bugün

hayattan tamamen umudu kesmek demektir. penis bile eskisi gibi şahlanmıyor artık.
EN GÜZEL YAŞTA olmak olabilir. 30 değilsin ama 21-22 de değilsin. artık olgun yetişkin bir insansın.
Hiçbir numarası yokmuş.
6 sene öncesi
Yaslaniyoruz yavas yavas.
az kalan ve korkutan şeydir.
Askerlik bi yandan gelir işsizlik bi yandan gelir. Düşüncesi bile korkutucu.
23 temmuz 1993-22 temmuz 1994 tarihleri arasında doğmaktır.
Daha 8 senem var seviniyorum.
3 yıl sonraki yaşımdır.
3 yıl sonra gelir durumu editlerim artık.
idare eder. 86 olmaktan iyidir.
Bir an ben de mi 26 ydım lan acaba diye korktum 20 den sonra çok hızlı akıyor.
20'den çok 30'a yakın yaşlarda olduğunun yavaş yavaş farkına varmaya başladığın yaştır.18 değilsin fakat henüz 30 da olmadın.her yaşın kendi güzelliği olduğunu ve hiçbir şey icin gec olmadığını farketmek gerekiyor.hangi yaştaysan onu en güzel şekilde yaşamaya çalış ve geçmişi düşünme.
27 ve sonrasında olmaktan güzeldir..
En güzel yaşlardır. Tam aklınız başınıza gelmiştir ve ne istediğinizi bilirsiniz. Hedefleriniz net ve onlara yönelik planlarınız vardır. Kariyerinize doğru ilk adımlarınızı bu yaşlarda atarsınız. Bazıları gibi negatiflere değil de pozitiflere odaklanırsanız, bu en verimli yaşların hakkını verirsiniz. Bol şans.
YüZünüzdeki çocukluğun yavaş yavaş ölü deriye döndüğü, kadınlarda makyaj erkeklerde sakal ile üstü kapanmaya başladığı yaşlar.
Tam da zamanın su gibi aktığı yaşlarda olmaktır. içim kıpır kıpır, saçımda aklar dans ediyor.
birisi arkadaşın kulağına yaşa maşa takılmadan gününü gün etmesini fısıldasın.
Bir kolunuzdan 17-18 li yaşlariniz tutar, diğer kolunuzdan 30 lu yaşlariniz turar.bir o çeker bir bu.

26 yaş ne berbat bir yaştır.hele ki saçta üç beş tel beyazlamaya başladıysa.
Dinozorlar yaşıyordu o zamanlar.
Vay anasını be.
En güzel yaş dönemi içinde bulunmak.
bir buhranın bitip bir başka buhranın başlangıcının işaretçisidir.

ne orta yaşlısın ne de büsbütün genç. 27'ye 1, 30'a 4 kala.

boşa geçen zamanı sorgulamaya başladığın, yine de zamanı piyangodan çıkmış para gibi harcamaya devam ettiğin yaş.
Etraf çoluk çocuk doluymuş.
Unuttuğum yaştır.
27 daha ciddi problem. 26da en büyük problemim yeşil pasaportumun bitmiş olmasaydı.
hayatın ne kadar acımasız ve kötü sürprizlerle dolu olduğunu anladığım yastir. yine de allaha binlerce kez şükürler olsun.
2021 yılının haziranında olacağım durumdur. Artık ekmek elden su gölden dönemlerinin bitmeye yaklaştığı, özgürlüğün de artık sonlarına yaklaşıldığı kısacası evlilik döneminin yaklaştığı belki bazıları için gelip çattığı dönemlerdir.
bu sıralar moralimi çok bozan hadisedir. 26. yaşımın 1 haftasını henüz doldurmuş olabilirim ama hissettirdi soğuğu resmen. eğlence bitti, eve gidiş vakti diyor sanki. önceden deli gibi sevindiğin şeyler artık sıradan geliyor, üzüntülerin saçma. okul bitti, çalışıyorsun. sırada ne var diye sorgulatıyor. hayalleri gerçekleştirmen gereken yaş aslında ama, prangası olmayana. bir de bu yaşa dek istediğin hiçbir şeyi yapamamışsan doğru dürüst, çok koyuyor be sözlük.