bugün

5 sezondur üst üste 2 galibetle lige başlayamayan beşiktaş için hayırlı olacak maçtır. erciyes'e dikkat etmek gerekir, hemen hemen bütün oyuncuları süper lig deneyimli. beşiktaş adına kazasız belasız bir maç olsun.
Emek hirsizlarinin iki vasat takimin musabakasi dedigi karsilasma.
Hukumet gotu yalayip bedava stad yaptiranlar millete oradan buradanstad dilemiyor demez mi ouyorum gulmekten.
Fark etmez aslanim tarlada da oynariz.

Maca gelince besiktas imin zorlansa da kazanacagi karsilasma.
beraberlik kokan süper lig maçı.
zorlansak da 3 puanı alıp tüm renklilerin ellerine vereceğimiz maç. biz yalnız siz hepiniz aslanım.
sonuç itibariyle kara kartalın liderliğe oturacağı müsabaka.
beşiktaş'ın hiç bir şartta kazanamayacağı maç. o yüzden iddaacılar çifte şans 1-0 abanmalılar.
beşiktaşımızın koyup geçeceği maç.
Sucuklara kobrayı salacağımız maçtır.

Ne zaman böyle yazsam yeniyoruz lan. Totem midir nedir anlamadım..
ligin lüzumsuz takımına deplasmanda yaslayıp lider olmayı dilediğimiz müsabaka.
beşiktaşın zorlanmadan geçeceği karşılaşmadır. almeida gene bir mallık yapmassa tabi.
beşiktaşımızın en az 3 farkla kazanacağı müsabaka.
beşiktaşımızın liderlik şansı olduğu için yine bu maç bizi kemoterapiye sokma ihtimali olan maç. ama tabi gönüllerden geçen beşiktaşın farklı galibiyetidir efendim.
eğer fernandes iyi bir oyun oynarsa farka gidecek maç, tahminen 5-1 ya da 4-1 gibi bir skor bekliyorum.
beşiktaşın 2 0 la geçeceği maç.
beşiktaş'ımızın 1-3 lük skorla liderlik koltuğuna oturacağı maçtir efenim. ahanda buraya yazıyorum12 sularında görüşürüz
maç sonrası edüt: 2-4 oldu bizim oldu. kanserin kendisinden bir doz kemoterapi aldık. 39tl lik kupon yattı ama olsun liderliğe oturdu kartalım yaradan bozmasin.
yenersek lider, yenmezsek beşiktaşlı olacağımız maçtır.
Liderliği alacağımız ve bir daha birakmayacagimiz maçtır inşallaaaah.
inşallah yeneceğimize inandığım maçtır. beşiktaşliyım.
sağ kanattan olcay'in asirttigi almeida'nin yine klasik sekilde disari vurdugu mactir.
beşiktaş aleyhine dandik bir penaltı verilen maç...

erciyes 1-0 öne geçti.
Hakemin götünden penaltı uydurduğu maç. Her zamanki gibi.
şerefsiz hakemler gene iş başında. böyle bir yere atmayı görmeyen hakemin ben amına koyayım. alıcak bu maçı beşiktaşım. yazıklar olsun hakem kere. senin ben ruhunun tabanını sikeyim
erciyesin öne geçtiği maçtır.
onun bunun çocuğu hakemlerin erken iş başı yaptığı müsabaka. ama olsundur hakemide üst üste koyup mikilecektir kayseri.
Ferdinin yazdığı maç.