bugün

Hafta sonu oynanan bursaspor kasımpaşa maçında futboldan soğuyan bünyeme futbolu yeniden sevdiren karşılaşma.
Allah sizden razı olsun dortmund ve madrid.
2-2 bitmiş ama efsane bir maç olmuştur. Kolay lokma olmadığını tüm dünyaya göstermiştir dortmund.
Dortmund un hakkı olan maçtı. Futbola doyurdu. Beklentileri karşıladı.
Real Madrid in piçleri gölü yedi. Ramos denen piçin kırmızı görmesi dileğiyle.
Şu an 2-2 olan maç.
ne kadar dortmund yenmesini istesemde o kadar top yaptıktan sonra ceza sahan o kadar kalabalık olmasına rağmen ronaldoya o kafayı attırıyorsan yenil arkadaş. şanslarına ofsayt oldu da gol sayılmadı.
dortmund oynuyor real sadece defans yapıp kontralarla yenme peşinde.
fark açılıp emrenin oyuna girmesi taraftarıyım.
futbol * izlemek isteyenlerin açıp izleyerek gözlerini futbola fazlasıyla doyurabileceği maçtır.
James, danilo ve navas Real kalitesinde oyuncu değiller. Hele navas bir topu da tut.
Futbolu özlemişiz bee.

Harika maç.
Ronaldo nun atması iyi oldu. Bu golle beraber kendini bulup gol yağmuruna başlamasını umuyorum. Ama maçı dortmund alsın. Hatta emre girip 1 gol atsın.
cristiano ronaldo'nun eline top çarpmıştır ama itiraf edememiştir.

yoksa şampiyonlar liginde 98 gol atsa neye yarar!
dortmund oynadi golu madrid atti, ne cirkef ne uyuz bir takim bu madrid, emre mor oyuna girip sallasa sunlara 2 tane ne guzel olurdu.
Mükemmel giden ama golden sonra yavaşlayan maç. Ronaldonun eli de nasıl görmedi hakem anlamak zor.
keyifli geçeceğini düşündüğüm maç. gönlüm dortmunddan yana. son 15 dakika.
Son sezon hariç iki sezon forması var. Üşüdüğüm için ikisini üst üste giyip totem yapacam. Kazanırsak parti hard.
Not: dortmund!
Mac trt 1'den naklen yayınlanacak.
Kg var oynayip yan gelip yatilacak mac.
borissa dortmund bu maçı yenmezse makatıma dedorant şişesi sokarım. net.
Şampiyonlar ligi başkadır Real kolay kolay vermez maçı.
Dortmund'un felç edeceği maç. Madrid temsilcisinin son maçlarda ortaya koyduğu performans ortadayken sürpriz olmaz.
Borussia dortmund un müthiş formu ve iç sahadaki canavarlığını göz önüne alıp bir de Real in son 2 haftada çok kötü futbol oynamasını üzerine ekleyince açıkçası bir dortmund galibiyeti beklediğimi belirtmek istediğim şampiyonlar ligi grup musabakasi.

Ayrıca bol gollü hatta şöyle 3-1 , 3-2 gibi bir skorla bile bitebilir diye düşünüyorum. Ya da 2-2 berabere. Ama Real in kazanma ihtimalini çok düşük görüyorum.
iddia tabiri ile 7+ bitmesi muhtemel olan maçtır. oynayan varsa gitsin 2.5 gol altına bassın lan geçen sezon 3 defa söyledim bu cümleyi 7+ olur dedim 3 maçta 2.5 gol altı bitti *
trt şifresiz yayınlayacakmış.

http://www.gercekgundem.c...r/233168/dev-mac-sifresiz