diğer tarafta ise bu işin uzmanı, son dk ya kadar soğukkanlılığını koruyan madrid var. skor tahminim 2-1 juventus alıcaktır.

goller dybala, higuain, modric.
Taraftarı olduğum 2 takımın karşılaşacağı maç. Çok büyük heyecan ile bekliyorum.
Gönlüm bu kez Juventus'tan yana. Forza Bianconeri!
Kupa bayern'in panige luzum yok.

Carlo Ancelotti faktoru.
Bayern münih - Real Madrid Finali olacaktır.
(bkz: arsa alalım burlar değerlenecek)
Fenerbahçe ile real madrid in karşılaşacağı final.
Barcelona-bayern munih arasinda gerceklesecek mactir.
3 haziran 2017 tarihinde oynanacak, galler'in cardiff kentindeki "millennium" stadyumunun ev sahipliği yapacağı final maçı. son şampiyon real madrid, carlo ancelotti yönetimindeki bayern münih, unai emery ile sezona başlayan psg kuşkusuz bu stadda olabilmek için mücadele edecekler sezon boyunca. şampiyonlar ligini üst-üste kimsenin kazanamadığını göz önünde bulundurursak, "los galacticos"un ne kadar zor bir hedef için mücadele edeceği de açık. o gece tılsım sona erer mi dersiniz...