bugün

atatürk havaalanı dış hatlar girişinde teröristin biri keleşle etrafı taramış sonra kendisini patlatmış. ayrıca havaalanı metro girişinde de bir patlama olmuş. şuan için 10 ölü ve 30 dan fazla yarılı olduğu söyleniyor.

böyle olaylarda genelde ölü sayısı insanı üzer. fakat o yaralı kişiler arasında kolu kopan, bacağı kopan, ömür boyu yatağa mahküm kalan insanlar da oluyor. bunlar ölüler hanesine girmediği için akla bile gelmiyor. oysa aradan yıllar geçtikçe çoğu yaşayan ölü olup hayattan nefret ediyor. hatta kimisi 2-3 hafta sonra yoğun bakımda hayatını kaybediyor ama işte o zaman çoktan bu olay unutuluyor.

bize bu olayları unutturan, bunu basite indirgeyenler utansın. '' teröre inat hiç çıkmadığınız kadar sokağa çıkın '' diye saçma demeç veren başta ahmet davutoğlu gibiler utansın. benim ailem 30 koruma ile gezmiyor ki!
An itibarı ile olan patlama.

Kaynak
http://mobil.hurriyet.com...ma-meydana-geldi-40123515

Modlarin başlığı düzeltmesini rica ediyorum. Şu an buradan giriyorum entry her yer çok karışık.

Edit: evvela patlayan silahlar ardından çok büyük bir patlama sesi ve ikinci bir büyük patlama sesi.
Metro girişleri kapalı dış hatlar gidişin tam altında ki otoparkta gerçekleşti.

Ölü yaralı bilgisi tamamen bir muamma. Net bişey bilmediğim için kimseyi yanıltmak istemiyorum. Su an buraya giriş çıkış yasak.

Edit2 : su an içeride ki ambulans sayısı oldukça fazla tedbir amaçlı da gelmiş olabilirler. Olağan üstü hal ilan edildi resmen kabin alanları giseler boşaltıldı yolcular tek bir nokta da toplanmaya çalışılıyor. Tepkiler bu duruma.

Edit3: söylenildiği gibi eli kolu veya başka bi uzvu kopan kimse yok varsa da ben göremiyorum. Yerde yatan insanlar var ama sağlar çok şükür. Canını kaybeden birileri yok deniliyor ama emin olmak çok zor. Ambulans sayısı her dakika artıyor.

Edit4: ölenler şimdi şimdi ortaya çıkmaya başladı lanet olsun. Polislerden çok sayıda ölen olduğu bilgisi geliyor. resimler var ama atipta kimseyi dağlamak istemiyorum. Ağlayan bi itfaiye eri gördüm durum daha da agirlasacak gibi. Onlarca kamera var yayın yasağı geldi mi bilmiyorum. Atmosfer bi saat önceye kadar çok daha gergin.

Edit5: arkadaşlar ölenler istatistik değil insan. Ve burada durum gerçekten kötü yarın haberler de ne görürsünüz bilemiyorum ama burada çok sayıda insan öldü gözlerimle gördüm. Sayı veya yaş ortalaması hakkında bişey demek istemiyorum. Olaki medya yanlış aktarirsa hepsini ispatli bi şekilde buraya yazacam.
görsel
ne olursa olsun siyasetçilere sövülmemesi gereken saldırıdır.

siyasetçilere sakın sövmeyin arkadaşlar. urfa'daki evinde karpuz yiyip sözlükte takılan bana sövün. benim yüzümden oldu çünkü.
bu ülke toptan delirmiş!

biri ordan diyor ki gündem değiştirmek için, biri diyor ki yok turistler kaçacak şimdi, biri diyor ki başkanlık gelsin bunlar bitecek. hepinizin taaa amk. sikip attınız memleketi!
allah belanızı versin orospu çocukları...
görsel

görsel

2 gün sonrasındaki "135 tl" geçiş ücreti olan köprü açılışı ve biz vatandaşlarının güvenliğini sağlayamamış 40 ın üzerinde sayıda vatandaşı katledilmiş siyasilerimiz ve neşeli şen şakran selfieleri fotoğrafları. lanet olsun denir ya bazen o bile yetersiz kalıyor..
Vefat edenlere Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun inşaallah. Rabbim yaralılara acil şifalar versin. Ülkemizi kana bulayanların da Allah tez vakitte belasını versin. Azıttılar iyice.
görsel
Ölenlere Allah rahmet eylesin, geride kalanlarının başı sağolsun.
Lan olm bu kadar nasıl normalleşebiliyor. Çalıştığım iş yerinin bulunduğu sokakta her şey normale dönmüş bile. Nasılsın sorusuna kötüyüm cevabı verince hayırdır diyor abi patlama oldu ya diyorum "ohoo o akşamdı " diyor... Allah tümünüzün belasını versin. işin içinde parmağı olan, göz yuman sadece kınamak için koltuğuna dört elle sarılmış olan, bu olayı yapan, planlayan kim varsa allah belasını versin..

Sizin ben yedi ceddinizi sülalenizi, tüm hasım ve akrabalarınızı, destekleyenlerinizi, sempatizanlarınızı ....

Uçakta ölme ihtimali 4 milyonda 1, türkiye'de uçağa binerken ölmeme ihtimali sadece tesadüf...
Hümanistler nerede?
yaşasın istikrar!
tayyip özür dilerken patlama oluyor hoooop gündem değişiyor.
tayyip diploma nerde? hoopp patlama gündem değişiyor.
amk koyduğumun ülkesinde bir piçin elinde oyuncak olduk.
Lan sütyenin arası ötüyor ayakkabının bağcıyı zıplıyor diye soyuyorlar ya bu orospu çocukları nasıl girmiş buraya.
terminallerin içerisine kadar elini kolunu sallaya sallaya girebildiğin için hakikatten şaşırtmayan patlamalardır. yemin ederim defalarca konuştuk aramızda o araçların geçtiği yerlerden birbirimizi dürte dürte geçtik bir allahın kulu la siz ne ayaksınız demedi kaç defa muhabbetini yaptık buralara niye kimse önlem almıyor diye..

bizim şom ağzımızdan meydana geldiyse ağzımızı ama eğer önlem alınmadığı için meydana geldiyse önlem almayanları silkeyim. bu işin artık içine ederim lan ülkenin her köşesinde ne idüğü belirsiz suriyeliler ışidçiler pkk lılar kol geziyor amk..

ben bunları yazarken ambulanslar geçiyor sahilden bağıra bağıra.. allahım yardım etsin oradaki herkese..
güncel Önemli Başlıklar