bugün

Geç alınmış bir karar.
görsel
üzdü.
Yerine bütün gün müge anlı koyarlar herhalde.

Evlilik programları düzgün demiyorum ama amaç belli. Bizim milletimize aşk, sevgi, flört, evlilik ne gerek? Daha çok vahşet, gore, katliam gerek. Ayrıca survival horror ile insanları birbirine düşüren, gladyatör gibi kullanan acun da hala duruyor. Pek sevinemeyeceğim.
Üzdünüz. *
görsel
Benim cahil halkımın damarına bastınız, şimdi siz düşünün ! O değil de en beğendiğim akp icraatı olmuştur.
demekki hala umut var.
Milli piyangodan para ciksa bu kadar sevinmezdim.
Evlilik programlarına karşıyım.
Khk larla her şeye karışılmasına ve değiştirilmesine daha da karşıyım.
Bunun özgürlüğe aykırı olduğunu düşünen maldır. Ne geldiyse başımıza bu sürrealist tiplerden geldi.
darısı müge anlıya diyelim.
Sevindiğim nadide haberlerden biri.
https://www.youtube.com/watch?v=W-7ggXVU3lo
Akp hükümeti ve Tayyip erdoğan'ın 15 yıllık siyaset hayatında ilk kez verdiği bir kararı beğendim.
Beterin beteri vardir hep bunu soylerim ama ciddiyse ve gercekse harika bir haber.
(bkz: vakayi hayriye)
beklenen bir son du. fakat yerine ne gibi programlar koyacaklar bakalım. gelen gideni aratmasında.
vatana millete hayırlı olsun...
bu khk bir harika dostum. ben şahsen çok sevindim. tv de saçma sapan programlara da inşallah korku verir.
Locada bulunanların işsiz kalmasıdır.
Doğruysa yerinde bir iş olmuş olur. Yeter lan bu milletin ahlakını yozlaştırdığınız. Hayvan pazarından mal alır gibi, o ne öyle?
Ohal uygulamasının işe yrar şekilde kullanılmasıyla gerçekleşmiştir. Ha şöyle.
Allahım Sana Şükürler olsun Bizi bu belalardan Ahlaksız saçmalıklardan kurtardın... Allah Bu tip programlar için emeği geçen herkesin belasını versin !
buna da cikarlar simdi "cehape yuzunden kaldirildi zaten evlilik programlarini hep feto istemisti evlilik programlari hep almanya nin oyunlari hayatimiza barbi yi ken i soktular" derler.
görsel

Hanife evde kaldı.
terör ile mücadele kapsamında ilan edilen ohal khk 'si ile yayından kaldırılan programlardır..