bugün

Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun.
Bir sazan.avi.
doktorlar da paso eksiliyor ha. vay çakallar demek bu işin altında doktorlar var. cıkcıkcık yakıştıramadım.
aldığım son istihbaratlara göre bahsi geçen kimyasal saldırıya karşı tahin ve yoğurt iyi geliyormuş. kamuoyuna saygıyla sunarım.
kimyasal saldırı başlığı. uçaklarla insanların üstüne spreyleme yapıyorlar, arkadaş da bunu izah etmeye çalışmış.

bu saldırıdan korunmak için ev yapımı yoğurt yeyin, tahin de etkilidir.
shut the hell up!
daha iyisi varsa düzeltmeleriyle beraber yazsın, aynını ekliyim. yeni tartışmalara mahal vermeyelim. lütfen.
google'dan çevirmeyin. başka yerden bakın. fuck google translate.
in a short time bu benim tarzım. anladım immedietely daha mantıklı ama halkımız "in a short time" dediğinde "kısa sürede" şeklinde anlıyor ki hedeflenen anlama da bu zaten. *
gta 5 oynamayı acilen bırakmalısın.
bu ingilizceyle flat earth society'de de yazıyorum ve yeterince anlaşılıyor. tamam kendine has bir tarzım var, onu kabul ediyorum zaten. anlayan böyle de anlayabilir.
siz medyaya mı inanıyorsunuz yoksa bana mı. lan medyayı yiyeyim size bir şey olmasın. onlar en son haber alır zaten. hala anlamadınız mı ben medyanın önünden gidiyorum. neyse kaynak ben yani. ben kendim uçağı da gördüm, doktorlarla da konuştum, eczacılarla da konuştum, hepsiyle de ben konuştum.

medyadan neyim eksik laynnn!. *
sen buradan oraya aktar. haber sitelerinin de ta amk.
Aktif haber sitelerinde aratıp buraya editleyeceğim iddia. Bakalım doğru mu.

edit: yalan haberdir.
(bkz: ooo my god)
istediğiniz kadar eksileyin amk ben bu başlığı bildiğim yurt dışı sitelerde de açacağım. ben ki senelerdir hasta olmamış bir adamım, herkesi hasta eden hastalık beni hasta etmez. özel üretmişler şerefsizler. onu yapan hangi orospu çocuklarıysa bunu ödeyecek.

neyse ben acil tuvalete gitmem lazım.