bugün

kamyonsporun kazandığı maçtır. her fırsatta barcelonaya pas yaptığı için giydiren mourinhonun sürekli bu oyunu oynamasına ne denir bilmiyorum. ne olursa olsun lıverpool şampiyon olacak. chelseanin kalan 2 maçı ligin dibinde düşmemek için oynayan takımlar ve 1ini kesin kaybedecek. city ise everton deplasmanında puan kaybedecektir. liverpool newcastle ve crystal palace gibi iki rahat takımı yenerek premier lig statüsünü geçildikten sonraki ilk şampiyonluğu kazanacaktır ingilterenin en çok kupası olan en büyük kulübünün taraftarları olarak dileğimiz bu.
Zamanında real madrid ile barcelona'ya 5-0 yenilen mourinho'nun pragmatist oyunları falan denmiş.

her zaman iddia ederim chelsea bu savunma ile yılmaz vural'ı koy yine gol yemez. Herkesin eline 500 milyon euroluk kadrolar verilmiyor.

al eline liverpool'un kadrosunu. 4 yıldızını hesaba katmazsan uefada gruplardan bile çıkamayabilir.

chelsea'nin çok oturmuş bir defans hattı var. Mourinho'nun muhteşem zekası falan hikayelerini bırakalım bence. Takımı kime teslim edersen et bu kadroyu 4-3-3 oynatmayacaktır zaten.
bariz zevksiz, keyifsiz maç olmuştur. bu maçın hemen ardından valencia - atletico madrid maçını izledim. hop oturup hop kalktım. pozisyon üstüne pozisyon