bugün

sahaya kedi girdiğine göre timsahın da gireceği maç olacaktır.
emre'nin fazladan 2 ciğerinin daha olduğunu düşünüyordum,bu maçta emin oldum.
yobo'nun hatasız oyununu sürdürdüğü maç. bilica bile bu adamın yanında sırıtmıyor.
geçen haftaki galatasaray maçında 2.250 kişi 55 bin kişiyi susturdu diyen gubidiklerin de ders alması gereken maç. 1 0 dan sonra fenerbahçem benim sarı lacivert şampiyon fener seslerini de duymuşsunuzdur heralde.bir de farkımız var 0 0 biten maçtan sonra 3 lü çekmiyoruz galipken yapılıyor bunlar.
(bkz: bu arada bursa dan gol haberi mi var)
sercan yıldırım'ın katlettiği maç..
bursasporlu topçuların ota boka penaltı istediği maç. özellikle caner in yüzüne çarpan topa el demeleri yuh dedirtti.
bursaspor' un 2-1 kazanacağı maç.

not: yanılsam da bu entry burada kalacak.
geçen haftaki galatasaray maçında ultraslan'dan tokadı yiyen fenerbahçe taraftarlarının "bakın bakın bizim de sesimiz çıkıyor" diye gülünç duruma düştükleri maç. üstünden bir hafta geçti ama travma hala sürüyor demek ki, güzel.
maç izlenilsin diye verilen te maçtan çok değişik muhabbetlerin döndüğü maç.
lan 2 gol daha olsun da iddaa tutsun bari dediğim maç. an itibariyle 0-1 devam ediyor. haydi bursa'm bastır.
lig tv'nin lazerciye suç üstü yaptığı maç.
GOOOOOL.

iVAN ERGiiiiiÇ.

DURUM: 1-1
(bkz: bursa dan gol haberi var)
kamera ikide bir aykut kocamanın gözlerini gösteriyor... içine girecek sanki.
stoch iyi oyuncu olduğunu ve hızını her maçta göstermeyi sürdürüyor.

yürü be stoch demeyeceğim, çünkü adam zaten köpek gibi koşuyor.
stoch yerine santos'un oyuna girdiği maç. zaten iyi oynayan adamın yerine daha etkisiz kalacağı kesin olan santos oyuna girdi. gereksiz bir değişikli diyebiliriz.
yöneticilerin tribünde sallabaş olduğu karşılaşma.
saçma bir değişiklik ah aykut ah , adam zaten iyiydi...
Sercan her önemli maçta olduğu gibi bu maçta da karşı karşıya bir pozisyonda kaçırmıştır.
fener'in şu anlarda gol üstüne gol kaçırdığı maç.
son zamanlarda izlediğim en keyifli maç.

iki takıma da helal olsun.
iki haftadır takımın götünü, kalesinde devleşen volkan kurtarıyo. iyi ki var yani.
1-1 bitmiştir...
1 1 mi 1 1 mi allahım ben böyle maç görmedim.