bugün

yaş 35 yolun yarısı eder.
genc lan genc ne orta yasi.
çocuk la daha ne genci ne yetişkini, erkekse okul askerlik derken iş hayatındaki 2. senesini anca doldurmuştur. kadınların askerlik derdi olmadığı için kariyerinde bir yerlere yaklaşmıştır. ama 28 yaş aklınızın hala beş karış havada olduğu dönemdir.
gençler, olgunlaşmak için büyümek için bu kadar acele etmeyin la...hayatın tadını çıkartın. keşke şu anda 28 yaşıma geri dönebilsem.
bulantı kitabında sartre: saat 3 ise bir şeyler yapmak için ya çok erken ya da çok geçtir demiş.

Aynı bunun gibi yaş 28 ise bazı şeyler için ya çok erken ya çok geçmiş gibi geliyor bana.
Hissettiğini sürece gençtir. Yaşlanmayı umursamadığı sürece de gençtir.
older teen.
genç yetişkindir.
Tam geçiş yaşidir. Genclikten cikip orta yasa uzanan yaş grubudur.
YAsli direk amk 28 ne. Git ol.
iş bulamazsa dededir. Saçı sakalı beyazlar o yaşa kadar.
Artık yaşlar kaydı.

32 ye kadar genç.

Orta yaş aralığı genişledi. 32 den 65 e kadar orta yaş oldu.

insan artık kendi evrimini gerçekliyor.
Orta bence. Neyse 20den sonrasını saymıyorum ben. 18 de kalacağım hep.
Cahit sıtkı’ya göre genç daha yol yarılanmamış demektir..
yaşlıdır.

genç diye moral vermek için diyorlar.

velev ki 28 genç, 20 ne?
ne yapmak istediğinle ilgili değişecek. ben üniversite okucam iş meslek sahibi olucam diyosan çok geç kaldın dayı.
Kendisine iyi bakan bir insan için ergenlik dönemidir.
28 yaş, gençliğin yaşlılığıdır.
Buyün bana 71 yaşında bir teyze geldi. Ben yaşını sistemden o gelmeden görüyorum zaten. işi bittiğinde çıkarken, "ben de yaşınızı görünce, içeri yaşlı biri gelecek sanmıştım." Dedim. Teyzenin acayip hoşuna gitti tabi. Gülümsemek bile sadaka sayılıyorken, insanlara böyle küçük mutluluklar yaşatmak güzel bişey. Söylediğim de iltifat değildi bu arada. Teyze gerçekten yaşını göstermiyordu.
kesinlikle çürük yaş olarak değerlendirilecek yaştır.
"evlenme yaşı" diyerek kendi çapımda ikilemden kurtardığım soru.
gençlik biyolojik olarak toy olmaktır. 16-17-18 zirveleri 21-22 sonlarıdır. sonra kişinin yüz hatları tamamen oturur olgunlaşma sürecine girer.. dışarıdan görüntü olarak 28 tabii ki genç bir yaştır kendine bakarsan 40 da gençtir.
33'e kadar genç.

önemli bir soru.
ölmüşsün. söylede gömsünler seni.
Tam arafta bir yaş.
--spoiler--

genç deyin lan ipneler:(

--spoiler--