bugün

Fanatik bir galatasaray'lı olarak çoğu zaman maç tahminleri için galatasaray gömer, sokar, diker filan demiştim. Ama artık benim de umudum kalmadı.

Galatasaray daha evinde ts ye 3-0 yeniliyor. Başakşehir e 4-0 yeniliyor. Anderlecht e nerdeyse yeniliyordu.

Anderlecht deplasmanda arsenal e 3-0 yenilirken 3-3 yaptı. Peki ya galatasaray arsenal da ne yaptı?

3-1 Anderlecht alır. Ya da
2-0 Anderlecht alır.

Daha rezil bir ihtimal ise

Anderlecht 4-0 Galatasaray

Eğer öyle bir rezillik olur da prandelli istifa etmezse... görev taraftara düşer.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
mümkün değil gs nin kazanması.
[kat: futbol maçı]
[kat: şampiyonlar ligi maçı]
[kat: şampiyonlar ligi gruplar]
anderlecht'in favori olduğu maçtır.
Galatasaray'ın bir şeyleri toparlamak için fırsat olarak değerlendirmesi gereken maçtır.
Bu maçı al UEFA'YA git en azından. Avrupa'ya bu kadar çabuk havlu atmak içimi acıtır.
4 yeme geleneğinin son bulacağı düşünülen maç. Galatasaray kazanır mı? Zor.
anderlecht'ten en az dört beklediğimiz maçtır.

[kat: şampiyonlar ligi maçları]
[kat: 2014 şampiyonlar ligi maçları]
[kat: galatasaray şampiyonlar ligi maçları]
[kat: galatasaray maçları]
[kat: anderlecht maçları]
salatasaraya borunun fena şekilde döşeneceği şampuanlar ligi maçıdır.
galatasarayımızın öldürücü darbeyi alacağı maç.
bence 3 atar yada 3 yeriz.
Kazanabiliriz, rakibimizin ofansif yonleri cok zayif, hele defansta buyuk zaaflari var, chedjou bile hucum hattimizi durduramaz.
skor tahmini yapmayacağım. ama iddaacılara tavsiyem üst oynasınlar. gs nin savunmada zorlanacağı maç olacaktır
galatasarayımızın maça çıkmayacağı takdirde 4 gol yemeyeceğimiz maç. basketbol liginde fenerbahçe karşısına çıkmayıp aslanlar gibi hükmen yenik sayıldığımız günkü ortaya koyduğunuz iradeyi özlüyoruz! (bkz: yönetim uyuma)
2/2 oynayacağım maç.. galatasaray'a güveniyorum..
şu kadro ile maça çıkmasını istediğim takımım.

http://www.kadronukur.com...iew/fd63cf251e-24951.html
4-6 gol olur * .
çok klasik ama oğlanların 4 yiyip geleceği maç.

klasik ama gerçek.
anderlecht tin iki attırıp bırakacağı maç olacaktır, aşk gelip çıkartmadan beş attırmaz umarım.
" ben türkiye" yi seviyorum " diyen, ülke futbol puanımıza değer veren herkesin galatasaray" ın iyi futbol ve sonuçla tamamlamasını isteyeceği maç. tartışması, " ama " sı yok arkadaş. türkiye" yi seven bugün galatasaray" ı, yarın beşiktaş ve trabzonspor" u destekler. nokta.
gs. erken gol yerse yine bir dört klasiği yaşanır.
5-1 anderlecht'in üstünlüğüyle tamamlanacak maç. galatasarayın golü; semih kaya.
Yazıyorum. Anderlecht 1 Galatasaray 2 olarak sonuçlanacak maç.
anderlecht'in 2-1 kazanıp, galatasaray'ın avrupa macerasına son vereceği maçtır. galatasaray bu krizde anderlecht gibi diri bir takımdan puan koparamaz.
galatasaray 1-3 andrelecht olarak bitecek maç.
alt bitmesi kaledir. ilk yari bosuna yorulacaklar cunku 0-0 bitecek.