bugün

Bir düğüne davetli olmam nedeniyle katılamayacağım zirve.
up desek...belki katılım artar...son zirvedeki gibi 7 kişi olmayalım...

son zirveye gelicem diyip gelmeyenler, kendinizi affettirmek için buna gelin bari...
Askerlik şubesi gibi olacaktır.
Hadi gelin.
Muhabbet olsun diye kordon'un seçildiği zirve. Mekana gidince herkes anca bi yanında oturanı duyabiliyor. Malum müzik, gürültü...

Zaten sözlük bebe kaynadığı için 10-11 gibi katılımcıların yarısı evine gider, hep öyle oluyor. * Kalanlarla GErekirse mekana gideriz.

Ayriyeten Şu an için 8-10 kişi var. Bunların 1-2 tanesi gelmez, adını yazdırmayan 1-2 kişi gelir. Ortalama 10 kişi falan olacak herhalde.
olur mu olur dediğim zirve. mekan nere gençler?
Neden olmasındır. Biralı olması durumunda tercih sebebidir.
Çeşme suyu dahi içilmemiş, Sahibinden muayyer tertemiz böbrek. ilgilenen doktoruyla gelir bakar.
Pazarlık sünnettir ameliyat masasında ufakta olsa pazarlık payı var. Yalnız taramalı mafyalar aramasın.
Hayla daha isim yazdırmayanlar görüyorum.
uludağın kaşarları toplanıyor. ben gelirsem ordakiler erkekse bu ne dicekler amk.
Keşke izmirde yaşasaysım . Tühhhh
ben geliyorum arkadaşlar. haftaiçi izmirdeyim. uzaktan bakarım, sap doluysa kimse kusura bakmasın uğramam.
(#41397071). Birileri dayak yemek istiyor.
10 kişiyi geçerse keyifli olacak zirvedir.
(bkz: adberilgen) aşkıw geliyorsa rez.
Up desek... katılım lazım...
Çıkın çıkın gelin.
yalan olup olmadığı bilinmeyen zirve. yarın hava kapalı diye mi söyleniyor?
iptal edilen zirve. olsa olsa zirvecik olur bundan sonra.
Bi zirve oluyor hicbir kankimiz haber vermiyor. Pü yazıklar olsun.
Gelen gelir, gelmeyenler trollemeyin amk...hava güzel ya da kötü o da katılacak olanların sorunu size ne ???

Yok uzaktan foto çekicem, yok böbrek çalarlar, yok gitmeyin kurtlar sizi yer...

Bana da ayni şeyi yaptınız "bir daha zirve düzenlersem üstümden eşekler geçsin" dedim, katılım düşüktü ama kimsenin böbreğini çalmadık, kimseye tecavüz etmedik, kimseyi köle yapmadık... nasıl bir hayal gücünüz var lan!!!
Herkes mi fakir anlamadım ki...

işte ülkemiz çimlerde oturmanın fakirlik olarak algılanması sebebiyle bu halde. Tam bu zihniyet yüzünden.

Çünkü önemli olan nerede olduğumuz; kiminle olduğumuz veya ne kadar eğlendiğimiz değil.

Neyse bu vizyonsuz yorum hakkında daha fazla konuşursam kusçam.

görsel

Ek: tamam bir şişe viski getiriyorum, hadi bakalım. (Votka ne çünkü??? Lisede miyiz?)
olm işiniz gücünüz okulunuz dersiniz ödeviniz projeniz yok mu sizin?

insanların sinir uçlarıyla oynamayın lütfen..
Gidin sunset veya manje ye oturun için efendi gibi çayır çimende ne işiniz var kene mene ısıracak allah korusun.
benim kız da gelecekti takipteyim.