bugün

3 ayda ancak yagdan kilo verip protein agirlikli beslenme duzenini oturtursunuz.
asiri yagli vucut kas tutmaz arkadaslar.
orta seviye iyi.
yagsiz vucut da bocek gibi gozukur.
Disiplinli ve işin ilmine hakim kişilerin çok rahat yapabildikleri şeydir.

Spor geçmişi olan herkes eğer hızlı kaslanmakta ekstra bir problemi filan yoksa 3 ayda 3 yıl spor yapmış izlenimi verebilir.

Kendimden biliyorum. Sıfırdan başlayan biri için ise biraz öğrenme süreci olarak geçeceği için fazla ağır çalışması da söz konusu olamayacağından dolayı çok değişim beklenmemelidir.

işi bilen insan için dediğim gibi gayet yeterli bir zamandır.

Edit: yani formülü kas gelistirme prensiplerine vakıf olmaktır. Tecrubeli olmaktır. Vücudunu tanımaktır.
eğer işi biliyorsanız bir geçmişiniz varsa besin tavsiyeleri ile hattı sayılır dışarıdan çok rahat fark edilecek bir kas kütlesi yaparsınız eğer fazla kilonuz yoksa. varsa yağ yakma ile zaman kaybedeceğiniz için.

bu işlere ilk defa başlıyorsanız yine besin tavsiyesi ve profesyonel yardım ile yine plaj vücudu yapabilirsiniz bence.
Formülü C19H27ClO2 dir.

Sağlıklı bir şey değildir.
çok düzgün perhiz ve program ile 6 ayda spora gittiğin belli olmaya başlar. çok para gidiyor, proteinli yemek mevzusu çok pahalı. aylık 2-3 bin lira beslenmeye ayırmak gerek. bu yüzden fakirler sadece sıska amele kası yapabiliyor.
valla genetiği yatkın olan adam yapar gözümle şahit oldum, ben gibi doğuştan cılız bi yapınız varsa o iş zor.