bugün

Uefa Euro 2024 elemeleri | d grubu > ikinci maçı.

Saat: 21.45'te.
BERABERE BiTMESi GEREKEN MAÇTIR. EĞER BiZ KAZANIRSAK SONRASINDA GiDER LETONYAYA ve gallere 2 şer MAÇTA 4 er PUAN BIRAKIRIZ.. bizimkiler böyle gruptaki en güçlü takımı yenince falan bir şeyler oluyor çünkü. o yüzden hırvatlarla berabere kalalım letonya ile galleri yenelim evladır.
beraberlik ve sıkıcılık kokan maç.

1-1 skor tahmini.
Sahadaki oyun umut vermediği için beraberliğin çok iyi bir sonuç olduğunu düşünüyorum.
--spoiler--
hırvatistan teknik direktörü basın toplantısında ayarı vermiş bize.

bursa kadar nüfusumuz var ama sizden daha başarılıyız diyor.

insan utanır biraz.
--spoiler--

umarım bu sözler bizim hımbılları motive eder de herifleri bursa nın çimlerine gömeriz !..
şans bizden yana olsun başarılar türkiyem.
Ev sahibi biziz diye gaza gelip hücum ağırlıklı oynarlarsa boku yedik.
tribünleri dolduramayan milliyetçi bursa seyircisi !...
10 dk da 3 net gol pozisyonu. iyi başladık oyuna.
küçüktaş'tan sadece kaleci oynuyor. milli takıma fazla pislik bulaşmamış. bu maçı alabiliriz.
gol ferdi ye yazar...
ilk yarı hırvatlar kazanır dedim. inşallah bizimkiler bunlara iyi bir çakar da kaybettiğime üzülmem.
Yine basiretsizlik aq

Adamlar tiki taka attı gitti bizimkiler ise kahraman olma peşinde gol atarak.

Bu kafayla Bi sik olmaz bizden.
milli forma ile en iyi performansını sergileyen hakan çalhanoğlu sakatlanıp çık'nun sakatlanması off olmadı ya...
ilk yarı türkiye'nin gol atmasını beklediğim kadar eski sevgilimi beklemedim. Ah be ya. Ben bu entryi girerken 2.yi yedik. Stefan senin yöneteceğin takımın da kuracağın oyunun da içinden geçiyor hırvatlar. Mal değneği adam. Arda'yı çeyizine mi saklıyorsun....
Stoperlerimizin topa dokunma yasağı var herhalde. Salak gibi bakıyorlar sadece.
miniktaş'ın kalecisi yüzünden 2 tane boş gol yediğimiz maç.
1 tane küçüktaşlı topçu var sahada, tek başına maçın içine etti.
Top diye rahat rahat oynuyolar bizi aq. Şu maçta 11 oyuncunun 10'u sarı kart 1'i de sağlam bi kırmızı kart görmedikçe maç dönmez. Karrı gibi oynarsan hırvatistan hoplatır.
Maçın özeti: fair play'inizin aq.

Bizimkilere fair play'i kim öğrettiyse fair play diye karılık öğretmiş. Herifler 1 cm önündeki topu dışarı atmıyor korner atılmasın diye, bizimkiler hala yere düşen perisic'e yardım etme derdinde. Takımda 11 tane ronaldinho olsa kazanamazsın böyle. Hakem atak yaparken maçı bitirmese bizimkiler sıraya girerdi hırvat oyuncuların elini sıkmak için neyse ki hakem bitirdi de ona itiraza gittiler.
rezillik dolu maç.
Türkiyenin herzamanki halleri.
Bende bazen havamda olmuyorum ölesim geliyor uyku yorgunluğu geçirmediği zaman.
hırvatistan'ın 2-0 kazandığı maç.
bursa büyükşehir belediye stadyumu'nda oynanmış maç.