bugün

fenerbahçe nin kazanıp son 8 e kalacağı maçtır.
fenerbahçe belki kazanır ama panathinaikos kazanır mı biraz zor geliyor. ayrıca gist mist oynatırsan olacağı budur. al beni oynat daha iyi oynarım aslında ben de var bi yugoslavlık.
kazanmamız gereken maç.
kazan gel el ele çıkalım top8'e dedirten maçtır.

not:galatasaraylı is here

Edit not: ilk baştaki kazan kelimesi gönderme değildir! lütfen şeyinizden anlamayınız.
fenerbahçenin normal şartlarda kazanacağı maçtır. Umarım Galatasarayla birlikte çıkarlar.
19.30'da başlayacak olan karşılaşmadır. fenerbahçe ülker'in tur atlaması için bu maçı kazanması ve unics kazan'ın da kendi evinde panathinaikos'a yenilmesi gerekiyor.
heyecanla beklenen maç..
dakikalar kalmıştır.
hadi sarı kanarya, al bu maçı..
olası Panathinaikos galibiyetiyle havalara uçalım..
ezeli rakibimizle el ele son 8 e çıkacağımız maç. hadi be çocuklar!
şikesiz bir maç olacağı için fenerbahçe ülker'i destekleyeceğim maç.
9 dakika sonra başlayacak olan, ukiçin ve kadroda olursa jerrelsın bizlere kafayı yedireceği, kaya,oğuz ve vidmarın erken faul problemine gireceği, tomas,emir ve bogdanoviçin boş üçlükleri kaçıracağı , gist denen kara çocuğun yaprak kürek sıçrayıp savunmada bi halt etmeyip hücumda üçlük ve smaç zorlayacağı maçtır.

inşallah bu yazdıklarım bana kaçar da sarı lacivertimiz son sekize kalır!

haydi çocuklar.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
güzel bir maç olacaktır. galatasaraylılığı bir kenara bırakıp fenerbahçe'nin kazanmasını umut ettiğim maçtır. her basket oluşunda gol diye bağırmak istiyorum.
fenerbahçe ülker'in zoru sevdiğini bizlere bir kez daha kanıtlamasını istediğimiz maç..
çok heyecanlandıran maç.

rakip takım sanki salamayacak gibi geliyor fakat;

geçen maç ortaya çıkan fenerbahçe ülker veremi bizi yine üzmez umarım.

kulaklar tabi diğer maçta.
gist'in kaldığı yerden devam ettiği maç. kazanacağımıza eminim ama fenerbahçe'nin inişli çıkışlı performansı sergilemesinden dolayı rahat maç izleyemeyeceğiz yine.

edit: gözler panathinaikos'da. o maçta 12-12 gidiyor şu an itibariyle. kazan 17-14 geride işler iyi.
ilk çeyrek sonucu: 21-20 fenerbahçe lehine.
ilk çeyrekte fenerbahçe 21 20 önde bitirmiştir.
ilk periyot rakibinde kötü olması nedeniyle iyi geçti kazanırız ama iş kazan'a kalmış durumda. şu an 19-19 berabere gidiyorlar.
an itibariyle başa baş giden maçtır, aynı zamanda rubin maçı kaybetmesi gerekmektedir.
mirsad'ın yine canla başla oynadığı maç, adamsın olum.
an itibariyle ukiç'in 3 lük soktuğu müsabakadır.
üçlüklerimize üçlükle cevap vermeyeni büyük ihtimal siktikleri maç.
pana farkı 6 ya çıkarmış..
hadi sarı kanarya..
daha iyi savunma.
üst oynadığım iddaa kuponumu yırtıp atarım..
yeter ki sen sevindir bizi..
gruptan çıkma ihtimali olmayan takıma karşı bu kadar basit hata yapmamamız gerek. biraz vites yükseltsek ve şu basit hataları yapmasak çeyrek finaldeyiz.
fenerbahçe takım olarak gist'in yarısı kadar savaşsa bu iş olacak..
böyle bir maçta 2 de 0 kullanmak nedir serbest atışı ya?
6 sayı gerideyiz ilk yarı sonucu. yine verem yine verem.

pana 40-36 önde.